Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece şifreçiz ile önceden oluşturduğum şifre ile giriş yapıyorum. Her seferinde yeni şifre üretmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogg

Sadece şifreçiz ile önceden oluşturduğum şifre ile giriş yapıyorum. Her seferinde yeni şifre üretmiyorum.
    Şifreçizi nasıl aktif ettiniz peki? Ben aktif edemiyorum hata veriyor programda.

Edit: şifreçizi aktif ettim ama bu sadece parolayı geçmek için. Şifreçizden sonra yine ürettiğim kodu soruyor. Sanırım sizde hızlıgir diye bişey var o da aktif ama ben onu aktifleştiremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 29 Kasım 2018; 11:21:4 >
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hızlı gir kısmı aktif bende tekrar şifre sormuyor. O kısmın nasıl aktif edileceğini bilmiyorum ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Verilen parafpara harcama tutarına oranla gittikçe düşüyor:

https://www.parafcard.com.tr/16856-yeni_yil_kampanyasi

Yeni Yıl Kampanyası

1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, ayakkabı, aksesuar, optik, saat, kozmetik, elektrik, elektronik, seyahat, konaklama, hava yolu sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız toplamda 750 TL’lik harcamanıza 30 TL, toplamda 1.500 TL’lik harcamanıza 70 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce YENIYIL yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 1 Aralık 2018; 6:14:17 >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    %4 şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    kaç aydır mrket market gına geldiydi.. böylesi iyi neyse.. parafgünüm de eklerseniz parafüyesi işyerlerinden 10 15 20 puanda ordan gelir
  • Akaryakıta gelmiyor. Hafta sonu bir sürü yol yapacağım. Kampanyasız alıyorum mecbur.

• Arkadaşlar YENİYIL kampanyası için n11 den halı alacağım ama site maximum 3 taksit yapıyor peşin fiyatına. Paraf günüm benim %5 indirimli. Paraf günümü +4 taksit ile değiştirsem ve o gün n11 den 2 yada 3 taksitle halıyı alsam +4 taksit kazanmış olurmuyum?

• Happy.com.tr'den paraf ile taksitli alışveriş yapınca da parafüstü veriyor mu?

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Böyle bir ihtimal yok. Biraz düşününce cevabını bulabilirdiniz. Aldığınız ürünün ödemesini taksitli yapabiliyorsanız market posundan çekilmiyor demektir. Çünkü market/gıda sektöründe taksit yasak. Market harici pos da paraf üstü veremez.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Paraf günü avantajından bu ay içinde henüz yararlanmadıysanız sorun olmaz.

• Parafly kredi kartıma aidat yansıdı Bunu iade alabilen var mı arkadaşlar, varsa nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Vergi dairesine düşmüş öğrenim kredisi ödemesi yapacağım. Yüksek miktarda bir ödeme olacağı için herhangi bir paraf günüm özelliğinden faydalanma imkanım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWEST

Parafly kredi kartıma aidat yansıdı Bunu iade alabilen var mı arkadaşlar, varsa nasıl bir yol izlemeliyim?

Bu ayki kampanyanın (70 paraf para) konusunda alanların yorumları var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ispark kampanyasını kullanan var mı? Bilgi verebilecek var mı?
  • Arkadaşlar Parafgünümde Teknosadan İninal kartımıza yükleme yaptığımızda indirim kazanıyor muyuz? Deneyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tywinlannister -- 14 Aralık 2018; 20:19:34 >
  • tywinlannister kullanıcısına yanıt
    Teknosa da kredi kartıyla yükleme yapılıyor mu ki sadece peşin para kullanılıyor diye duydum ama sadece duyum

• hiç kimse denemedi mi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tywinlannister -- 20 Aralık 2018; 1:51:19 >
  • tywinlannister kullanıcısına yanıt
    denedim : ) bizzat mağazaya gidip sordum. sadece nakit ile yükleme yapıyoruz dediler teknosada.
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.