Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 62 lira kart ücreti geldi. bundan kırtulmanın bir yolu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoĞu_KaN kullanıcısına yanıt
    Maalesef kampanya yok
    Sadece üye kuruluşlardan Parafpara kazanılabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E-Ticaret Kampanyası

Paraf ile 1-30 Nisan 2020 tarihleri arasında yurt içi tüm sanal POS’laran toplamda yapılacak her 250 TL ve üzeri harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 60 TL’dir.
    Kampanyaya sadece sanal POS’lardan yapılan harcamalar dahildir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
    Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
    Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.
    Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Fatura ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
    https://www.parafcard.com.tr/21547-e_ticaret_kampanyasi_nisan_2020_

• Arkadaşlar 30 Nisan'a kadar tüm banka fiziki ve sanal poslarından tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişe 25 TL ParafPara kampanyası SMS'i geldi. Kartım Paraf Debit buna yüklenecek puanı nerede harcayabiliyoruz market olarak? Çünkü kredi kartım yok daha önce Paraf Para da kullanmadım bu Paraf Debit'ten puan kullanılabiliyor değil mi?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    carrefoursa, migros, shell opet bazıları, altungold vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

carrefoursa, migros, shell opet bazıları, altungold vs
    Teşekkürler hocam. İlk kez kullanacaktım biraz araştırdım Paraf Debit'i Halkbank pek sallamıyor sanırım puan kullanımı ile alakalı detaylar göremedim nette, bakalım yüklenecek mi sorunsuz puan.
  • ayteking kullanıcısına yanıt
    Thh başvur ama cevap gelmiyor

• Arkadaşlar merhaba, bende parafly platinium kredi kartı var. 12 bin tl limitli. Paraf uygulamasından kontrol ettiğim zaman neredeyse çoğu paraf kartının katıldığı kampanyalara katılamıyorum. Bunun sebebini bilen var mı acaba? Bu kartın albenisi yok o zaman sanırım, diğer kartlardan farkı ne ki acaba? Bilen biri yorum yapabilirse çok sevinirim.
  • E-ticaret kampanyası ile kombo olur. Fiziki harcama yapılırsa paraf üstü gelir. Hiç yoktan güzel kampanya.

Market Harcamalarınıza Özel 50 TL ParafPara

Paraf ile 2-30 Nisan 2020 tarihleri arasında gıda marketi sektöründe yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ikinci 125 TL ve üzeri harcamadan itibaren her harcamaya 10 TL, toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce MARKET yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
    Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 50 TL’dir.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahil edilecektir.
    Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
    Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
    Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
    Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar, ek kartlar, sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard, ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
    Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    Kazanılan ParafPara’lar, kazanım sağlanan işlemin, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    https://www.parafcard.com.tr/21558-market_harcamalariniza_ozel_50_tl_parafpara

• burakkerden kullanıcısına yanıt
    hocam parafly ile, paraf'ın tüm kampanyalarına katılabiliyor olmanız lazım. 2-3 yıldır kullanıyorum, şimdiye kadar sadece paraf'ın dahil olduğu kampanya sayısı 5 i bulmamıştır.
    siz hangi kampanyaları kast ediyorsunuz örneğin?
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela şu şekilde çıkıyor, detay yazıyor fakat içine girdiğimizde bu şekilde. Katılabildiklerimde hemen katıl yazıyor, bunun gidi detay yazmıyo.

Halkbank Parafcard Kampanyaları Halkbank Parafcard Kampanyaları

Bunlara kimse katılamıyor ki. Bu yerlerden alışveriş yaparsanız taksit oluyor. Yani aslında herkes katılmış gibi düşünün.

• lebmilebi L kullanıcısına yanıt
    O halde benim katılamıyor sandıklarım bana özel değil, anladım hocam sağolsun :)

• E-ticaret kampanyası ile birleşir.

Paraf ile ebebek.com’da 35 TL’ye varan ParafPara!

01-30 Nisan 2020 tarihleri arasındawww.ebebek.com’da Paraf Sanal POS’undan yapılacak 150 TL ve üzeri ilk işlemlerde 15 TL ParafPara, farklı günde yapılacak ikinci 150 TL ve üzeri işlemlerde 20 TL ParafPara kazanılacaktır.
    Aynı gün yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
    Her müsteri toplamda en fazla 35 TL ParafPara kazanabilecektir.
    Business kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    ParafPara transferi ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır. www.ebebek.com’dan yapılan 100 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerde otomatik +3 taksit uygulanacaktır.
    Kampanya +2 taksit eklenmiş olarak en fazla 5 taksit ile sınırlıdır.
    https://www.parafcard.com.tr/21563-_paraf_ile_ebebek_com_da_35_tl_ye_varan_parafpara_

• Yukarıya bi post atmıştım, telefon alacağım diye. 1400 lira telefon. Şu anda faizsiz takist yapan kampanya var mı acaba? Ya da aldıktan sonra bölübiliyor muyuz mesela? Direk tek çekim 1400 kötü olur bütçe için, bilgisi olan var mı bu konuda?

• Arkadaşlar benim Paraf günüm ayın 15'i. Bunu ayın 11'ine değiştirmek istersem hemen bu ay 11 Nisan'da yararlanabilir miyim?
    3 taksit kampanyası var. Katılırsanız ona dahil olursunuz, hb N11 gg yukko gibi sitelerden alım yaparsanız. Çünkü bu siteler elektronik sektörü olarak geçer.
    Hatta alacağınız yer üye iş yeri ise paraf günüm ve e ticaret kampanyasına da katılırsanız 60puan+20 TL indirim alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 2 Nisan 2020; 22:10:32 >
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Hocam özellikle hb yi aradım sordum, faizsiz 6 ya bölünen kampanyanın som gününde. Telekomünikasyon olarak geçiyor dediler. Şimdi telefon alırsam bu kampanya buna dahil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

Arkadaşlar benim Paraf günüm ayın 15'i. Bunu ayın 11'ine değiştirmek istersem hemen bu ay 11 Nisan'da yararlanabilir miyim?
    Mobil uygulamadan anında değişiyor
    6 ya bölen kampanya bitti geçen ay. Siz ödeme yaparken taksit şıkkı çıkmaz telefon için. Ama sektör olarak elektronik olduğu için bu ay ki 3 taksit kampanyasından yararlanırsınız, ki ben öyle biliyorum,

• 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.