Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
463
Favori
1.270.734
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: disaster85

Artık bankalar sistem değiştirdi. Misal önceden %1 olan puan verme olayı çoğunda binde 1 falan ancak genellikle ayın 1 inde ve 15 inde açıklanan kampanyalara katılıp şartları sağlar isen ayda 100-200 puan kazanırsın. Öbür sorun troy ödeme yöntemi yerli olduğu için heryerde geçmeyebilir visa gibi.
    Teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf gününü nasıl değiştirebiliriz? Ben ilk ayın 2 sinde yapmışdım, bundan sonra her ayın 2 sinde mi alışveriş yapmam lazım?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Mh yi arayın..

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayıp hesabıma aktartmıştım geçen yıl, benzer durumda.

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Biz son gün 2 kere ödemişiz yanlışlıkla. Geri iade aldık

• Merhabalar, 1-30 Nisan tarihleri arasında gıda marketi ve giyim sektörlerinde yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ikinci 125 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, dördüncü harcamaya 15 TL, altıncı harcamaya 25 TL toplamda 50 TL ParafPara verilecekmiş bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkanatlı

Merhabalar, 1-30 Nisan tarihleri arasında gıda marketi ve giyim sektörlerinde yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ikinci 125 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, dördüncü harcamaya 15 TL, altıncı harcamaya 25 TL toplamda 50 TL ParafPara verilecekmiş bilginize
    750ye 50 iş yapmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gunle puan kullanim tarihini kacirdim 10 tl kullanamadim kayit actim aradilar tekrar yukleyemiyoz dediler onceden yukluyolardi bu tarz durumlarda.

• kapatmama veya limit düşürmeme sözüne birşeyler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

750ye 50 iş yapmaz

Alıntıları Göster
    25 parafustu var hocam
    750 ye 75 gibi
    Idare etmez mi

• Paraf kart alicam. Ayrıca hesap açtırmayi düşünüyorum. Aklıma takılan mobil işlemlerde eft için falan ücret alıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Paraf kart alicam. Ayrıca hesap açtırmayi düşünüyorum. Aklıma takılan mobil işlemlerde eft için falan ücret alıyor mu?
    mobilde eft ucreti yok
  • Beyler bu ayki kampanya gıda-giyim diye geçiyor,acaba ayakkabı dahil midir?Çünkü sevgililer gününde giyim-ayakkabı-aksesuar diye ayrıca belirtilmişti....
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

mobilde eft ucreti yok

Alıntıları Göster
    Bankaya gittim biraz önce limitten dolayı kart başvurusu olumsuz oldu. Bir de mobilden eft ücreti 3.5 tl dedi. Maaş müşterilerinden almıyoruz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Beyler bu ayki kampanya gıda-giyim diye geçiyor,acaba ayakkabı dahil midir?Çünkü sevgililer gününde giyim-ayakkabı-aksesuar diye ayrıca belirtilmişti....
    Sitesinde üye kuruluşlarda giyim ayakkabı ve aksesuar bir arada listeleniyor:
    https://www.parafcard.com.tr/Program_Ortaklari
  • Yukko sektör olarak ne gecıyor?

• gomez_10 G kullanıcısına yanıt
    N11 gg hb yukko elektronik

• Saolasn hocam

• Paraf ile Giyim Sektöründe +2 Taksit

Kampanya 01-30 Nisan 2019 tarihleri arasında giyim, ayakkabı ve aksesuar sektöründeki (kozmetik hariç) Paraf üye işyerlerinde Paraf POS’undan yapılacak 50 TL ve üzeri taksitli işlemlerde geçerlidir.
    Kampanya kapsamında 2-10 taksitli işlemlere fiziki POS’larda POS üzerinden seçmeli olarak +2 taksit seçeneği sunulacaktır.
    Sanal POS’larda gerçekleştirilen 50TL ve üzeri taksitli işlemlere ise otomatik olarak +2 taksit uygulanacaktır. Seçmeli olmayacaktır.
    Kampanya artı taksit eklenmiş hali ile 12 taksit sınırlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Bankaya gittim biraz önce limitten dolayı kart başvurusu olumsuz oldu. Bir de mobilden eft ücreti 3.5 tl dedi. Maaş müşterilerinden almıyoruz dedi.

Alıntıları Göster
    Mobil uygulamadan herkese eft-havale ücretsiz size öyle demeleri ilginç.
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.