Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seyahat hattinda da var midir bu 20 tl lik ucret. Bu haliyle parafly travel cazibesini kaybediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • propesyonel kullanıcısına yanıt
    Seyahat hattı setur a bağlı, adios da olduğu gibi, o yüzden Seyahat hattında da komisyon vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hai-ake

https://www.parafcard.com.tr/11344-akaryakit_ve_market_kampanyasi

Akaryakıt ve Market Kampanyası

Paraf ile Market Akaryakıt Alışverişinizde 50 TL ye varan ParafPara

2-31 Ocak 2018 tarihleri arasına yurt içi akaryakıt ve market sektörlerinden yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra aynı sektörlerden yapılacak her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL toplamda 50TL ParafPara verilecektir.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce HARCA yazıp 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir

Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 50TL’dir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartlar dahil olup Business kartlar, ticari kartlar ve HalkCard’lar dahil değildir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 11.02.2018’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 12.02.2018 tarihinde geri alınacaktır.

ParafPara transfer işlemi kullanım olarak sayılmayacak olup transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir

Beyler bu kampanyaya ilk 100 market 2. 100 akaryakıt aliminda 10 paraf alabilirmiyiz.Ayni sektorden demesi kafami karistirdi.

• beyler bu ispark kampanyasi ataturk havalimaninda geciyor mu ve kac gun ve yakin mi havalimanina ispark neresinde?

• nickimsonikimsi kullanıcısına yanıt
    Aynı sektörden demiyor. Aynı sektörlerden diyor. Yani sıkıntı yok.

• İyi günler paraf günüm nasıl değiştirilir

• kuleonline K kullanıcısına yanıt
    4440400ü arayarak. Maalesef halkbank henüz daha basit bir yöntem akıl edemedi.

• arkadaşlar şu anda yurt dışındayım

Paraf kampanyasına katılmak istiyorum

3404 e mesaj gönderiyorum mesaj yerine ulaşmıyor hata veriyor bu durum yurt dışında olmamdan kaynaklanıyor galiba

Kampanyaya katılmak için 3404 yerine başka bir numara varmıdır yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• İspark kampanyasının sanal kart ile farklı bir araç için de kullanılabildiğini yeni öğrendim. Bu şekilde hem asıl kart hem de sanal kartla faydalanabileceğim başka paraf kampanyası var mı?
  • Avansı tam kapatmadan tekrar avans kullanabiliyormuyuz?
  • Sömestır kampanyası n11 de geçiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

4440400ü arayarak. Maalesef halkbank henüz daha basit bir yöntem akıl edemedi.

Kardeşim internet bankacılığından mesaj atsak parafgünümü degistirmezler mi illa aramak mı lazım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meyerovitch kullanıcısına yanıt
    Ordan denemedim. Acelen yoksa denenebilir. Çünkü mesajı kaç günde işleme koyacakları belli olmaz.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Zaten bu ay için parafgunum hakkımı kullandım ... Şubat için degistirecektim ... deneyim bakalım ... Sağolasın ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Sömestır kampanyası n11 de geçiyor mu acaba?

N11 elektronik sektör olduğu için geçer.
  • Arkadaşlar metro market de 50tl parafpara kazanılır mı? Market sektörü olarak mı geçiyordur?Yine de şansımı deneyeyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz707 -- 26 Ocak 2018; 1:6:10 >
  • Müşteri hizmetlerini aradım hocam onlar taksit kapatıyorlar.

• eger taksitin varsa bitene kadar bütün bankalarda karti kapatsan da borc geliyor bence kapat ve borcunu ekstreden takip et

• Ben Kartı kapattım hocam devam eden tüm taksitleri ilk ekstrede tahsil ettiler. 7-8 ay taksit vardı.

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.