Şimdi Ara

Halı paspas mı?Kauçuk paspas mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
55.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halı paspasları kullanırım. Daha doğrusu orjinalin üzerine almadım. Aslında yarı paspas yarı deri şeklinde olanlar var. Güzel görünüyor.
  • tam halı almayı düşünüyordum konusunu gördüm

kauçuk var ama sağ ayağın tapuğunun bastığı yer delinmiş
    yenisini halı düşünüyorum

orjinal paspası 180 TL falan heralde
    özellikle şoför tarafı düz değil girintli değişik birşey

dışarıda 40 TL ye aynı şekil olandan veriyorlar
    orjinali gibi kesin değildir gerçi de bir bakıcam ne kadar dandik

Gönlüm halıdan yana
  • Yaz kış tek seçenek. Kauçuk paspas.
  • Kauçuk paspası tercih ettim şimdiye kadar.
  • yazın halı kışın kauçuk. yazın yağmur çamur olmadığından halı paspas kirlenmiyor ve çok güzel duruyor kışın ise çamurdan kirlenince leke kalabiliyor halı paspasta temizlenmesi daha kolay olduğundan kışın kauçuk paspas kullanmak daha mantıklı
  • tabi ki halı paspasyaz kış halı kullanıyorum.çabuk kirleniyor ama durup dururken kötü kokmaz sıcakta terlemez.nemlenme,dezavantajı kışın dikkat etmek gerek çamurla girmemek lazım iyice kurumassa kötü koku yapar.kaucuk hiç sevmedim kötü görünüyor soğuk gösteriyor aracın içini.
  • MITSUBISHI ASX'e de KAUÇUK PASPAS aldım, gerçi gelmesi 1 hafta sürdü ve pahalıydı da (160 TL civarında) ve Letonya ya da Estonya malıydı fakat kokusu geçtikten sonra mükemmel bir ürün olduğunu gördüm. 1 mm hassasiyetle yerine oturdu, hiç kaymadı, araç kullanırken pedallara ve ayakkabının topuğuna engel teşkil etmedi, çok kolay ve hızlı temizleniyor, kir ve kumu dağırmadan tutuyor ve hemen de takılıyor.

Halı paspas tozu içinde barındırır, yıkandıktan sonra hemen kurumaz, kıvrılır ve katlanır, hafiftir ve havalanabilir, ben hiç sevmedim halı paspası. Varsa ve yoksa KAUÇUK PASPAS!

Selamlar,

Taner Göde

Halı paspas mı?Kauçuk paspas mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Oradakiler araca uymayabilir.

Marketlerde falan oluyor onlarda uymuyor. Bayilerde pahalı oluyor diye biliyorum.

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama metro grossmarkette oluyor , geçen sene arkadaşıma almıştık. Fiyatına göre kalite kalite.
  • Orjinal kauçuk paspas candır canandır..........
  • Kauçuk aracın içini basit gösteriyor.
    Halı daha şekil ancak çabuk kirleniyor.

Seçim meselesi.

Ben halı kullanıyorum.
  • Halılı kaucuk paspas, kaucuk gibi kullanışlı, halı gibi şık. Sırf kaucuk paspasların görüntüsünü sevmiyorum.

Bu resimdekine benzer bir paspas kullanıyorum aracımda.

• Kauçuk papası daha kullanışlı buluyorum. Halı paspasın temizliği zor ve bir süre kullanımdan sonra düz seremiyorsunuz uçları aşağı - yukarı doğru eğri durmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Yaz ve Kış KAUÇUK paspas... Tüm araçlarıma kauçuk paspas alırım, TOFAŞ Şahin, TOFAŞ Kartal, SEAT Toledo, FIAT Grande Punto (bulmak zor oldu) ve VOLKSWAGEN Passat. Evde bir koleksiyon halı paspas var.

Halı paspas seçmememin nedenlerinden birisi toz, kum ve toprağın halının içine tiftiklerin arasına girmesi ve çıkmaması, özellikle de kışın yıkandıktan sonra kurumaması ve araçta nemli kalması ve küf kokusu bırakması.

Bir defasında SEAT Toledo'mun paspasını VOLKSWAGEN Bora'ya vermişlerdi oto yıkamada. Bana da "abi aynısı zaten birşey olmaz" dediler, 1 yıl gitmedim oraya, kendim yenisini aldım.

Bende kauçuk paspas tercih ederim...

• Kauçuk paspas aldım bugün golf6 için fiyatı 44tl vw yetkili servisleri satıyor,orjinal değil orjinal kaucuk paspaslar 195tl,kışın karlı yağmurlu havalarda halı paspas kullanılmaz ayakkabılardaki su-kar -çamur halı paspasa bulaştımı temizlemesi kurutması hep sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhetorical -- 4 Ekim 2011; 23:48:42 >
  • ben sımdıden kauçuk paspası serdım araca.yanlız tabandakı vıdayı cıkaramadım

onu cıkarabılırsem paspası sabıtleyebılıcem.
  • kışın kaucuk yazın halı kullanılır
  • Kaucuk kolay temizleniyor...
  • Daha yeni aldım. Kauçuk seçtim. Tozu çamuru rahatça temizleniyor. 1e1 uyumlu aldım cuk oturdu. Eskisi çakma işti ve boşluklar deli ediyordu. Paspas alırken kesinlikle 10-20 fazla verin uyumlu paspas alın.
  • halı üzeri kauçuk paspas kullanıyorum.
  • Halı kullanırım her aracımdada halı kullandım bu devirde artık hiç bir temizlemeci yada kendine oto kuaförü diye insan halıyı zaten yıkamaz ellerinde yüksek vakumlu sanayi tipi süpürgeler var halının üstünde katmer katmer çamurda olsa iki tur attımı halı ilk günkü gibi oluyor..

kaldıki halıdan halıya fark vardır 30 tl lik halıda vardır 100tl lik halıda vardır.. kaliteli halı paspas çok dayanıklı hatta ağır kalındır ev halısı gibidir.. aracın iç görüntüsünü çok değiştirir insana evinde havası verir.. bence aracın içini daha samimi sıcak bir yer yapıyor..

kaukçukda kullanılır nasıl kullanılır çamurluk bir alanda çok işiniz olur tarlada bağda bahçede yada bu tip o zaman tabiki kışlıkiş görmelik kaukçuk daha iyi olur.. ama ben şehirdeyim karda yağsa yağmurda yağsa zaten ayağımız kaldırımda asfaltta yani ayağımızın çamur gördüğü yok kaldıki ayakkabılarımın ıslanmasından nefret ettiğim için yağmurda karda hoplaya zıplaya giderim kuru alanlardan öyle ibr adam görürseniz bilinki benim

kısaca kendimi bildim bileli halı kullanırım ama pahalı halı kullanırım altını çiziyim ucuz halı almam onlar gerçekden vasat toz falanda yapıyor aracın içini yazları..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.