Şimdi Ara

HALFLİFE2 Yİ BİTİRENLERDEN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİTİREN VEYA GEÇEN VARSA ŞU VİNÇLİ OLAN YERDE HELİKOPTERİ PATLATTIKTAN SONRA NE YAPACAZ.DÖNÜYOM DOLAŞIYOM Bİ YERE GİDEMİYOM.BURAYI NASIL GEÇECEM.Bİ YARDIM LÜFEN.

• Ya bi ss yapıştırırsan iyi olur.
    Yerden örümceklerin çıktığı bölüm mü diyecem de orada helikopter falan patlatmamıştık hatırladığım kadarıyla, bir ss lazım yorum için.
    Ya da bi bölümü tarif edersen..
  • banada bu half life 2 için yardım ederseniz sevinirim . bu yerden örümcek çıkan bölümden nasıl geçebilirim söyleyebilirmisiniz. şimdiden sağolun
  • kardeş sen o helikopter dediğin yerin bi resmini çek şimdi hatırlamıyom neresi olduğunu
    orumcek cıkan bolumlerin ilk başında zaten araban var.hızla o bolumden uzaklaşacan.deniz kıyısının karşısında rampa var.oradan yukarı çıkıp kopruden gececen.yanlız koprunun yarısı olmadığından iiyi hızını alman lazım arabayla atlamak için.ilerleyen bolumlerde ise orumceklerden kurtulmak için taşların üzerinden atlayarak ilerleyecen.kuma deydiğin anda çıkıyor lanet yaratıklar.ama sonradan kardeş oluyoz orumceklerle koruyolar falan bizi ehue
  • dostum yarım olan kopruden araba ıle ucacaksın ...arabada turbo var ona basıp hızlan sonra yolun karsısına gec...hangı tus yanlız unutttum ordan bakarsın artık..iyi oyunlar..
  • teşekkür ederim arkadaşım. SHİFT tuşu turboymuş.köprüden atladık geçtik. sağol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.