Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.866
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 125 tl leri tek seferdemi yapmamız lazım yoksa parça parça 125 i tamamlasakta olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanhalim

Bu 125 tl leri tek seferdemi yapmamız lazım yoksa parça parça 125 i tamamlasakta olurmu?

Tek seferde yapmanız gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartını pek kullanmayanlara arada özel kampanyalar geliyor:
    Sanırım bir yaz bir de kış dönemlerinde geliyor

https://www.parafcard.com.tr/16992-Ozel

Size Özel 50 TL ParafPara Kampanyası!

Kampanya sadece kendisine kampanya ile ilgili SMS ve e-duyuru gönderilen müşteriler için geçerlidir.
    Kampanya kapsamında 28 Şubat 2019’a kadar Paraf/Parafly ile tüm banka POS'larından yapacağınız 50 TL ve üzeri her alışverişe 10 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği toplam ParafPara en fazla 50 TL olacaktır.
    Kampanyaya katılmak için SMS gönderimi yapılmamaktadır. Kampanya başladıktan itibaren müşteri yapacağı alışverişlerden ParafPara ödüllerini kazanacaktır.
    Kampanya bilgilendirme SMS’i gelmeden önce yaptığı işlemle bu kampanyadan ParafPara kazanmış müşteriye ikinci defa kazanım hakkı verilmez.
    Kampanya müşteri bazlı olup müşterilerin tüm kartları kampanyaya dahildir. Hangi kart ile işlem yapılırsa ödül ParafPara o karta yansıtılmaktadır.
    Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır. Aynı gün farklı işyerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
    Parafly, sanal kartlar ve ek kartlar kampanyaya dahildir.
    Business kartlar , Halkcardlar ve Parafree kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.
    Kazanılan ParafParalar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
    ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Sanal POS tan yapılan işlemler dahildir.
    Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 10.03.2019 21:59 olup kullanılmayan ParafParalar 11.03.2019 tarihinde geri alınacaktır.

• Bana da bu her 50 tl ye 10 paraf geldi

Cok iyi kampanya

• Parafgünüm ile ilgili bir sorum var. Erteleme seçeneği taksitli alışverişte de geçerli mi? İlk taksit 2 ay sonra mı başlar?

• Acaba puan kullanılabilecek, güncel hangi siteler var?

• quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Acaba puan kullanılabilecek, güncel hangi siteler var?
    Şu başlıkta yazılıyor:
    https://forum.donanimhaber.com/puan-kullanilabilen-alisveris-siteleri-bonus-world-maxipuan-paraf-nakitpuan-parapuan--56889740
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozann

Parafgünüm ile ilgili bir sorum var. Erteleme seçeneği taksitli alışverişte de geçerli mi? İlk taksit 2 ay sonra mı başlar?
    Evet. Ben her ay sırf bunu yapmak için kullanıyorum. Özellikle kartın borç yüküyle dolu olduğu zamanlarda yüksek meblağlı bir şey alınacağı zaman 2 ay sonra ekstreye yansıyacak olması iyi olabiliyor.
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgi için. Ben de ilk kez bu şekilde kullanacam emin olmak istemiştim.

İyi günler dilerim

• Paraf Günüm kapsamında 2 ay erteleme seçeneğini kullanıyorum. Peşin bir alışveriş yapıp bu alışverişi sonradan taksit ile taksite bölsem alışverişim 2 ay sonra taksitli bir şekilde yansır değil mi?
  • Sömestr Kampanyası

* 18 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, aksesuar, elektrik, elektronik, seyahat, konaklama, hava yolu, eğitim ve kırtasiye sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 500 TL’lik harcamanıza 40 TL ParafPara verilecektir.
    * Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ÖDÜL yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    * Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    * Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    * Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
    * KKTC’de kampanyadan yaralanabilmek için kampanya katılım SMS’inin KKTCELL ve KKTC TELSİM operatörleri üzerinden 3444’e gönderilmesi gerekmektedir.
    * Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.
    * Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 40 TL’dir.
    * Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
    * Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
    * Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
    * Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
    * Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    * Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 11.02.2019’dur. Kullanılmayan ParafPara’lar 12.02.2019 tarihinde geri alınacaktır.
    * ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kaynak

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Toplam 500 diyor çok güzel bir kampanya, haber için teşekkürler

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Benim en sevdiğim kampanya tipi:

- Sektör geniş,
    - Tüm POS'lar dahil,
    - Toplam harcama

Hele bir de zaten yapacağınız bir harcama (seyahat) varsa...

:)
  • merak ettiğim bir şey var;

bende parafly var kazandığım parafpara uçuş puanına dönüşür mü?
  • swashbucklerjr kullanıcısına yanıt
    tabi ki kullanabilirisniz. bunun içinhttps://www.paraflytravel.com/ sitesinden bilet alacaksınız.

Uçak, Otel rezervasyonlarınızda ParafPara'larınız 2 kat değerli olarak, Tur ve Araç Kiralama rezervasyonlarınızda 3 kat değerli kullanabilirsiniz.
  • cravens C kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler ama soruyu yanlış sordum, parafpara'ların son kullanım tarihi 11.02.2019 ben biletimi hemen almak istemiyorum biraz beklemek istiyorum. haziranda falan alırım tahminen. bu parapara'ları paraf uöuş puanına çevirirsem yine 11.02.2019 tarihinden önce mi harcamam gerekiyor?
  • paraf puanlar yanlış hesaplanıyor - bakiyeler kapatılırken ben kendimin ve babamınkini düzeltirdim toplam da 255 paraf para eksik hesaplanmıştı sistemlerine güvenmeyin exel de siz kontrol edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: canpor

paraf puanlar yanlış hesaplanıyor - bakiyeler kapatılırken ben kendimin ve babamınkini düzeltirdim toplam da 255 paraf para eksik hesaplanmıştı sistemlerine güvenmeyin exel de siz kontrol edin
    Yanlışlık tam olarak nerede yapılıyor
    Biz nasıl hesap yapmalıyız
    Ayrıntı verir misimiz acaba
  • babam için yeni kart almıştım 300 tl bilet için 150 tl paraf puan kullanmıştım yeni yıl kampanyasından 70 market kampanyasından 50 sömestr kampanyasından 40 paraf puan kazanmama rağmen -104 gözüküyordum durumu izah ettim düzelttiler eski kartlarda biraz zor tabi + ile - nizi iyi takip edin sonra kendi kartımada kasım sonu -425 bakiyem vardı hiç kullanmama rağmen bu kampanyaların hepsinden topladığım puan -75 yansıdı onuda düzelttiler kontrol edin yani daha sömester kartlara yansımadı bu arada yeni kart da farkettim durumu öncesi bilmiyorum ama hata olmuştur
  • bide şikayet var com da limitle ilgili sıkıntı yaratıp borç bakiye çıkıyor diyen çok fazla oda biraz rahatsız edici çünkü kartları harcamaları tek tek kontrok etmek çok zor ama vakit bulabilirsem harcama ve gelen borçda kontrolunu yapıcam bide her ay kart borcumu kapatmama rağmen -18 veya -25 gibi ertesi aya sarkan borçlar olayı can sıkıcı durumlar var bu ara
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.