Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay ben bu migros çalışanlarının geçmiyor diyor bana kafadan sallayıp. Yazık oldu 80 puana. Bu aradantüm gece uğraştım

N11 de işlemi gerçekleştiremiyoruz uyarısı aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her shell de paraf posu var mi.

Bence önce gidip iceri sorun. Halkbankasi posu var mı diye. Sonra fulleyin arabayı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusozz -- 11 Ağustos 2017; 10:42:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akjed

Hay ben bu migros çalışanlarının geçmiyor diyor bana kafadan sallayıp. Yazık oldu 80 puana. Bu aradantüm gece uğraştım

Carrefour'da da geçiyor hocam. Orası da aklınızda olsun.
  • akjed kullanıcısına yanıt
    Turna. Com a puanları aktarabilirsiniz, daha önce öyle bilet aldım oradan.

Paraf puanları kullanabilmek için puanın alışveriş tutarindan fazla olması lazım.

• deniz33 kullanıcısına yanıt
    Bu olayı en başından beri biliyorum. Ürün tutarlarım paraf miktarımdan azdı. Ayrıca turna.com a da yükleme yapamadı

• bayram kampanyası ile para günüm birleşiyor mu?
  • paraf puan n11 de kullanmıştım . asıl kartın internet kullanımına açık olması lazım . kartı açın alışverişi yapın sonra kapatın
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    İnternet şubeden açıp kapatabiliyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kartınız internet alışverişine ve mail order a açık mı? turna. Com a aktarmak için gerekiyor.

• arkadaşlar merhaba. 17350 liralık mobilya alacağım. bunu firma bana parafla 9 taksite bölecek. 2 sorum var arkadaşlar.
    1)ben bunun paraf günümde yaparsam 2 ay erteleme gelir mi ? ilk taksite 2 ay sonra mı başlarım?
    2) ben bunu paraf günümde +4 taksit yapsam 12 taksit olarak geçer mi ?
  • Paraf Gold'dan kart ücreti alınıyor mu? Müşteri hizmetleri alınmıyor dedi, konuda alınanlar varmış.

• schlimazi S kullanıcısına yanıt
    4 yıldır kullanıyorum hiç almadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: akjed

Hay ben bu migros çalışanlarının geçmiyor diyor bana kafadan sallayıp. Yazık oldu 80 puana. Bu aradantüm gece uğraştım

Dostum paraf'ın sitesine gir oradan program ortaklarına bakıp benzin istasyonu olur, market, restoran olur seç birini kullan paraf puanlarını. Ben genelde benzin alarak kullanıyorum.
  • 1981se1981 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, o zaman rahat rahat kullanabilirim.

• Şimdi Paraf'ın iki kazığını anlatayım. Birincisi; Parafly kartımdan kart ücreti kestiler, şikayetvar'a yazdık standart metni dayayıp gönderdiler. Şimdi de 79.yıl kampanyasındaki puanlar için eksi bakiyeye düşürüldüğümü fark ettim.

Olay şöyle oldu, katılım sonrası ben kendi kartımla ve eşim de ek kartıyla işlem yaptık, sonrasında benim kampanya kapsamında sayılabilecek alışverişlerimde oldu. Bilet almak için ay içinde eşimin kartındaki puanları kendime transfer ettim ve sonra ne görim, eşimin kartının puan bakiyesi -30TL :D

Telefonda verilen savunma; kampanya müşteri bazında, transfer edilen puanlar harcama değil. Yahu puanı kullanan gene aynı müşteri, hem ben puanı ek karta yükleyin demedim ki.

Velhassıl, bu ay HB puan geldikten sonra ben bu karttan yolumu ayırıyorum. Yeter bu kadar abidik MH ve basiretsiz kampanyacılık anlayışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi traindevie -- 14 Ağustos 2017; 13:34:18 >

• traindevie T kullanıcısına yanıt
    Hocam puan transferi olayında maalesef haksızsınız.

Şartlarda açık seçik yazıyor puan transferlerinin kullanım sayılmayacağı... Süreli puan veren bütün kartlarda puan transferi kullanım olarak sayılmıyor, dolayısıyla eşinizin kartının eksi bakiyeye düşmesi çok normal.

Transfer etmek yerine direk eşinizin kartıyla bilet alışverişi yapmalıydınız. Yeterli puan yoksa bile avans puan kullanarak eksiye düşebilirdiniz.(Kart limitinizin %5'i kadar avans puan hakkınız vardır) Zaten Parafly hep süreli puan verdiği için sürekli ekside olmak en maktıklısı, böylece kazandığınız puanların son kullanma tarihlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. Sadece artıya geçtiğiniz zamanı kaçırmayın yeter.
  • Dallamos D kullanıcısına yanıt
    Ama hocam şu mantıksız değil mi? Ben müşteri olarak kampanyaya katılmışım ve harcama limitine tesadüfen eşimin alışverişi ulaşmış, yani tesadüf. Burada puan neden ana karta değilde işlemi yapana transfer ediliyor. Sonuçta müşteri bazlı olarak kampanya yaptık diyorlar, sonra müşteri puanı harcadığı zaman o bir yerde toplayıp harcama, harcama sayılmaz oluyor.

Örnek Yapı Kredi'de ne işlem yaparsanız yapın tüm puanlar ana kartta toplanır, diğer kartlarla puan kazanımı olsa dahi.
  • Paraf günüm ile paraf 100 tl kampanyası birleşmiyor mu?
  • Bu ay genel 3 taksit kampanyası yok sanırım

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.