Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9.252
Cevap
364
Favori
855.485
Tıklama
Giriş
    800 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Bu ekstre leri nereden takip ediyorsunuz.? Bu bilgilendirmeyi nerden öğrenebilirim?

Adrese gelen fiziksel basili ekstrede gordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Adrese ekstre gelmesini istememiştim. Teşekkürler

|
    |
    tano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mail atiyorlar extreyi.....

|
    |
    Class teacher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bosuna istedik o zaman. Kuryeden almayayim.

Tesekkurler.

Parafi da iptal ettireyim. Kullanmiyorum zaten

|
    |
    tano kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oguz707

Arkadaşlar metro market de 50tl parafpara kazanılır mı? Market sektörü olarak mı geçiyordur?Yine de şansımı deneyeyim dedim.

Metro marketten alışverişim oldu market akaryakıt kampanyasina dahil oldu ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Meyerovitch

quote:

Orijinalden alıntı: oguz707

Arkadaşlar metro market de 50tl parafpara kazanılır mı? Market sektörü olarak mı geçiyordur?Yine de şansımı deneyeyim dedim.

Metro marketten alışverişim oldu market akaryakıt kampanyasina dahil oldu ...

Bilgilendirme için teşekkürler hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: byaahmet

Selamlar dolandiricilik icin onceden cep telefonu numarasindan simde kendine ozel S.UYSAL isimle asagidaki mesaji gonderiyor onceden 70 tl paraf para yaziyordu zam gelmis 150 tl diyor dikkat edelim arkadaslar.Musteri hizmetleri sikayet icin kayit actirdim bakalim ne olacak

S.UYSAL denen DOLANDIRICI dan sürekli SMS geliyor. Numara yok. Engelleyemiyorum. Nerden bulmuşlar numaramı anlamıyorum.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not

günde 5 kez mesaj atiyor sikayet edecegim ekran goruntusu ile Allahsiz kitapsizlari

|
    |
    maviloks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

Selamlar dolandiricilik icin onceden cep telefonu numarasindan simde kendine ozel S.UYSAL isimle asagidaki mesaji gonderiyor onceden 70 tl paraf para yaziyordu zam gelmis 150 tl diyor dikkat edelim arkadaslar.Musteri hizmetleri sikayet icin kayit actirdim bakalim ne olacak

S.UYSAL denen DOLANDIRICI dan sürekli SMS geliyor. Numara yok. Engelleyemiyorum. Nerden bulmuşlar numaramı anlamıyorum.

aynen vallahi bende anlamadim nerden buluyor numaralari surekli mesaj atiyor ben misteti hizmetleri diger nolari sokayet ettim.Ama bunda numara yok fakat kayit olusturdum..Ayni mesaja tiklayip 6300tl dolandirilan sahisin haberi dun aksam haberlerde idi buyrun linki...

http://www.superhaber.tv/bu-mesajlara-dikkat-sakin-tiklamayin-105864-haber

|
    |
    Alni yere(secde yuzu gormeyenin)degmeyenin,gonlu nura ermez..

• Yüzbaşı
    433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

bu şerefs*z heriften gelen mesajları silmekten bıktım
    |
    |

• Yarbay
    2034 Mesaj
    Paraf kredi kartlarindan aidat alinmayacak kesin bilgidir.

Paraflydan alinacak

|
    |

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü hukuk servisinde çalışan iki çocuk babası Ahmet Odacıoğlu (49) cep telefonuna gelen, "İnternet bankacılığına giriş yapın anında 70 TL paraf para kazanın" şeklindeki kısa mesajın, maaş hesabı olduğu bankadan geldiğini sanarak bağlantıya tıkladı. Bankaya ait siteye girdiğini sanarak hesap numarası ve şifresini giren Odacıoğlu'nun bu sırada cep telefonuna "yanlış şifre girdiniz doğrulayın" mesajı geldi.

Odacıoğlu, şifresini güncellemek isterken cep telefonuna gelen mesajlarla bir süre uğraşmak durumunda kaldı. Bir gün sonra telefonuna gelen "bakiyeniz yetersiz, otomatik ödeme yapılamıyor" mesajı ile neye uğradığını şaşıran Odacıoğlu, ek hesabından bin 500 lira çekildiğini, 4 bin 800 liranın da post cihazından geçirilerek alışveriş yapıldığını tespit etti. Odacıoğlu, Sivas Cumhuriyet Başsavcılığına giderek paranın havale yapıldığı hesabın sahibinden ve ihmali olduğunu iddia ettiği bankadan şikayetçi oldu.

Odacıoğlu, bankanın isminin kullanılarak dolandırıldığını ifade ederek, "Ben internet şubeme girdiğimde bu bankanın sayfası geldi. Güvenli olduğunu düşünerek bilgilerimi girdim. Bu arada da muhtemelen benim bilgilerimi kopyaladılar. Çünkü bilgileriniz yanlış diye mesajlar gelmeye başladı. Bilgilerimin doğru olduğundan emindim ama yanlış girdiğimi mesajla bildirerek tekrar girmemi istediler. O arada bir şekilde bilgilerim çalındı" dedi.

Maaş hesabının ek hesabından yaklaşık olarak 2 aylık maaşının çekilerek dolandırıldığını ifade eden Odacıoğlu, "İki ay dolandırıcılara çalışacağız. 6 bin 300 lira dolandırıldım" diye konuştu.

OLTA SALDIRISI NEDİR?

Dolandırıcılar internet banka işlemi yapmak amacıyla gereken SMS şifresini ele geçirmek için phishing (oltalama) saldırı uyguluyor. Çeşitli banka ve finans kurumları tarafından gönderilmiş gibi görünen ödül, acil ve çok önemli konular içeriyormuş gibi duran sahte mesajlardan gelen linklere tıklayanlar dolandırıcıların tuzağına düşüyor. Çeşitli bankalara ait sahte banka sayfaları hazırlayan dolandırıcılar oltalarına düşürdükleri kişilerin banka müşteri bilgilerini ve cep telefonlarına gelen SMS şifrelerini ele geçirerek hesaplarındaki paraları ele geçiriyor.

|
    |
    maviloks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    135 Mesaj

sık sık ekstreyi e-mail adresinize gönderelim diye Halkbank arıyor ama hiç paraf para puan vereceğiz demiyorlar!

ben de diğer bankaların hepsi 5-10 tl banka puanları verdi sizde verin parafpara o zman olur dedim

paraf ekstreleri hep fiziki pTT posta ile almaya devam ediyorum

parafpara verecekleri güne kadar
    |
    |
    Class teacher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çok üzücü bir durum:

cep telefonuna gelen, "İnternet bankacılığına giriş yapın anında 70 TL paraf para kazanın" şeklindeki kısa mesajın bu şekilde bir memurumuzu mağdur etmesi!

Halkbank Paraf başta olmak üzere her banka birçok akla hayale gelmez iyi kötü kampanyalar yapıyor ve telefonlarına dikkat etmeden baktıkları cazip tekliflere tıklamanın basitliğini çok pahalı mağduriyetle ödüyor malesef

aman dikkat çevremizde kampany delisi herkesleri uyaralım bankanı uyarı smsleri ve e-postaları dikkate alınmıyor belki ama mağduriyet yaşayan çok haberi olan bu Tokattaki memur kardeşimiz: Büyük geçmiş olsun
    |
    |
    Deccar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Alni yere(secde yuzu gormeyenin)degmeyenin,gonlu nura ermez..
  • Binbaşı
    1368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Paraf kredi kartlarindan aidat alinmayacak kesin bilgidir.

Paraflydan alinacak

arkadaşımın eşi halk bankasında çalışıyor. paraf klasik aidat 29tl. aidatsız kart kampanyalara katılmayan kart oluyormuş.

ben yeni paraf aldım. maximum a 59 bonus a 90tl aidat ödeyip ikisini de kapattım. maximum aidatsız kart çıkarttım ogs ve hgs ler otomatik ödensin diye.

en fazla kampanya nın parafta olduğunu öğrendiğim için geçtim.

bu ay itibariyle 500 sömestr harcamasına 50 kampanyası ile kartın ilk ayında aidat bedelini çıkarttım.

|
    |

Ben de beklemedeyim. Depo boş. Lpg ye 16 kuruş indirim haberi geldi.

|
    |
    Lethero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Paraf geçen ay marka kampanyası yapmayıp genel akaryakıt kampanyası yaptı.
    Ayın 15 inde gelebilir kampanya. Ben shell/paraf veya PO/Paraf bekliyorum.
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,649
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.