Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    trendyoldan ve n11den alırsanız taksit olabilir. ben iki siteden de aldım, taksit oldu önceki aylarda
  • narec kullanıcısına yanıt
    İyi de hocam önceki kampanya tüm tek çekim işlemleri üçe bölüyordu. Şimdi elektronik market kısıtlaması var. Yanıltmayalım kimseyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 8 yıldır paraf kullanıyorum.maaş bankamdı.. 3 sene sonra bitti anlaşma ama devam ettim kartı kullanmaya.bugün aidat 67 yansımış.müşteri hizmetlerindeki kız iptal edemeyiz dedi.
    bende kapatın dedim.size özel teklifimiz var 2 ay 600 harcayın 1 sene kapatmayın 64 lira iade edelim deidler.bende şart istemiyorum bana iade edin dedim olmaz diyincede bye bye paraf dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyken -- 12 Şubat 2020; 19:24:16 >
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    https://www.parafcard.com.tr/21220-_her_paraf_3_taksit_giyim_kampanyasi

Trendyol'u bu sebeple yazdı muhtemelen. Giyime 3, elektroniğe 6 taksit var.

• Merhaba daha öncede bahsetmiştim

Sömestr Kampanyasından 700 TL + 123 TL alışveriş yapıp 50 TL kazanıp harcamıştım.

Ancak 123 TL lik ürün puanı harcadıktan sonra geldi ve kusurlu çıktı iade ettim.

Kampanya bitmeden son gün puan alınmasın diye puma.com.tr den 116 TL lik giyim alışverişim oldu.

Bugün baktım 50 puan geri alınmış yani eksiye geçmiş.

Extreye bakınca 116 TL lik alışveriş yanında İYZİCO, sektör bölümü de boş.

Ya biz alışveriş yapmadan kimin ne sektör çıkacağını nereden bileceğiz. Puma da sadece giyim firması sonuçta

Acaba giyim olduğuna dair faturayı göndersek mail ile halkbank geri yanıtır mı?

Başına gelen sonuç alan var mı?
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor dahil oldu. Telefon almadım ama büyük ihtimal o da dahildir çünkü ayrım yapamazlar.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam o aklıma gelmedi.

• munkun46 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için.

• Trendyolda telefon icin denedim ama taksit yapmadi. Telefon icin kampanyadan yararlanan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekojan -- 13 Şubat 2020; 10:0:1 >
  • sekojan S kullanıcısına yanıt
    N11 olması lazım deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzyken

ben 8 yıldır paraf kullanıyorum.maaş bankamdı.. 3 sene sonra bitti anlaşma ama devam ettim kartı kullanmaya.bugün aidat 67 yansımış.müşteri hizmetlerindeki kız iptal edemeyiz dedi.
    bende kapatın dedim.size özel teklifimiz var 2 ay 600 harcayın 1 sene kapatmayın 64 lira iade edelim deidler.bende şart istemiyorum bana iade edin dedim olmaz diyincede bye bye paraf dedim.
    kart ücreti yansıtıldığı ekstreden sonra herhangi bir harcama yapmadıysanız kart ücretini iade etmekle yükümlüler. bilginiz olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    halkbank mobilden müşteri hizmetlerine yazın olumlu dönerler yalnız cevaplanması 4-5 gün sürüyor
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam itiraz edeceğim

• ozzyken kullanıcısına yanıt
    E devletten bddk kanalı ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

N11 olması lazım deneyin
    Hepsiburada oluyor mu hocam?
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Bence olması lazım. Daha önceki alışverişler ekstrede D Market Elektronik olarak geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogg

Bence olması lazım. Daha önceki alışverişler ekstrede D Market Elektronik olarak geçiyor.
    Teşekkürler hocam.
  • gittigidiyor ve hepsiburada uzerinden cep telefonu aldim 6 taksit oldu.

• SGK 3 Taksit Kampanyası

31 Mart 2020 tarihine kadar Paraf ile sgk.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olan 300TL – 50,000 TL arası SGK prim ödemelerinize otomatik olarak 3 Taksit yansıtılacaktır.

SGK prim ödemeniz toplamda 3 Taksit olarak Paraf Kredi Kartınıza yansıtılacaktır.

Paraf ile sgk.gov.tr üzerinden gerçekleştirilen tüm SGK prim ödemlerinden %2,5 oranında Hizmet Ücreti tahsil edilmektedir.

Kampanyamızda üst limit, %2,5 Hizmet Ücreti eklenmiş şekli ile 50,000 TL olarak uygulanmaktadır. Hizmet ücreti eklenmiş olarak, 50,000 TL üzerindeki işlemler kampanyaya dahil olamayacaktır.

İade, İptal ve ParafPara ve sanal kart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • tekkanatlı kullanıcısına yanıt
    Bu çoktandır var ama komisyon oranı yüksek
    % 2,5 komisyon uyguluyor
    Çok daha az uygulayan banka kredi kartları var
    3 taksit için değmez bence
    2 yıl kadar önce Halkbank, kredi kartıyla SGK primi ödemeleri için, hem taksit yapan hem de en düşük komisyonu uygulayan bankaydı ama sonradan yükseltti
    Önceki oran % 1 ‘in altındaydı

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.