Şimdi Ara

Half-Life Source %100 Türkçe Altyazı (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
23.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://s7.dosya.tc/server/ksil2u/Half_Life_Source_Turkce_Yama.zip.html

Eğer bu da patlarsa yedeği elimde mevcut DM'den ulaşabilirsiniz.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. İnsanlık hala ölmemiş.
  • Avitus A kullanıcısına yanıt
    Kardeş bence Source olanı değil de standart olanı oyna. Source'un bug'lı bölümleri vardı birkaç ay önce oynadım.
  • Arkadaşlar ben steamden half life source satın aldım.
    Türkçe yamayı kurdum ama altyazı desteğini açmak için HLS CC yi açıyorum resimde gördüğünüz gibi apply patch butonuna tıklayamıyorum yama kurulmuyor.
    Bu yamayı kuramadığım içinde oyunda altyazılar çıkmıyor.
    Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Half-Life Source %100 Türkçe Altyazı

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    valve steamde source engine oyunları son senelerde çok değiştirdi o yüzden artık bu CC yaması çalışmıyor olabilir fakat oyunun kendi içine BuharTR tarafından altyazı eklendi diye biliyordum. Half-Life source yükleyip denedikten sonra daha ayrıntılı bilgi vereyim.

edit: resimde şimdi dikkatimi çekti yama otomatik olarak global offensive oyununu görmüş galiba onun yerine half life source yada half-life 2 (source oyun motoru hl2 diye geçiyor bazen) seçmek gerekebilir

edi2: su an yama calismamakta dilerseniz orjinal half-life ihttps://www.moddb.com/mods/half-life-subtitles-mod/downloads/half-life-subtitles-mod-30-turkish-pack ile deneyebilirsiniz.
    source sdk dan anlayan arkadaşlar varsa closecaption_english.txt yi compile edebilirlerse belki yamayi tekrardan canlandırabiliriz. ben biraz uğraştım fakat captioncompiler.exe inatla dosyanın unicode olmayan karakterler içerdiğini iddia ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 27 Kasım 2018; 15:36:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

valve steamde source engine oyunları son senelerde çok değiştirdi o yüzden artık bu CC yaması çalışmıyor olabilir fakat oyunun kendi içine BuharTR tarafından altyazı eklendi diye biliyordum. Half-Life source yükleyip denedikten sonra daha ayrıntılı bilgi vereyim.

edit: resimde şimdi dikkatimi çekti yama otomatik olarak global offensive oyununu görmüş galiba onun yerine half life source yada half-life 2 (source oyun motoru hl2 diye geçiyor bazen) seçmek gerekebilir

edi2: su an yama calismamakta dilerseniz orjinal half-life ihttps://www.moddb.com/mods/half-life-subtitles-mod/downloads/half-life-subtitles-mod-30-turkish-pack ile deneyebilirsiniz.
    source sdk dan anlayan arkadaşlar varsa closecaption_english.txt yi compile edebilirlerse belki yamayi tekrardan canlandırabiliriz. ben biraz uğraştım fakat captioncompiler.exe inatla dosyanın unicode olmayan karakterler içerdiğini iddia ediyor
    teşekkürler.
    half life 1'in orjinal versiyonunu steamden almıştım zaten.
    yamayı ona kurdum altyazılar çıktı şuan sorunsuz oynuyorum.

birde serinin diğer oyunları olan opposing force ve blue shift içinde türkçe altyazı var mıdır acaba?
    orda konuşulanlarıda bilmek istiyorum.

• Ben yamayı kuramadım?Altyazı modu gerekiyormuş herhalde?O modu da kuramadım?

Edit: Oyunum orijinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defterdar60 -- 9 Aralık 2018; 15:1:30 >
    Ben bu yamayla ne yapacağımı bilmiyorum biraz bana da yardım eder misiniz?
  • Yukarda da dediğim gibi Half-Life'ın ilk sürümünü oynamanızı tavsiye ederim, çünkü Source versiyonunda birkaç bug bulunuyor. Elinizde sadece Source varsa DM'den ulaşın yardımcı olmaya çalışayım.
    Niyeyse DM yollayamadım :(

Geç gördüm özür dilerim.
    Oyunum Source ilk sürümü maalesef oynayamam.
    Oyunum orijinal
    Kardeş lütfen yardımcı olur musun?Dm yollayamıyorum.
  • PM yolladım.
    Reis benim hesap kısıtlı Pm yollayamıyorum.
    Telefon numaramı da ekleyemiyorum.
    Buradan konuşsak?

Ben bu yamayla ne yapacağımı bilmiyorum.
    Yamayı indirince readme_turkish adında bir dosya geldi okudum ama anlayamadım.

Sahip olduğuüm Valve oyunları
    Portal 1/2
    HL2
    HL Episode1/2
    HL Lost Coast

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defterdar60 -- 26 Aralık 2018; 21:10:24 >
  • Ben 2018'in başına yakın Türkçe yamayla birlikte kullanıp hiçbir sıkıntı yaşamamıştım. Yama zaten herhangi bir kurulum gerektirmiyor, klasörü oyun klasörünün içine atmak yeterli. Silip yeniden deneyin eğer yine sorun olursa ben tekrar kurup test edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-adebisi -- 26 Aralık 2018; 21:54:46 >
    Hocam dediğinizi yaptım.
    Menü falan Türkçe(Yamadan önce de Türkçe'ydi)ama alt yazılar yok?(Ayarlardan alt yazıları açtım)
  • Bugün içerisinde test edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.Haber bekliyorum.
  • Denedim ve sorunsuz çalıştı. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Oyunu indirince oyun klasörü "Half-Life 2" şeklinde gözüktü. Son sürüme uyumlu hale getiren arkadaşın kurulum notlarında "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini özellikle belirtmesinin sebebi bu olsa gerek diye tahmin ediyorum. Diğer Half-Life oyunları kurulu ise hepsini silip tekrardan denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Denedim ve sorunsuz çalıştı. Yalnız bir şey dikkatimi çekti. Oyunu indirince oyun klasörü "Half-Life 2" şeklinde gözüktü. Son sürüme uyumlu hale getiren arkadaşın kurulum notlarında "Yerel dosyalara göz at" seçeneğini özellikle belirtmesinin sebebi bu olsa gerek diye tahmin ediyorum. Diğer Half-Life oyunları kurulu ise hepsini silip tekrardan denemenizi tavsiye ederim.
    Allah Allah bende niye çalışmadı acaba?

Hocam yüzsüzlük gibi olmasın ama Oyunu tekrar indirmem mümkün değil.

Hocam acaba alt yazı modu gibi bir şey var mı?Çünkü oyunun alt yazılar direkt yok.
  • Herhangi bir altyazı modu yok, kurulum tam olarak yama içerisindeki notta tarif edildiği şekilde. Oyunun yamasını ben hazırlamadığım için daha fazla yardımcı olamayacağım. Elimden gelen bu.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.