Şimdi Ara

Halka Arz Edilecek Şirketler (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
67
Favori
34.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halka arz katıldıktan sonra kaç gün içinde paramızı çekebiliriz geri.Herhangi bir kural fln var mı yoksa normal borsa gibi mi istediğin zaman al sat

• Mr.Governor M kullanıcısına yanıt

Hisse işlem görmeye başladığı an satabilirsiniz. Ortalama 2-4 günde hisse işlem görmeye başlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt

Hocam gwind hangi bankadan alım yapabilicez bilginiz var mı ben internetten bulamadım

• Degerli Musterimiz, Turkiye'nin %100 yenilenebilir enerjisi Galata Wind Enerji A.S., Garanti BBVA Yatirim liderliginde 15-16 Nisan tarihlerinde halka arz oluyor. Halka arza Garanti BBVA Internet Bankaciligi'nda Yatirim menusu halka arz adimindan katilabilirsiniz! Detaylar icin: https://www.garantibbvayatirim.com.tr/tr/-/galata-wind-enerji-a-s-halka-arzi-15-16-nisan-talep-toplama-?inheritRedirect

Bu arada not; dağıtım eşit olacak. Küçük yatırımcı eşit dağıtım sever Halka Arz Edilecek Şirketler 

• Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş. Halka Arzı (Talep Toplama Tarihleri: 19-20-21-22 Nisan)

Aydem dağıtımı oransal olacak, ancak oldukça büyük bir halka arz olacağı için diğer oransal dağıtımlardaki gibi az hisse düşeceğini sanmıyorum.

• umxa kullanıcısına yanıt
    İş cep kullanıyorum katılabileceğiniz halka arz bulunmamaktadır diyor 19 nisanda girdiğimde görünür olur mu veya nasıl katılabilirim
  • Oransal olacağı için parayı ilk gün bağlamak mantıklı değil 23 Nisan cuma gününe geliyor o yüzden parayı ilk gün hisseye bağlarsanız 1 hafta parayı kullanamazsınız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

• Arz günü gelince menüde görünecektir. Youtube'da hemen hemen her banka için video paylaşanlar var, bulamazsanız oradan yardım alabilirsiniz.

En garanti işlem olarak ise bankanızı arayıp talimat verebilirsiniz.

• Arkadaşlar ben yarın sabah borsa açılınca hisse almak istiyorum. Ama çalıştığım için o saatte yanımda telefon olmuyor.

Hisse oranı 15.68

Ben hisse alış emrine kaç girmem lazım ki yarın sabah ki açılışta alsın ?

• İş bankasinda iscepten halka arz alınmıyor. halka aralarda iscebe internet sayfasindan bağlanıp halka arz bölümünden girmeniz gerekiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • galata wind için akbank ve işbankasında çıkmıyor

Akbankta hiç görünmüyor ama işbankasında halka arz'a tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.

Halka Arz Edilecek Şirketler
  • Ben GWIND için 104 lot kesin talep oluşturdum arkadaşlar. Yapı Kredi aracılığıyla ama uygulama çöktü. Sanırım şansa 1-2 dakika açıkken denk geldim.

• Slifer45 kullanıcısına yanıt

işcep ve iş bankasında aynı hatayı alıyorum. siz çözebildiniz mi?

edit: şimdi internetten baktım da iş bankası ve akbanktan galatawind hissesi alınmıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 15 Nisan 2021; 13:28:28 >
  • Qua granit düşmüş
  • Ben de denemeyi bıraktım. Garantiden aldım
  • Bu galata wind den max kaç adet alabilirz bir sınır var mı ?

turex de 29 gelmişti mesala.

ykb den şimdi denedim de saati geçti dedi izin vermedi.

Turex de %44 getirmiş daha ne kadar yükselir acaba, Bu borsa için tavsiye ettiğiniz takip ettiğiniz siteler var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 15 Nisan 2021; 17:31:38 >
  • halka arzlara ortalama kac lira yatirdiniz ,payiniza kac liralik hisse geldi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halka arzlarda 3-4 tavan sonrası sıkıntılı oluyormuş ben araştırdım baya. Yatırım tavsiyesi değildir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.