Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tywinlannister , can33tokat Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
9.275
Cevap
364
Favori
857.300
Tıklama
Giriş
    3181 Mesaj

Sanal kartla parafpara kazanılamıyorsa, harcanamıyor da olabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tarikosman7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

M.Niyazi Saral
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

Sanal kartla yapılmıyor maalesef boşuna uğraşmayın

|
    |
    tarikosman7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Elektronik ve Mobilya Harcamalarına Taksit Kampanyası

11 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılacak 100 TL ve 20.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 6 taksite bölünecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce TAKSİT yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanyaya sadece elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılan peşin işlemler dahildir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    https://www.parafcard.com.tr/21241-elektronik_ve_mobilya_harcamalarina_taksit_kampanyasi

• Yüzbaşı
    318 Mesaj
    Gecenki akaryakıt kampanyasindan 40 tl puan yüklediler, yoğunluktan harcamayı unuttuk 2 gün once geri almışlar. Aradım mantıklı bir açıklama yapın neden puan geri alınır dedim, kem kum etti, taksitlerim olduğundan iptal degil ama kullanima kapatın dedim. Geri donmezlerse komple iptal edicem. 4 sene once de aynı muhabbetten iptal etmiştim parafı maaş bankam olmasına rağmen. Yine aynısı olacak muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

Çok iyi

|
    |
    zytnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Gecenki akaryakıt kampanyasindan 40 tl puan yüklediler, yoğunluktan harcamayı unuttuk 2 gün once geri almışlar. Aradım mantıklı bir açıklama yapın neden puan geri alınır dedim, kem kum etti, taksitlerim olduğundan iptal degil ama kullanima kapatın dedim. Geri donmezlerse komple iptal edicem. 4 sene once de aynı muhabbetten iptal etmiştim parafı maaş bankam olmasına rağmen. Yine aynısı olacak muhtemelen.
    İade etmiyorlar hocam aynı kampanyada ben de unuttum o kadar konuştuk vermediler

|
    |
    |

Orijinalden alıntı: sedkorn

Daha önce benim de başıma geldi insana çok koyuyor ama yapacak bir şey yok. Kampanya şartlarında yazıyor ama süreç çok kısa oluyor, unutuluyor. Ben genelde ertesi gün paraf üyesi marketlerde harcıyorum yoksa yalan oluyor parafpara.
    |
    |
    11 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılacak 100 TL ve 20.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 6 taksite bölünecektir. Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Hepsiburada elektronik olarak geçiyor değil mi? Telefon alsak bu kampanyaya dahil olur sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    slmbengoksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

E ticaret sanırım ama emin değilim

|
    |
    cogg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: slmbengoksu

11 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılacak 100 TL ve 20.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 6 taksite bölünecektir. Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
    Kampanya kapsamında cep telefonuna 6 taksit olur mu ki ?

Yüzde 5 indirim alacam derken 100tl indirim den olmayayim

|
    |

Hepsiburada, N11 ve GittiGidiyor'da dahil mi?

|
    |
    slmbengoksu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

trendyoldan ve n11den alırsanız taksit olabilir. ben iki siteden de aldım, taksit oldu önceki aylarda
    |
    |
    technova kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1162 Mesaj

İyi de hocam önceki kampanya tüm tek çekim işlemleri üçe bölüyordu. Şimdi elektronik market kısıtlaması var. Yanıltmayalım kimseyi.

|
    |
    narec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bende kapatın dedim.size özel teklifimiz var 2 ay 600 harcayın 1 sene kapatmayın 64 lira iade edelim deidler.bende şart istemiyorum bana iade edin dedim olmaz diyincede bye bye paraf dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyken -- 12 Şubat 2020; 19:24:16 >
    i5-7600K 3.8@5.0(1.255v)|XIGMATEK GLACE 120MM | MSI PRO CARBON Z270i ITX|CORSAIR 2X8GB ddr4-3200mhz | INNO3D GeForce GTX 1660 Ti| JONSBO C2 Silver ITX | CORSAIR 480GB M2 Nvme| FSP-60AHBC 500 Watt| ACER Kg221QBMİX 75hz(1ms)|WD ELEMENTS 2TB
    THAILAND-CHINA-GERMANY-NEDERLAND-FRANCE-CZECH-UKRANIA-MOLDAVIA-BELGIUMDaha çok ülkeye gitmek üzere...GREEN PASSPORT
  • Çavuş
    61 Mesaj

https://www.parafcard.com.tr/21220-_her_paraf_3_taksit_giyim_kampanyasi

Trendyol'u bu sebeple yazdı muhtemelen. Giyime 3, elektroniğe 6 taksit var.

|
    |
    kizilsultan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Teğmen
    202 Mesaj
    Merhaba daha öncede bahsetmiştim

Sömestr Kampanyasından 700 TL + 123 TL alışveriş yapıp 50 TL kazanıp harcamıştım.

Ancak 123 TL lik ürün puanı harcadıktan sonra geldi ve kusurlu çıktı iade ettim.

Kampanya bitmeden son gün puan alınmasın diye puma.com.tr den 116 TL lik giyim alışverişim oldu.

Bugün baktım 50 puan geri alınmış yani eksiye geçmiş.

Extreye bakınca 116 TL lik alışveriş yanında İYZİCO, sektör bölümü de boş.

Ya biz alışveriş yapmadan kimin ne sektör çıkacağını nereden bileceğiz. Puma da sadece giyim firması sonuçta

Acaba giyim olduğuna dair faturayı göndersek mail ile halkbank geri yanıtır mı?

Başına gelen sonuç alan var mı?

Gittigidiyor dahil oldu. Telefon almadım ama büyük ihtimal o da dahildir çünkü ayrım yapamazlar.

|
    |
    kizilsultan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
emek server
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.