Şimdi Ara

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3 (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.904
Cevap
17
Favori
339.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi oylama vardı ep3 kazandı ondan dolayı iptal etiler bence ep3 olacak bence
  • Bence episode 3 ün yapılmamasının tek sebebi half lıfe 2 motorunun artık çok eskimesi.Adamlar bu oyun motoru ile oyunu yapmak istemiyorlar,yeni oyun motoruda malum! zahmetli iş, attıkça atıyolar işte.......
  • ya ep3 l4d 2 de kullanılan grafikler le çıkacaktır bence o yüzden yeni motoru half life 3 e saklasınlar
  • bence sürpriz olarak hl3 tanıtacaklar yeni motoru yani.ep3de normal tanıtacaklar
  • Umarim ep3 bu sene cikar.Sonrada sifirdan dx11 ve Tesellation destekli yeni bir oyun motoruyla HL3 yaparlar bekliyoruz.
  • evet beyler ep3 cıkabilir merlinin kazanı bazı duyumlar almıs
  • Oyunun E3 te gösterilmesi büyük ihtimalle doğru arkadaşlar. Hadi gözümüz aydın.

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3
  • Hoba kopun o zaman.
  • Ready to Episode Three
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imperius

Oyunun E3 te gösterilmesi büyük ihtimalle doğru arkadaşlar. Hadi gözümüz aydın.

offff offff ve offf benim paintte yaptığım resime ep3 desem millet inanacak yani..
  • yeni haberlere göre bi tane daha resim gösterilmiş ve oyunun logosunun yanında 3 sayısı var half life 3 söylentileri dolaşıor

KAYNAK:http://merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=26116
  • yaa alakası yok cok sacmalamıslar hl 3 cıkmaz valve bölüm 3 cıkacak demisti.Ama ondan sonra cıkabilirmi bilmem
  • Bence sürpriz yeni grafik motoruyla yapılmış Half Life 2 Episode Three...Direk Half Life 3 ile devam etmeleri biraz saçma olur bence çünkü Episode'ların 3 bölüm olacağı çok önceden söylenmişti...Verdikleri sözden dönmeyeceklerini düşünüyorum...3 sene ara vermelerinin bence en mantıklı açıklaması yeni grafik motoru üzerinde çalışıyor olmalarıydı...

Bence Half Life 2 Episode Three geliyor...Hem de çok sağlam grafiklerle geliyor....

E3 nerdesin hadi artık!!???
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

yeni haberlere göre bi tane daha resim gösterilmiş ve oyunun logosunun yanında 3 sayısı var half life 3 söylentileri dolaşıor

G-Man i mi gördüm ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: thend

quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

yeni haberlere göre bi tane daha resim gösterilmiş ve oyunun logosunun yanında 3 sayısı var half life 3 söylentileri dolaşıor

G-Man i mi gördüm ne

Evet resimde g-man var ... Zaten haberde de yazmışlar resimde dikkatili bakarsanız g-man var diye
    Ama çok klas resim olmuş. Büyük hali olsa duvar kağıdı olarak hoş dururdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

quote:

Orijinalden alıntı: Imperius

Oyunun E3 te gösterilmesi büyük ihtimalle doğru arkadaşlar. Hadi gözümüz aydın.

offff offff ve offf benim paintte yaptığım resime ep3 desem millet inanacak yani..

Arkadaşım sen neden her mesaja her konuya muhalefet oluyorsun yahu?Bakıyorum mesajlarına hep bir itiraz tarzı bir kerede olabilir mümkündür de.Şöyle konuya baktımda cidden rahatsız oldum mesajlarını okuyunca

• EPisode 3 ün gelmesi için bir sebep daha steam half life 2 ye update yapmış son zamanlardaki half life ep1 ve archivement olayları vs ep3 geliyor arkadaşlar ben buna eminim

Half-Life 2 Update Released
    Product Update - Valve
    Updates to Half-Life 2 have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

Half-Life 2
    Fix getting stuck after doing level transition from d2_prison_08 to d3_c17_01, the Nova Prospekt end battle

If you have a save game that causes you to be stuck in the teleporter with Alyx after this level transition you will need to manually restart this level to continue. To do that enable the developer console and type "map d3_c17_01" to load into this map.
  • bekle bizi 14 haziran
  • quote:

Orijinalden alıntı: buluttuncel

EPisode 3 ün gelmesi için bir sebep daha steam half life 2 ye update yapmış son zamanlardaki half life ep1 ve archivement olayları vs ep3 geliyor arkadaşlar ben buna eminim

Half-Life 2 Update Released
    Product Update - Valve
    Updates to Half-Life 2 have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The major changes include:

Half-Life 2
    Fix getting stuck after doing level transition from d2_prison_08 to d3_c17_01, the Nova Prospekt end battle

If you have a save game that causes you to be stuck in the teleporter with Alyx after this level transition you will need to manually restart this level to continue. To do that enable the developer console and type "map d3_c17_01" to load into this map.

Hipotezini çürütmek istemezdim çünkü ben de hl2ep3 gelmesini istiyorum ama valve half life 2 ve diğer güncellemeleri half life 2 ve episode'ları mac için de çıkarttığından dolayı yaptı. Tıpkı portal için yaptıkları gibi half life 2 serisine gelen güncellemelerin sebebi de bu.

Episode 3 çıkınca çok büyük ihtimal o da cross platform olarak çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: buluttuncel

2 seçenek var ya dotacıların yaptığı oyun yada ep3 ben ep3 diyorum kasımdada ep3 elimizde olacak

Şu linkte sorunun cevabını vermiş IceFrog :
    http://www.playdota.com/forums/242334-page3/valve-announcing-surprise-e3-coult/#post1209655

Kiroptus :

... Icefrog's game?
    Valve Cancels Portal 2 E3 Event, Promises Surprise - PC News at IGN
    Its either Icefrog's new game or Half-Life 3. A Win-Win situation.

IceFrog :

That news doesn't have anything to do with me actually. It'll come in the near future though

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.