Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraf gold kartıma AİDAT yansıdı, hiç bir şekilde iade almanın yolu yok mu acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana da yansımıştı
    arayıp kartı iade edeceğim dedim

önce bilmem kaç lira harcama sözü verirseniz yüzde 75ini iade edelim dediler
    istemiyorum dedim

bir kaç gün sonra tekrar aradılar, tamam komple iade edelim, yeter ki kapatma dediler

o şekilde, paraf puan olarak geri aldım aidat bedelini.
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    internet mobil şubeden yazım 1 hafta oldu halen sonuç alamadım. bir daha mesaj atacam olmazsa e devlet tüketici hakem heyetine başurun kesin alıyorsunuz yazıldı forumda.
  • Ay sonu sıfırlanır, pos paraf olmalı, paraf postan geçtiyse anında yansır slipte yazar.

Daha önce Carrefourda başıma gelmişti. Parafüstü vermesi gerekirken vermedi. Pos PAraf'ındı. Defalarca alışverişimde parafüstü almıştım. Mobil şubeden baktığımda işlem elektronik olarak görünüyordu. Danışmaya giderek işlemi iptal ettirip, farklı postan geçirerek parafüstünü aldım.
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Direk müşteri hizmetlerini arayıp talep edin,mesaja geri dönmedikleri oldu bende de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kart ile puanı görüyorum ancak şifresini sonra hata veriyor. Nasıl çözebilirim. Asıl kartta hata vermıyor. İşlemi sanal kart ile yapacam.

• tarikosman7 T kullanıcısına yanıt
    Sanal kartla parafpara kazanılamıyorsa, harcanamıyor da olabilir mi acaba?

• tarikosman7 T kullanıcısına yanıt
    Sanal kartla yapılmıyor maalesef boşuna uğraşmayın

• Elektronik ve Mobilya Harcamalarına Taksit Kampanyası

11 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılacak 100 TL ve 20.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 6 taksite bölünecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce TAKSİT yazıp 3404‘e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanyaya sadece elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılan peşin işlemler dahildir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.

Bir kart ile katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    https://www.parafcard.com.tr/21241-elektronik_ve_mobilya_harcamalarina_taksit_kampanyasi

• Gecenki akaryakıt kampanyasindan 40 tl puan yüklediler, yoğunluktan harcamayı unuttuk 2 gün once geri almışlar. Aradım mantıklı bir açıklama yapın neden puan geri alınır dedim, kem kum etti, taksitlerim olduğundan iptal degil ama kullanima kapatın dedim. Geri donmezlerse komple iptal edicem. 4 sene once de aynı muhabbetten iptal etmiştim parafı maaş bankam olmasına rağmen. Yine aynısı olacak muhtemelen.

• zytnn Z kullanıcısına yanıt
    Çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Gecenki akaryakıt kampanyasindan 40 tl puan yüklediler, yoğunluktan harcamayı unuttuk 2 gün once geri almışlar. Aradım mantıklı bir açıklama yapın neden puan geri alınır dedim, kem kum etti, taksitlerim olduğundan iptal degil ama kullanima kapatın dedim. Geri donmezlerse komple iptal edicem. 4 sene once de aynı muhabbetten iptal etmiştim parafı maaş bankam olmasına rağmen. Yine aynısı olacak muhtemelen.
    İade etmiyorlar hocam aynı kampanyada ben de unuttum o kadar konuştuk vermediler

• quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Gecenki akaryakıt kampanyasindan 40 tl puan yüklediler, yoğunluktan harcamayı unuttuk 2 gün once geri almışlar. Aradım mantıklı bir açıklama yapın neden puan geri alınır dedim, kem kum etti, taksitlerim olduğundan iptal degil ama kullanima kapatın dedim. Geri donmezlerse komple iptal edicem. 4 sene once de aynı muhabbetten iptal etmiştim parafı maaş bankam olmasına rağmen. Yine aynısı olacak muhtemelen.
    Daha önce benim de başıma geldi insana çok koyuyor ama yapacak bir şey yok. Kampanya şartlarında yazıyor ama süreç çok kısa oluyor, unutuluyor. Ben genelde ertesi gün paraf üyesi marketlerde harcıyorum yoksa yalan oluyor parafpara.
  • 11 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılacak 100 TL ve 20.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 6 taksite bölünecektir. Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
  • slmbengoksu kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada elektronik olarak geçiyor değil mi? Telefon alsak bu kampanyaya dahil olur sanırım.

• cogg C kullanıcısına yanıt
    E ticaret sanırım ama emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: slmbengoksu

11 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında elektronik, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde yapılacak 100 TL ve 20.000 TL arasındaki peşin işlemler ücretsiz, faizsiz 6 taksite bölünecektir. Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
    Kampanya kapsamında cep telefonuna 6 taksit olur mu ki ?
  • Atasunda hem 100tl paraf puan hem de paraf günü yüzde 5 deneyen oldu mu?

Yüzde 5 indirim alacam derken 100tl indirim den olmayayim

• slmbengoksu kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada, N11 ve GittiGidiyor'da dahil mi?

• 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.