Şimdi Ara

Halk ekmek kuyruğundaki terbiyesiz kadin ve adamlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün önce çok ciddi söylüyorum rahat 300 kişilik bir halk ekmek kuyruğu, yanında da hemen otobüs durağı var, ben otobüs sırası sanmistim sıraya bak diyordum icimden falan, sonra otobüs gelince anladım bu sıranın o sıra olmadığını, millete acıdım saat 4 civarındaydı ve halk ekmegin üzerinde ekmek 6 da gelecektir yazıyordu. Ankara ayazında 75 kr. Fazla vermemek için bekliyorlar saatlerce, hepsi de evden 25 kr vermemek icin poşet getirmisler ve hallerinden memnunlar. Yer vermeyin yaşlılara toplu taşımada bizden iyi onlar.

Neyse konumuza gelelim şimdi oncelikle yer ankara.

Evin ordaki halk ekmekten ekmek alayim dedim malum fiyatlar yüzünden halk ekmek daha uyguna veriyor. Girdim ekmek kuyruguna soğukta sırada bekliyorum. Toplu taşımada ne hikmetse ayakta duramayan boomerlar bu soğuk havada o kuyrukta bekliyorlar, sonra ekonomi güzel diye geziyorlar. 10 dk lik bekleyis sonrasi sıra bana geldi.

O sıra da yanıma bir kadın geldi bir şey demiyordu elinde para uzatıyordu, arkamdaki yaslilar sen bekleme bacım al dedi direkt. Ben de öfkeden deliye döndüm bir anda arkamı dönüp sırada sen mi varsinda konusuyorsun, kendi siran gelince kendi sirani verirsin diyerek adeta kükredim. Bir şey diyemediler bakakaldılar öyle, sonra önüme dönüp sayikladim yok öyle sırf kadın olduğun için sıraya kaynamak dedim.

Arkadaşın biri pastane konusu acmisti oradaki olay gibi bu da, bu kadınlara yüz vermeyin surekli tepemize çıkıyorlar yeter artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 3 Aralık 2021; 14:13:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 kuruş için Sıra bekleyenler gulıçdar a yumruk atan kişiler aynı kişilik tipine sahip. Bunlar 90 lı yıllarda refah döneminde bedava tavuk ekmek için mitinglerde beklediler, 2000 li yıllarda bedava etli pilav için fetö ile ortak oldular, yaşlandılar ve 2010 sonrası AKP döneminde 1500 maaş bedava tavuk döner ayran için AKP karşıtlarına fiziksel saldırı yapabilen tipler. Akrabalarımdan çoğu böyle
  • yer sincandır kesin diye düşündüm dogru muyum hocam  

• Tony Ferguson kullanıcısına yanıt

Hayır yenimahalle

• Yaşlı genç önemli değil,konu onları o hale getiren dikta rejiminde ve onları herşeye rağmen destekleyen gene bu halk‼️
    Sen ben o herşeyin sorumlusu halk ,ne yaparsa kendine yapıyor zengin de daha zengin oluyor lanet olsun bu düzen e‼️‼️

• sırada önüne birinin geçmesine izin veriyorsan sıradan çıkıp en arkaya tekrar sıraya girmen gerekir, ya önüne birine geçmesine izin vermeyeceksin yada izin verip sıradan çıkacaksın

• Dondurma sırasında bile öne geçme talebi var, daha dün arkamda, sadece çay alacağım diye yüksek sesle duyuruyordu biri, ben de sadece kahve aldım oysa

• Lütfen o kuyruklar insan fazlalığı kuyruğu. Yoksa ekonomi malüm uçuyor.

• Varlık kuyruğunda bile araya kaynamak da ne bileyim

• Agape zamanında ekmek kuyrukları var işte görün durumu.

• SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt

aynen öyle hocam insanlar belediyeye destek olmak için oradan alıyorlar yoksa hepsi gidip pasta bile alabilirler aslında

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Hocam konuma gelerek beni onurlandirdiniz takipteyim

• Noldu ya ekmek kuyruğuna mı girmeye başladılar bu saatten sonra. Ah yazııık, sürekli kuyrukta bekliyorlar

• Yakında halk ekmek de mecburi zam yapacak , gorun bakın tüm yandaş basın belediyelere yüklenecek

• Türk milleti kadar saygısız bir millet yok. Bende metrodan ne zaman insem daha inmeden içeri çullanıyorlar. Bende yapıştırıyorum ahıramı giriyorsunuz diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 5 Aralık 2021; 13:18:0 >
  • Geçen gün yagmurda denk geldim öyle bir kuyruga. Sıcacık aracımda kahkaha atarak geçtim yanlarından :)

• 25 kuruş için Sıra bekleyenler gulıçdar a yumruk atan kişiler aynı kişilik tipine sahip. Bunlar 90 lı yıllarda refah döneminde bedava tavuk ekmek için mitinglerde beklediler, 2000 li yıllarda bedava etli pilav için fetö ile ortak oldular, yaşlandılar ve 2010 sonrası AKP döneminde 1500 maaş bedava tavuk döner ayran için AKP karşıtlarına fiziksel saldırı yapabilen tipler. Akrabalarımdan çoğu böyle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kuyruklar , kaynak yapmalar otobüste yer vermek zorunda olmak hep sinir bozucu şeyler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.