Şimdi Ara

Halkalı'dan TEM'e çıkış (motosiklet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, Halkalı'ya taşınacağım ve motor alıcam, A2 ehliyetimi birkaç gün önce aldım. Halkalı'da oturan var mı aranızda?
    https://www.google.com.tr/maps/dir/41.0488311,28.7595758/De%C4%9Firmen+Sk.,+Kozyata%C4%9F%C4%B1+Mahallesi,+34742+Kad%C4%B1k%C3%B6y%2F%C4%B0stanbul/@41.0361497,28.8411758,11.51z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x14cac64c2de4e9af:0xc8747c6ed0481fc2!2m2!1d29.0975861!2d40.9736066?hl=tr

Şu rotayı takip edicem evden işe gitmek için ve TEM'e direkt çıkış bulamadım. Aralardan yanyoldan boşluk falan var mıdır girilebilecek, motorcular bilir diye size sorayım dedim.

• oo hayırlı olsun. uygun fiyatlı sürücü kursu ararken ehliyeti almışız bile :) motor olarak ne tercih ettin hocam?

TEM ücretli bir yol olduğu için öyle aradan çıkma vs olmuyor. köpek vs girmesin diye bile birçok engel var o yolda. o bakımdan çizdiğin yol makul oluyor. fakat ben olsam 212nin ordan basın express e çıkar ordan TEMe katılırdım. ikisini de dene bence. hangisi hızlı olursa ordan devam edersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihzone89

oo hayırlı olsun. uygun fiyatlı sürücü kursu ararken ehliyeti almışız bile :) motor olarak ne tercih ettin hocam?

TEM ücretli bir yol olduğu için öyle aradan çıkma vs olmuyor. köpek vs girmesin diye bile birçok engel var o yolda. o bakımdan çizdiğin yol makul oluyor. fakat ben olsam 212nin ordan basın express e çıkar ordan TEMe katılırdım. ikisini de dene bence. hangisi hızlı olursa ordan devam edersin.

Teşekkürler hocam, motor almadım henüz ama manuel vitesli ucuz bişey arıyorum, 1 iş gününde 100 km yapacağım için 2 yılda 50.000 km'ye ulaşmış olacak, kullan at bişey arıyorum.

Basın ekspres de mantıklı gibi duruyor.

• Citizen kullanıcısına yanıt
    ben yamaha nmax aldım. 4 aydır üsküdar-florya git gel yapıyorum. günde 70km. 2 ayda 1 gelen bakımını bile kendim yapıyorum. neden manuel tercih ediyorsun bilmiyorum ama nmax tavsiye ederim. kullanım kolaylığı, yakıt tasarrufu ve ön-arka disk abs frenleri ile sınıfında tek. mutlaka değerlendir derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihzone89 -- 21 Mart 2017; 19:12:7 >
  • quote:

ben yamaha nmax aldım. 4 aydır üsküdar-florya git gel yapıyorum. günde 70km. 2 ayda 1 gelen bakımını bile kendim yapıyorum. neden manuel tercih ediyorsun bilmiyorum ama nmax tavsiye ederim. kullanım kolaylığı, yakıt tasarrufu ve ön-arka disk abs frenleri ile sınıfında tek. mutlaka değerlendir derim.

Şuan kaç kuruş veya litre yakıyor kmde? Manuelde 10 kuruşa kadar inenler varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Şuan kaç kuruş veya litre yakıyor kmde? Manuelde 10 kuruşa kadar inenler varmış.

Değmez çikizen, nmaxe okadar para verip girmeye, ybr bile işini görecektir illede scooter diyorsan pcx 150

Halkalıdan teme çıkmak için ikitelli yönünde devam et, havaalanı ayrımından e80 yolundan devam edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LampdaLamp -- 22 Mart 2017; 19:29:43 >

• LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    2-3 bin tlye bulabilir miyim ikinci el ybr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2-3 bin tlye bulabilir miyim ikinci el ybr

Bulunur, az çok üstüne hafif bir masraf ile götürüp getirecek seviyeye getirir, yakıtıda bedava neredeyse
  • quote:

quote:

kışın 12 kuruş yakıyorum. havalar düzelince 10-11e indi. ben güvenlik açısından tavsiye ediyorum. özellikle yeni başlayanlara. freni araba freni gibi sıkıp devrilmek de var işin ucunda. kendine güveniyosan, acil durumda panik yapmam diyorsan sen bilirsin, abs siz de alınabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.