Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.614
Cevap
463
Favori
1.267.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • parafly kredi kartında üyelik aidatı alınıyor mu ? Aradım sordum mt alınıyor dedi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

Müşteri hizmetlerini arayıp parafgününüzü değiştirebilirsiniz.

Yani şu an değiştirsem 15 i olan günü yine bu ve sonraki aylar için 17 veya daha ilerisi yapabilir miyim ? yapılırsa 15 indeki indirimler iptal edilir herhalde mantıken.
  • bu kartı aldım puanları silinme muhebbeti çıktı hiç kullanmadım daha

puanlar siliniyor mu hala
  • merhaba, parafly sitesinde şu sorunun tam yanıtını bulamadım.

avans puan ile bilet aldım. yeniden bilet alabilmek için avans puanın tamamının mı kapanması gerekiyor?

adios'da belli bir miktardan sonra yine avans alınabiliyor örneğin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsfirtina

quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

Müşteri hizmetlerini arayıp parafgününüzü değiştirebilirsiniz.

Yani şu an değiştirsem 15 i olan günü yine bu ve sonraki aylar için 17 veya daha ilerisi yapabilir miyim ? yapılırsa 15 indeki indirimler iptal edilir herhalde mantıken.

Şartlarda bu konu yazıyor.

Paraf Günüm uygulamasına dahil olan müşteriler, belirledikleri gün ve kampanya seçeneğini değiştirmek istediklerinde bu değişiklik taleplerini 0850 222 0 400 Halkbank Dialog'dan verebilirler. Müşterinin Paraf Günüm değişikliği talebini ilettiği ay içerisinde uygulamadan yararlanması durumunda ilgili değişiklik, müşteri talebini izleyen bir sonraki ayda geçerli olacaktır.
  • Parafpara nerelerde geçiyor arkadaşlar? market ve akaryakıt istasyonlarından...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrahakt E kullanıcısına yanıt
    Migros ve carrefourda harcayabilirsiniz.

• paraf kartım teslim edildi lakin kullanamıyorum 3d şifresi gelmiyor bankamatik ve sanal kart ile sorun yokken fiziki kart ile online alışverişte sorun çıktı müşteri temsilcisini aradım kartınız online işlemlere açık sorun gözükmemekte diyip talep oluşturdu beklemeniz gerek dedi. böyle saçma sapan bir sistemi nasıl çözebilirim yeni kart mı talep etmeliyim daha bugün kart teslim edildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 17 Ekim 2017; 17:30:14 >
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Güvenlik açısından 24-48 saat sonra kartı internette kullanabiliyorsun.

Bekleyin düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

paraf kartım teslim edildi lakin kullanamıyorum 3d şifresi gelmiyor bankamatik ve sanal kart ile sorun yokken fiziki kart ile online alışverişte sorun çıktı müşteri temsilcisini aradım kartınız online işlemlere açık sorun gözükmemekte diyip talep oluşturdu beklemeniz gerek dedi. böyle saçma sapan bir sistemi nasıl çözebilirim yeni kart mı talep etmeliyim daha bugün kart teslim edildi

benimde başıma geldi..kart şifresi belirledikten sonra Atm den şifreni gererek bakiye falan sor ..sonra internetden alıveriş yapılıyor
  • Yeni paraflıyım arkadaşlar. Paraf günüm yaklaşıyor en uygun şekilde avantajlı şekilde altın almak istiyorum. Nerden almalıyım sizce. Taksit vs olsa da güzel olur.

• disaster85 D kullanıcısına yanıt
    https://www.nadirgold.com/ her ay paraf günümde buradan alıyorum paraf üye iş yeri.
    taksit var ama vade farkı var. paraf genelde her ay 20-30 arası 3 taksit kampanyası var ona katıldığında 3 taksitle alırsın.
    hesaba altın alıcaksan altın hesabı olmalı ona da cebteteb ten halledersin masrafsız.
  • 20 lira indirim harici puan da geliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    çok az yüzde 0,15 olması lazım. paraf ekim kampanyasından 10 lira gelmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo33

çok az yüzde 0,15 olması lazım. paraf ekim kampanyasından 10 lira gelmesi lazım.

10 tl puan kazandınız son kullanma tarihi 12 kasım diye sms geldi ama puan gözükmyüor kasımda mı yatacak puanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astforum

Bekleyin düzelir.

Dediğiniz gibi oldu kendiliğinden açıldı sipariş verdim Ekim kampanyasına katıldım 10 TL puan geldi diye ama geldi cep şubeden puan 0 yazıyor puanlar Kasım'da mi yatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: selo33

https://www.nadirgold.com/ her ay paraf günümde buradan alıyorum paraf üye iş yeri.
    taksit var ama vade farkı var. paraf genelde her ay 20-30 arası 3 taksit kampanyası var ona katıldığında 3 taksitle alırsın.
    hesaba altın alıcaksan altın hesabı olmalı ona da cebteteb ten halledersin masrafsız.

Zaten %10 en az koymuyorlar mı?

Ne gibi artısı oluyor tam anlayamadım?

• Arkadaslar bi otel bakiyorum 960 paraf paraya alinabiliyor. Bukadar paraf parasi olan bulunurmu? Bulunursa alacagim bu otel odasini

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

quote:

Orijinalden alıntı: Astforum

Bekleyin düzelir.

Dediğiniz gibi oldu kendiliğinden açıldı sipariş verdim Ekim kampanyasına katıldım 10 TL puan geldi diye ama geldi cep şubeden puan 0 yazıyor puanlar Kasım'da mi yatıyor

Bu da ertesi gün yatıyor anladığım kadarıyla. Yani sıkıntı yok. Çünkü mesajda sadece kazandınız diyor ama hesaba yatış bir günü buluyor sanırım.
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    Bir gün provizyonda bekliyor ve sonra yatıyor.

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.