Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Shell de mi geçiyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Shell de mi geçiyordu?

Sektör : Akaryakıt ve ilinizi seçin

https://www.parafcard.com.tr/Partner/Search
  • Saol hocam.
  • Kart aidati bazı yerlerde 27 bazı yerlerde 29tl diyor 2 tl sinde degilimde daha fazla kesmesinler

Aidatı nekadar dostlar

• Halkbank Parafcard Kampanyaları

Opmar mağazalarından ve opmaronline.com üzerinden #PARAF kart ile yaptığınız tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL , 500 TL ve üzeri alışverişlere tam 100 TL #Parafpara hediye ! Detaylarwww.opmar.com.tr vewww.opmaronline.com 'da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angraf -- 13 Haziran 2017; 17:31:48 >

• angraf kullanıcısına yanıt
    Kazanilan paraf para sadece opmarda harcanabilir diyor iki gozluk alacaklar haric manasi yok kazanilan puanin

• Beyler bu paraf günüm kampanyası gib ödemelerinde geçerli oluyor mu? Ramazan kampanyası denedim oldu.

• memothegreat kullanıcısına yanıt
    Malesef gib paraf günü olmuyor.

• sguler16 kullanıcısına yanıt
    Olsa iyi olurdu ya :) neyse teşekkur ederim.

• keşke parafly kartlarının özellikleri ve kampanyaları için ayrı bir sayfa olsaydı...

parafly'da eksi bakiyeye düşmüşken, paraf günümden paraf puan kazandım. hala eksi bakiyedeyim. Süreli puanlı bir kampanyadan alışveriş yapmayı olanlıyorum. artıya geçeceğim oradan gelecen puan ile.

süreli puanın kullanım tarihi bitince, yeniden eksiye düşmem değil mi?

yani eksi bakiyede önce süreli kampanyanın puanını, sonra süresiz puanı (paraf günümden gelen) sistem kullanır değil mi?
  • paraf sanal kartla trafik sigortası yaptırdım.ramazan puanı paraf günü indiriminden faydalandım.
    birde dün başlayan ücretsiz 3 taksit başladı 50 tl üzerine.
  • 007messi kullanıcısına yanıt
    hepsi uğrasa nedir :)
  • Beni son zamanlarda tatmin eden güzel kampanyaları oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memothegreat -- 2 Aralık 2017; 1:49:32 >
    Ramazan kampanyasi iyiydi hocam ama su katsayilarin dusmesi kotu oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: selo33

paraf sanal kartla trafik sigortası yaptırdım.ramazan puanı paraf günü indiriminden faydalandım.
    birde dün başlayan ücretsiz 3 taksit başladı 50 tl üzerine.

trafik sigortasını nereden yaptırmıştınız
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    https://www.mapfre.com.tr/sigorta-tr/bireysel/
  • Merhabalar.
    Parafly ile ininala 300 yükledim fakat ininalin 750tl sınırını unuttuğum için yukleme gerçekleşmedi ama mesaj geldi 33 tl puan kazandiniz diye.
    Ama ne karttan çekilmiş görünüyor ne de ininale yüklenmiş. Puan gelmis midir gelmemisse diger ininallere yuklesem gelir mi puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtilla -- 24 Haziran 2017; 1:54:38 >
  • Arkadaşlar iyi bayramlar , yarın ramazan kampanyası bitiyor , yen i kampanya olacak mı bilgisi olan var mı acaba

Hocam size bir sorum olacak;

Geçen gün paraf kredi kartı başvurusu yaptım internet üzerinden,ardından "Gelir belgenizle en yakın şubemizden başvurunuzu tekrarlayın" diye mesaj geldi.

Şimdi ben bu kredi kartını şubeye gitmeden nasıl alabilirim?(Axess kredi kartı için şubeye gitmeden internet üzerinden başvuru yapmıştım,sonra beni telefonla arayıp bilgilerimi istediler bende öğrenci olduğumdan filan bahsetmedim ve onaylandı)

*Bu arada öğrenciyim
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.