Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canpor

bide şikayet var com da limitle ilgili sıkıntı yaratıp borç bakiye çıkıyor diyen çok fazla oda biraz rahatsız edici çünkü kartları harcamaları tek tek kontrok etmek çok zor ama vakit bulabilirsem harcama ve gelen borçda kontrolunu yapıcam bide her ay kart borcumu kapatmama rağmen -18 veya -25 gibi ertesi aya sarkan borçlar olayı can sıkıcı durumlar var bu ara
    - (eksi) ile görünenler bizim alacaklı olduğumuzu gösterir diye biliyorum
    sanırım o da artan parafpara ile ilgili bir durum
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Aynen, ekstre borcunu tam ödeyip kalan borç sıfır olduğunda paraf üstü, paraf günüm gibi indirimler bir sonraki ay ekstresinden düştüğü için orada - ibaresi oluyor.

A101.com dan alışveriş yaptığımızda paraf üstü kazanabilirmiyiz? A101 parafla anlaşmalı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Aynen, ekstre borcunu tam ödeyip kalan borç sıfır olduğunda paraf üstü, paraf günüm gibi indirimler bir sonraki ay ekstresinden düştüğü için orada - ibaresi oluyor.

A101.com dan alışveriş yaptığımızda paraf üstü kazanabilirmiyiz? A101 parafla anlaşmalı mı?
    Arkadaşlar a101.com dan alışveriş yaptığımızda parafüstü alabilirmiyiz? Yani a101 in parafla anlaşması var mı?

• Halkbank önceden kart aidatini ikiletmeden iade ederdi.Sanirim artik bunlar da iade etmeyecek.Allahtan kart ücretleri makul de yine paraf gunumle falan karşılaşabiliyor. Iade alan var mi son zamanlarda?

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    telefonda itiraz ettim, belli bir harcama hedefi karşılığı kestikleri kart aidatına yakın bir tutar paraf para yüklediler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Arkadaşlar a101.com dan alışveriş yaptığımızda parafüstü alabilirmiyiz? Yani a101 in parafla anlaşması var mı?

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla market olarak Migros, Carrefour ve Happy anlaşmalı. Belki başka küçük marketler de vardır. Sitesinden bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Bildiğim kadarıyla market olarak Migros, Carrefour ve Happy anlaşmalı. Belki başka küçük marketler de vardır. Sitesinden bakmak lazım

Alıntıları Göster
    Siteden dediğiniz a101 sitesinden mi hocam?

• doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Hayır
    Paraf sitesi:
    https://www.parafcard.com.tr/Program_Ortaklari

Üye iş yerleri sorgulanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 31 Ocak 2019; 13:38:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Yeni harcama kampanyası 4 şubatta başlayacak herhalde
    Sömestr kampanyasının bitmesini bekliyorlar sanırım
  • Yakıt olacak mı?
  • Yok artîk fazladan odeme yaptirmazlar herhalde

• arkadaşlar 5 Şubat yani yarına kadar motorlu taşıtlar vergisi ödemelerine 3 taksit yapabiliyormuşuz. ben benimkini bugün ödedim taksit olayı baya iyi oldu
  • arkadaşlar ben beyaz eşya alacagımda paraf günümle mi almak lazım yada başka bir şekilde avantajlı nasıl alışveriş yapabilirim öneri sunarmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 4 Şubat 2019; 11:39:12 >
  • a101 netten yaptığım alışveriş market ve akaryakıt kampanyasına dahil olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: realitych

a101 netten yaptığım alışveriş market ve akaryakıt kampanyasına dahil olmuştu
    Ona olur sorun yok çünkü bütün poslar geçerli
    Arkadaş parafüstü için sormuştu
    O sadece paraf üyesi marketlerde oluyor maalesef
  • husock H kullanıcısına yanıt
    Paraf gününde fiyat uygunsa yukko.com dan al (100 tl parafpara verir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

arkadaşlar ben beyaz eşya alacagımda paraf günümle mi almak lazım yada başka bir şekilde avantajlı nasıl alışveriş yapabilirim öneri sunarmısınız ?
    Yukko da varsa alacaklarınız artı paraf gününde yaparsanız avantajlı olur sanırım
  • Yukko parafa malesef peşin fiyatına taksit sayısı çok az. Ben de çamaşır makinesi alacağım. 2+2 taksit seçsem ödemede paraf günümle birleştirsem(paraf günümde +4 taksit veriyor bana) 2+2+4 olur mu ki acaba?

• Bana şubat sonuna kadar 3*75 liralık benzine 25 paraf puan gelmiş...
  • 
Sayfa: önceki 363364365366367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.