Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakkerden

Hocam özellikle hb yi aradım sordum, faizsiz 6 ya bölünen kampanyanın som gününde. Telekomünikasyon olarak geçiyor dediler. Şimdi telefon alırsam bu kampanya buna dahil mi?
    6 taksit kampanyası elektronik içindi o bitti hb de geçiyordu. Şimdi 3 taksit kampanyasında sektör kısıt yok o yüzden geçiyordur
  • mertözden M kullanıcısına yanıt
    Hocam peki benim parafgünüm kampamyamda parafpara seçili. Bu taksit olarak değiştirilebilir mi? İkinci sorum ise değiştirilirse bu kampanya ile birleştirilebiliyor mu acaba? Yani parafgünüm ile +4 taksit yaparaam ve buradan +3 olabilir mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • market kampanyasında , 2 adet 125 lirayı geçik alışveriş yaptım. biri yansıdı biri yansımadı.

bunun için halkbankasını mı aramalıyım yoksa bekleyince düzelir mi ?
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Farklı gün olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakkerden kullanıcısına yanıt
    Değiştirilebilir. Ama Max taksit sayısı sektörü ne bilmiyorum ama onu geçemez. Sitesinde paraf günüm yazın var bilgi

• leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    Paraf mobilden hemen değiştirip kullanabilirsin

• burakkerden kullanıcısına yanıt
    Olmaz çünkü alacağınız ürün telefon, dedim ya ödeme kısmına gelince taksit çıkmayacak, onun için +4 taksit almazsınız. Tek çekim alırsınız bir gün sonra dönemiçine 3 taksit olarak düşer. Siz artı taksit yerine indirim yapın 20 TL indirim alabilirsiniz.

• Parafly'dan E-Ticaret harcamalariniza 60 TL'ye varan ParafPara! 30 Nisan'a kadar yurt icinde sanal POS'lardan yapacaginiz toplamda her 250 TL'lik harcamada 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara! Kampanyaya katilmak icin harcama yapmadan once ODUL yazip 3404'e gonderin ya da Paraf Mobil'den HEMEN KATIL

Bugün geldi.

• Bobera10 B kullanıcısına yanıt
    Az önce biri 40 biri de 220 TL'lik iki fatura ödedim. 20 TL kazandınız mesajı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazibrahim -- 3 Nisan 2020; 13:47:48 >
  • PARAF İLE TRENDYOL'DA 30 TL İNDİRIM!
    01-30 Nisan 2020 tarihleri arasında Trendyol.com sitesinde ve mobil uygulamasında Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri işlemlerde anında 30 TL indirim uygulanacaktır.

İndirim ödeme sayfasında kredi kart numarası girildiğinde otomatik olarak yansıtılacak olup, ödeme sonrası bir indirim olmayacaktır.
    Sepet tutarı, indirimli tutar olarak revize edildiği görüldükten sonra ödeme yapılmalıdır.
    Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
    İndirim alışveriş sırasında yapılacak olup Paraf ekstresinde herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.
    Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır.
    Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır.
    Paraf, Parafly, , Parafree, Sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Business kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
    İptal/iade sonrasında indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez.
    Ürünlerdeki indirimli fiyat üzerine uygulanan özel kampanyalar ile Paraf indirim kampanyası birlikte kullanılamaz.
    Kampanya, "Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir." açıklaması bulunmayan butiklerde geçerlidir.
    Kampanya başka bir kampanya ve / veya indirim koduyla birleştirilemez.
    https://www.trendyol.com/s/kampanyalar

E-Ticaret Kampanyası
    Paraf ile 1-30 Nisan 2020 tarihleri arasında yurt içi tüm sanal POS’laran toplamda yapılacak her 250 TL ve üzeri harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
    https://www.parafcard.com.tr/21547-e_ticaret_kampanyasi_nisan_2020_

+ Paraf günüm

• Paraf yargı dagitiyor

• 750 tl üstü tek seferde yapılan alışverişe 60 tl puan geldi.

• EscherichiaColi kullanıcısına yanıt
    Hangi site, birde ücretsiz 3 taksit kampanyasına katılım yapmışmıydınız veya işleminiz tek çekim miydi hocam

• Trendyolda 257 sepet var indirim düşmüyor sanal karta düşecek kadar limit tanimladim olmuyor limit yetersiz diyor nedendir acaba

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    İncehesaptan yaptım alışverişi, 2+3 taksit. Paraf günüm de dündü ve paraf para da 23 tl geldi. 83 tl puan aldım.

• fener19 kullanıcısına yanıt
    Aldığın herhangi bir ürün açıklamasında indirim kodları geçerli değildir yazıyorsa olabilir. Limit yetersiz konusuyla ilgili bilgim yok:)

Teşekkür ederim hocam

Tamamdır teşekkürler

• paraf kredi kartı ekstresini 3 ay erteleme talep etmiştim. nasıl iptal ettirebilirim? müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. bi dünya faiz ödeyeceğiz şimdi.

• yilmazibrahim Y kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, ben de az önce biri ttnet, biri vodafone cep faturalarımı ödedim, 140 ve 200 şeklinde. Şu anda provizyonda olarak görünüyor. İşlemler provizyondan çıkınca mı mesaj geliyor acaba? Yada bir yerde yanlış mı yaptık acaba :)
  • 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.