Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Birde bizim bu kampanya sanalda geçiyor mu onu bilmiyorum tabi.

Ebebek ile birleştireyim dedimdi
  • Günaydın arkadaşlar, trendyol dan elektronik ürün alsak paraf ile 3 taksit yapar mı?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Ebebek kampanyaya dahil oluyor. Test ettim.
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Dün kozmetik ürünleri aldım taksit yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Tamam da ben 1 seferde 212 yaptım 10 tl kazandınız diye mesaj geldi telefona bu neyin nesidir
    Sadece market değil giyim de kampanyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Sadece market değil giyim de kampanyada

Alıntıları Göster
    Hocam bu parafta sayaç falan yok dimi. Kartı yemi aldık hocam ilk alışverişimdi bu mümkün değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Hocam bu parafta sayaç falan yok dimi. Kartı yemi aldık hocam ilk alışverişimdi bu mümkün değil

Kredi kartlarim guncel kampanyalar kisminda var sayac mobilde sag ustte 3 nokta var ona tikla
  • Gelen sms te hangi kampanyadan kazandığınız da yazar. Hem mobil şubede hem de internet şubesinde görünüyor katılım yapılan ve paraf kazanılan kampanyalar yazar
  • Merhaba.
    İspark kampanyasının koşullarında bir değişiklik oldu mu ?
    Dün 2 defa 150 liralık azlışveriş yaptım ama herhangi bir park hakkı gelmedi.
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    1554 e 2,33 parafpara vermiş iyzico/amazon
  • arkadaşlar yeni parafly kartım geldi bişey soracam araç kiralama yapsak yada uçak bileti alsak parafpara ile eksi bakiyeye düşersek ve kapatamazsak ekstreye x3 yada x2 olarak mı yansıtır acaba yoksa ne kadarsa o kadar mı yansır
  • Doc_tor kullanıcısına yanıt
    Kaç kat olarak kullandıysan o katsayı ile çarpılarak yansıtılır.
  • Paraf Business kullananlara Esenboğa'da Lounge varmış. belli bir harcama mı gerekiyor bunun için yoksa herkes için lounge bedavası var mı?
  • Mine Güçlü6 kullanıcısına yanıt
    https://www.parafcard.com.tr/107-esenboga_havalimani_lounge
  • Bana özel her 50 TL alışveriş için 10 TL para SMS i geldi. Gerçekten de anında yükleniyor 50 TL ye kadar
  • iyzico/amazon dam yapılan peşin alış verişi takside bölmedi arkadaşlar. Sanki daha önce giyim sektörü olarak algılayıp 3 taksit yapıyor diye okumuştum. Bilgisi olan var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaeeF_06

iyzico/amazon dam yapılan peşin alış verişi takside bölmedi arkadaşlar. Sanki daha önce giyim sektörü olarak algılayıp 3 taksit yapıyor diye okumuştum. Bilgisi olan var mı.
    amazondan monitor aldım 600 tl normalde 3 taksit olması lazımdı
    taksit yapmadı bu amzonda bir sıkıntı var.
  • GaeeF_06 G kullanıcısına yanıt
    Benim de hm'den yaptığım alışverişi 3'e bölmedi. Ayrıca giyim kampanyasına dahil etmedi.
  • Ben daha önce yazdım. Iyzico ödeme altyapısı olan yerleri hem Halkbank hem de işbankası diğer/alternatif ödeme olarak kabul ediyor. Hatta bununla ilgili iyzico'ya bilgilendirmede de bulundum.

H&M online mağazada bonus giyim olarak görüyor ama yukarıda yazdıklarım onu yapmıyor. Fakat şöyle de bir şey var. Hem H&M hem de Amazon vade farksız 3 taksit yapıyor zaten. Amazon 500 lira üstüne 6 taksit de yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 15 Kasım 2018; 17:27:46 >
  • Akaryakit yok mu yav yeniden. 400 e 40 verse yine super olacak.
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.