Şimdi Ara

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3 (268. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.904
Cevap
17
Favori
339.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Topal_Solucan39

ha bu arada ölmüş konuya 100 tane cvp yazılmıs :)

Bu konu hiç ölmedi, ölmeyecekte
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

quote:

eLBET bir gün ölecek aradan 50 yıl geçecek hl3 yada ep3 hiç olmayacak bizler ya yaşlı bir adam yada ömrünü tamamlamış bir insan olacağız ama hl3 yada ep3 hiç çıkmicak ve bu konuda bizle beraber ölecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetBaba07gs

quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

quote:

eLBET bir gün ölecek aradan 50 yıl geçecek hl3 yada ep3 hiç olmayacak bizler ya yaşlı bir adam yada ömrünü tamamlamış bir insan olacağız ama hl3 yada ep3 hiç çıkmicak ve bu konuda bizle beraber ölecek.

50 yıllar daha ömrüm varsa eğer gelip gene hortlatırım bu konuyu sana inat hoca

• Bu konu hiç ölmeyecek çünkü çoğu kişi VALVE'ye sinirlenip sinirlenip buraya bir şeyler yazıyor mesajların çoğuna bakın aşağı yukarı hep aynı şey.
  • half-life sevenler ve half-life sahibi olanlar, arada hl günü yapalım diyorum steamde ekleşip multiplayer hl1, opposing force felan oynayalım bilmiyorum ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 4 Ocak 2012; 20:09:08 >
  • Çıksa bile oynamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

half-life sevenler ve half-life sahibi olanlar, arada hl günü yapalım diyorum steamde ekleşip multiplayer hl1, opposing force felan oynayalım bilmiyorum ne dersiniz.

geç steam ı hocam yaa,, istanbul da bi internet cafe kapatalım saatlerce.. miss gibi crossfire atarız :D
  • quote:

half-life sevenler ve half-life sahibi olanlar, arada hl günü yapalım diyorum steamde ekleşip multiplayer hl1, opposing force felan oynayalım bilmiyorum ne dersiniz.

Aklımdan geçmedi değil. Katılım olursa çok zevkli olur.

steam id : coolyabani (isteyen ekleyebilir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolyabani

quote:

Steam id: cyberarmy
  • quote:

Vallaha olur hocam, hesap imzada
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem

quote:

geç steam ı hocam yaa,, istanbul da bi internet cafe kapatalım saatlerce.. miss gibi crossfire atarız :D

heeaa kayseri'den atlayım kent turizme half-life oynamaya geleyim istanbula öyle mi steam bu gibi durumlar için var işte

@coolyabani ve @KLayToN sizleri ekledim dostlar. siberarmi seni ekleyemedim keza tonla cyberarmy çıkıyor şimdi yanlış biri olur hurrr durrr who might you be diye girişirler uğraştırırlar beni. onun yerine profil linkimi yolluyorum özelden sen eklersin beni

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: coolyabani

quote:

Steam id: cyberarmy

Katılıma göre bende gelebilirim... Pek tecrübeli değilim ama maksat eğlence...Steam ID: MeaCulpa_27

"WildLove" bu arada askerliğimin acemiliğini Kayseri 1.Komando Tugayında yapmıştım

• Tühh bee benim steamde bir the orange box var birde source multiplayer box (css,hl2dm,dods)
    başka bir oyun yok 8 tane oyun keşke valve completion pack alsaydım boşuna aldım o kadar oyunu.
  • Yılbaşından önce indirim vardı Half Life, ek paketleri ve modlarını 2,99$ aldık.
    Serverlar şaşırtıcı derecede dolu, hatta gereksiz iyi oynayanlar var ... Geçen gece birisi lazer ile dağ,taş, duvar demeden ezdi bizi. Resmen birleştik elemana karşı, şarj etme sesini duyunca biri öldü diyorduk :)
  • Şimdi bende the orange box ve source multipalyer pack var , Valve completion pack alsam bu aldığım oyunların parasını yine valve completion pack a verecek miyim çünkü bu oyunlar zaten var ve o kutuda da var şimdi bir daha mı para ödeyeceğim.
  • Bence E3 de Left 4 Dead 3 duyurulcak bizde burda bosuna geyik yapmış olacaz. Valve firmasından istediğim tek bisi var bir sonraki HL oyunu Episode 3 mü yoksa HL 3 mü olcak hic değilse buna bi açıklık getirmeleri gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dærk

Çıksa bile oynamam.

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoweq2

Bence E3 de Left 4 Dead 3 duyurulcak bizde burda bosuna geyik yapmış olacaz. Valve firmasından istediğim tek bisi var bir sonraki HL oyunu Episode 3 mü yoksa HL 3 mü olcak hic değilse buna bi açıklık getirmeleri gerekiyor.

eğer Left 4 Dead 3 duyrulursa Valve'ın alacağı tepkiyi düşünemiyorum. (bkz. Left 4 Dead 2 Boycott)
  • Konu 2007 de açılmış yıl olmuş 2012

Bu konu açıldığında Doğan çocuk şimdi 5 yaşında oldu..

Bekleyin Bekleyin Çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

Konu 2007 de açılmış yıl olmuş 2012

Bu konu açıldığında Doğan çocuk şimdi 5 yaşında oldu..

Bekleyin Bekleyin Çıkar

Güzel matematik

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.