Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    **Sanal işlemler uygulamaya dahil değildir.
    https://www.parafcard.com.tr/94-parafustu
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
  • arkadaşlar, paraf debit banka kartım var, ama hiç bir kampanyaya katılamıyorum. illa kredi kartı sahibi mi olmam lazım?
  • Samsung sitesi paraf kartta sektör olarak ne geçiyor bilgisi olan var mı? Elektronik 6 taksit kampanyasına dahil olur mu diye sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogg -- 22 Şubat 2020; 16:18:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kapıda ödeme ile yapın, ortak pos, üye işyeri geçer. Teslim günü ödeme rakamı değişecektir, siz parçalı ödeme yaparak paraf üstü miktar kadarını paraf tan, diğer kısmı başka karttan çektirirsiniz.

Dikkat: Paraf üstü kazanımı 129,90 tl'de 9,90 tl'dir, yani 120 tl ile 129, 99 TL arasındaki miktarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 22 Şubat 2020; 23:18:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cogg C kullanıcısına yanıt
    Sektör “Elektrik-Elektronik Eşya Bilgisayar” diye yazıyor

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sitelerin sektörlerini görebileceğim bir yer var mı yoksa alışveriş yaptıkça mı öğreniyoruz

• cogg C kullanıcısına yanıt
    Bu konuya da yazılıyor bazen ya da internette arama yaparak öğrenmeye çalışıyorum

Forumda şöyle bir konu var ama kısıtlı:https://forum.donanimhaber.com/bankalara-gore-e-ticaret-siteleri-guncel-sektor-listesi--128503817

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler yardımlarınız için

• Vatan Bilgisayar’da 9 aya varan taksit!

Paraf ile Vatan Bilgisayar’da peşin fiyatına 6 taksit uygulanmaktadır. 100 TL ve üzeri işlemlerde +3 taksit ile 9 aya varan taksit imkanı sunulacaktır. Ayrıca yapılan alışveriş taksit sayısına göre 2-3 ve 4taksitli işlemlere +3 taksit seçenekleri sunulacaktır.

BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince; telekomünikasyon ürünlerin alımlarında taksit uygulanamayacak, Elektronik eşya alımlarında ve fiyatı 3,500 TL üzerinde olan televizyon alımlarında taksit sınırı 6 ay uygulanmalıdır.

Kampanyaya katılan sanal üye işyerlerinde sanal POS' lardan yapılacak kampanya koşullarını sağlayan işlemlerde + taksit otomatik olarak eklenecektir.

Paraf, Parafly, Parafree, Sanal ve Business kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyalardan yararlanabilmek için seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir.

Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

• kartı teslim aldım. kullanmadan mh aradım. aidat varsa iptal edelim dedim. "tamam iptal işleminizi yapıyorum dedi".daha sonra "size özel 12 ay kullanım ve ilk 2 ay içinde toplamda 400 tl harcayın 39 tl parafpuan verelim anında yükleyelim dedi."

bu şartlarda kabul ettim. yeni başvuru yapan/yapacak olan arkadaşlar varsa aidat ödememek için aynı yolu izleyebilir.

**şubata özel 29 tl parafpuan kampanyası için param'a yapılan yüklemeler "olumlu." (aidat için 400 tl harcama da aradan çıkmış olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grkm_evo -- 24 Şubat 2020; 14:58:42 >
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Kart hangisi acaba paraf mı parafly mı

• Parafly almayın hiçbir şekilde kart ücreti iade etmiyorlar

• esoturko E kullanıcısına yanıt
    paraf klasik olan hocam. aidatı 39 tl

• parafly için 84 tl kart ücreti kesmişler. iade alan oldu mu. PArafly kapattırıp klasik parafla devam etsem ne fark eder ki. otel uçak almıyorum zaten
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    Otel araç kiralamıyorsanız bir anlamı yok fly ın

• esoturko E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Parafly da puanlar siliniyor değil mi.

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Hep eksideyim hocam o yüzden bilgim yok ama genelde şu tarihte silinir ibaresi var

• Paraf kartımın ektre boçlarını ödemiş olmama rağmen kart genel limiti ile güncel limit arasında 12,55 TL civarı eksik fark var, anlamlı açıklaması olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 27 Şubat 2020; 11:38:7 >
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.