Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akaryakıt firmaları kart kampanyalarına kazan kaldırmıştı. Anlaşılan yeni kampanya gelmeyecek. Adamlar kartla alınan yakıta komisyon koymayı bile düşünüyor. Kazandıkları gözlerini doyurmuyor. Hep halkın cebinden çıksın istiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya olmasa bile kartla almaya devam o zaman

• geçen sene de aynı şey olmuştu bir çok bankada. hemen her banka aralık ayında sene sonu kampanyası yapıyor ve bunun içine akaryakıt da dahil ediliyor. O yüzden 1 aralık itibariyle 1 aylık bir kampanya geleceğini düşünüyorum.
  • Birkaç gün önce Paraf günüm kampanyasından yararlanarak Amazon'dan alışveriş yapmıştım. İade edince doğal olarak Paraf günü indirimi de iade oldu. Paraf günümü değiştirip bu ay içinde tekrar kullanabilme ihtimalim var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Birkaç gün önce Paraf günüm kampanyasından yararlanarak Amazon'dan alışveriş yapmıştım. İade edince doğal olarak Paraf günü indirimi de iade oldu. Paraf günümü değiştirip bu ay içinde tekrar kullanabilme ihtimalim var mı?
    Daha önce benim başıma öyle bir durum geldi. İşlem gerçekleşti sonuçta iade olsa da gerçekleşmiş sayıldı diye bir daha kullanmama izin vermediler. Yine de şansınızı bir deneyin isterseniz sonuçta her halükarda günü değiştirmek için müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

arkadaslar bu konuyla bagimsiz bir sorum var. burada belki bilenler vardir diye soruyorum. internetten bir urun aldim diyelim. mesela telefon. kargodan 1 tane yerine 2 tane telefon gelirse ikinci telefonu iade etmek, yollamak gibi bir yasal sorumlulugum olur mu
    Normalde milletin telefon kutusundan hıyar filan çıkıyor seninki iki tane mi çıkmış bu nasıl sans muhtemelen bunu yapacak kadar dikkatsiz olan telefonun eksik olduğunu da anlamaz

• parafly ile araç kiralama yapmaya çalışıyorum puanları 3 e çarpmıyor bilgisi olan var mı
  • Doc_tor kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetleri eksi puanı kapatmadan olmayacağını söylemişti geçen yaz
  • Amazon’dan parafgünü yaptım sıfır puan olmuş . Amazon. Tr üye iş yeri değil mi ?

Paraflytravel web sitesinde mi denediniz olmadı? Eğer kiralama tutarı 3 e tam bölünmüyorsa sistem hata veriyormuş, parafly travel ı telefon ile arayın hallediyorlar.

• ersyno kullanıcısına yanıt
    Bende de sıfır puan verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: xapplex

Normalde milletin telefon kutusundan hıyar filan çıkıyor seninki iki tane mi çıkmış bu nasıl sans muhtemelen bunu yapacak kadar dikkatsiz olan telefonun eksik olduğunu da anlamaz

Genelde hatayı yapan kişiden tahsil edilir o yüzden gönderirim ben olsam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bim 101 şok ta parafpuan kullaniliyormu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan4257

Arkadaşlar bim 101 şok ta parafpuan kullaniliyormu acaba
    kullanılmıyor

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Aynen siteden bakmıştım önceden oluyordu şimdi olmayınca kalktı mı dedim

Benim de başıma gelmişti hocam, parafly travel çağrı merkezini arayınca telefondan hallettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcan4257

Arkadaşlar bim 101 şok ta parafpuan kullaniliyormu acaba
    aslında çok tuhaf ve manidar

Devletimizin Halk bankasının paraf kredi kartı paraf puanını ve posu bu bim a101 ve şok en çok bulundurmalı ve kullandırmalıyken yıllardır yok

bim a101 ve şok nedense sabancı ve koçun Axess world gibi kartlarla yıllardır çalışıyor

ilginç değil mi? halkbank Ziraat ve vakıfbank an çok bim a101 ve şok marketle çalışması gerek bu zamanda değil mi?
  • ozcan4257 O kullanıcısına yanıt
    Migros kullanıyor. Bilginiz olsun...

• Arkadaşlar merhaba konudan bağımsız ufak bir sorum olacak. Halkbank'ın iPhone applikasyonunu kullanan arkadaşlar giriş yaparken her seferinde şifrebaz ile şifre üretip mi giriyor yoksa cihazınızı tanıdığı için otomatik sadece parolayı girince girebiliyor musunuz?

SMS kullanmadığım için şifrebaz programını kullanıyorum ama mobil aplikasyon şubesine girerken parolayı girince bana şifrebaz şifresini soruyor. Programdan çıkıyorum, şifrebaza giriyorum ordan üretip tekrar geri dönüp programa giriyorum. Bunun daha kısa bir yolu var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.