Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son Paraf ekstresinde artik Paraf icin de ucret alinacagi uyari vardi 1 Mart 2018 den itibaren. Bu konu da musteri hizmetlerini arayip bilgi alan veya karti iptal ettiren oldu mu hic?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar dolandiricilik icin onceden cep telefonu numarasindan simde kendine ozel S.UYSAL isimle asagidaki mesaji gonderiyor onceden 70 tl paraf para yaziyordu zam gelmis 150 tl diyor dikkat edelim arkadaslar.Musteri hizmetleri sikayet icin kayit actirdim bakalim ne olacak

Halkbank Parafcard Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 26 Ocak 2018; 19:47:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tano kullanıcısına yanıt
    bende tarih yazmıyor dediğiniz gibi
    hesap özeti açıklamalarında şöyle yazıyor
    Kart Aidatı: Kartın aktif olduğu ekstre döneminden itibaren her
    yıl; asıl kart için 75 TL, ek kart için 37,5 TL alınmaktadır. Kart
    aidatı üzerinden %5 oranında BSMV tahsil edilir.
  • Ben de paraf gold vardi kullanmadigim. Kart ucreti de kesmedigi icin kapattirmamistim. Dun parafly a basvurdum. Lounge lazim olacak yaza. O yuzden basvurdum. Sonra bu konuaya denk geldim ve parafly da kart ucreti varmis artik :) normal paraf goldda da mi var artik anlamadim. Kullanmadigim icin ekstre de gelmiyor.

• Deccar kullanıcısına yanıt
    Bu ekstre leri nereden takip ediyorsunuz.? Bu bilgilendirmeyi nerden öğrenebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Ben de paraf gold vardi kullanmadigim. Kart ucreti de kesmedigi icin kapattirmamistim. Dun parafly a basvurdum. Lounge lazim olacak yaza. O yuzden basvurdum. Sonra bu konuaya denk geldim ve parafly da kart ucreti varmis artik :) normal paraf goldda da mi var artik anlamadim. Kullanmadigim icin ekstre de gelmiyor.

ParaFLY her turlusune zaten ezelden aidat vardi. Parafa (Gold dahil) yoktu sorun o ki ona da aidat baslayacak galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Bu ekstre leri nereden takip ediyorsunuz.? Bu bilgilendirmeyi nerden öğrenebilirim?

Adrese gelen fiziksel basili ekstrede gordum.

Adrese ekstre gelmesini istememiştim. Teşekkürler

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Mail atiyorlar extreyi.....

Bosuna istedik o zaman. Kuryeden almayayim.

Tesekkurler.

Parafi da iptal ettireyim. Kullanmiyorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz707

Arkadaşlar metro market de 50tl parafpara kazanılır mı? Market sektörü olarak mı geçiyordur?Yine de şansımı deneyeyim dedim.

Metro marketten alışverişim oldu market akaryakıt kampanyasina dahil oldu ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Meyerovitch

quote:

Orijinalden alıntı: oguz707

Arkadaşlar metro market de 50tl parafpara kazanılır mı? Market sektörü olarak mı geçiyordur?Yine de şansımı deneyeyim dedim.

Metro marketten alışverişim oldu market akaryakıt kampanyasina dahil oldu ...

Bilgilendirme için teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

Selamlar dolandiricilik icin onceden cep telefonu numarasindan simde kendine ozel S.UYSAL isimle asagidaki mesaji gonderiyor onceden 70 tl paraf para yaziyordu zam gelmis 150 tl diyor dikkat edelim arkadaslar.Musteri hizmetleri sikayet icin kayit actirdim bakalim ne olacak

S.UYSAL denen DOLANDIRICI dan sürekli SMS geliyor. Numara yok. Engelleyemiyorum. Nerden bulmuşlar numaramı anlamıyorum.

• maviloks kullanıcısına yanıt
    günde 5 kez mesaj atiyor sikayet edecegim ekran goruntusu ile Allahsiz kitapsizlari

• quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

Selamlar dolandiricilik icin onceden cep telefonu numarasindan simde kendine ozel S.UYSAL isimle asagidaki mesaji gonderiyor onceden 70 tl paraf para yaziyordu zam gelmis 150 tl diyor dikkat edelim arkadaslar.Musteri hizmetleri sikayet icin kayit actirdim bakalim ne olacak

S.UYSAL denen DOLANDIRICI dan sürekli SMS geliyor. Numara yok. Engelleyemiyorum. Nerden bulmuşlar numaramı anlamıyorum.

aynen vallahi bende anlamadim nerden buluyor numaralari surekli mesaj atiyor ben misteti hizmetleri diger nolari sokayet ettim.Ama bunda numara yok fakat kayit olusturdum..Ayni mesaja tiklayip 6300tl dolandirilan sahisin haberi dun aksam haberlerde idi buyrun linki...

http://www.superhaber.tv/bu-mesajlara-dikkat-sakin-tiklamayin-105864-haber

• quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

bu şerefs*z heriften gelen mesajları silmekten bıktım

• Paraf kredi kartlarindan aidat alinmayacak kesin bilgidir.

Paraflydan alinacak

• Merhaba Whatsap grubu var mı?

• maviloks kullanıcısına yanıt
    Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü hukuk servisinde çalışan iki çocuk babası Ahmet Odacıoğlu (49) cep telefonuna gelen, "İnternet bankacılığına giriş yapın anında 70 TL paraf para kazanın" şeklindeki kısa mesajın, maaş hesabı olduğu bankadan geldiğini sanarak bağlantıya tıkladı. Bankaya ait siteye girdiğini sanarak hesap numarası ve şifresini giren Odacıoğlu'nun bu sırada cep telefonuna "yanlış şifre girdiniz doğrulayın" mesajı geldi.

Odacıoğlu, şifresini güncellemek isterken cep telefonuna gelen mesajlarla bir süre uğraşmak durumunda kaldı. Bir gün sonra telefonuna gelen "bakiyeniz yetersiz, otomatik ödeme yapılamıyor" mesajı ile neye uğradığını şaşıran Odacıoğlu, ek hesabından bin 500 lira çekildiğini, 4 bin 800 liranın da post cihazından geçirilerek alışveriş yapıldığını tespit etti. Odacıoğlu, Sivas Cumhuriyet Başsavcılığına giderek paranın havale yapıldığı hesabın sahibinden ve ihmali olduğunu iddia ettiği bankadan şikayetçi oldu.

Odacıoğlu, bankanın isminin kullanılarak dolandırıldığını ifade ederek, "Ben internet şubeme girdiğimde bu bankanın sayfası geldi. Güvenli olduğunu düşünerek bilgilerimi girdim. Bu arada da muhtemelen benim bilgilerimi kopyaladılar. Çünkü bilgileriniz yanlış diye mesajlar gelmeye başladı. Bilgilerimin doğru olduğundan emindim ama yanlış girdiğimi mesajla bildirerek tekrar girmemi istediler. O arada bir şekilde bilgilerim çalındı" dedi.

Maaş hesabının ek hesabından yaklaşık olarak 2 aylık maaşının çekilerek dolandırıldığını ifade eden Odacıoğlu, "İki ay dolandırıcılara çalışacağız. 6 bin 300 lira dolandırıldım" diye konuştu.

OLTA SALDIRISI NEDİR?

Dolandırıcılar internet banka işlemi yapmak amacıyla gereken SMS şifresini ele geçirmek için phishing (oltalama) saldırı uyguluyor. Çeşitli banka ve finans kurumları tarafından gönderilmiş gibi görünen ödül, acil ve çok önemli konular içeriyormuş gibi duran sahte mesajlardan gelen linklere tıklayanlar dolandırıcıların tuzağına düşüyor. Çeşitli bankalara ait sahte banka sayfaları hazırlayan dolandırıcılar oltalarına düşürdükleri kişilerin banka müşteri bilgilerini ve cep telefonlarına gelen SMS şifrelerini ele geçirerek hesaplarındaki paraları ele geçiriyor.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    sık sık ekstreyi e-mail adresinize gönderelim diye Halkbank arıyor ama hiç paraf para puan vereceğiz demiyorlar!

ben de diğer bankaların hepsi 5-10 tl banka puanları verdi sizde verin parafpara o zman olur dedim

paraf ekstreleri hep fiziki pTT posta ile almaya devam ediyorum

parafpara verecekleri güne kadar
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.