Şimdi Ara

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.904
Cevap
17
Favori
339.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Half-Life: Alyx'in çıkışı ve malum sonundan sonra konu yeniden aktif edilmiştir.
    https://forum.donanimhaber.com/half-life-alyx-cikti-ana-konu--142270111

Düzenleme: 28.03.2020 (XanthiN)
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142600346

Henüz duyurulmayan bir sonraki Half-Life oyunu hakkında söylentiler, dedikodular

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• güzel haber, ss yokmu diycem sende olsa koyardık herhalde diycen onun için sesimi çıkarmıyorum
    bu arada geri dönmen sevindirici sonunda cezan bitti he
  • quote:

Orjinalden alıntı: expower

güzel haber, ss yokmu diycem sende olsa koyardık herhalde diycen onun için sesimi çıkarmıyorum
    bu arada geri dönmen sevindirici sonunda cezan bitti he

SS yok tek bir ArtWork var... Sağol bu arada valla 4 gün ceza bir ay gibi geldi...
  • daha önceden açılmıştı yanlış hatırlamıyosam baya bilgiler wardı orda
  • O konuyu açan üye banlandı artık buradan devam edebilirsiniz.
  • Oyunla ilgili hiçbir bilgi bile yokken niye konular açılır hiç anlamış değilim bir türlü...
  • 2 de biticek bu gece inş artık 3 gelmesi lazım 2008 e az kaldı hl serisi efsane walla umarım cok bölüm olur bölümlerinde uzun ve sürükleyici olması umuduyla
  • çıkış tarihi tam belli değilmi ya.. valla ben sabırsızlanıyorum.. dizi yarım kalmış gibi .. lost bekliyorum sanki :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

çıkış tarihi tam belli değilmi ya.. valla ben sabırsızlanıyorum.. dizi yarım kalmış gibi .. lost bekliyorum sanki :)

2008 son çeyreği...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AntiX

Oyunla ilgili hiçbir bilgi bile yokken niye konular açılır hiç anlamış değilim bir türlü...

polemik mi çıkarmaya çalışıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

çıkış tarihi tam belli değilmi ya.. valla ben sabırsızlanıyorum.. dizi yarım kalmış gibi .. lost bekliyorum sanki :)

2008 son çeyreği...

oğünlere sag cıkarız inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 14 Aralık 2007; 2:05:37 >

• şimdi çatırdak sesler çıkar source motoru eskidi diye,cod4 hala tarihi quake motoruyla oyun yapsın ağzınızın suyu aksın ama hl yapınca ööhh pis olsun öyle mi??
    Valve bu source motorunu yatırmaz,cod4'de infinity'nin yaptığı gibi geliştirir merak etmeyinEn güzel oyun motoru,herkes oynayabiliyor daha ne olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

şimdi çatırdak sesler çıkar source motoru eskidi diye,cod4 hala tarihi quake motoruyla oyun yapsın ağzınızın suyu aksın ama hl yapınca ööhh pis olsun öyle mi??
    Valve bu source motorunu yatırmaz,cod4'de infinity'nin yaptığı gibi geliştirir merak etmeyinEn güzel oyun motoru,herkes oynayabiliyor daha ne olsun.

+9999
  • episode two nun 00 16 da dosyalar indi
    kurdum 4dk da ve oyuna setup tan girdim
    03 12 oldu oyundan cıktım bu mesajı oyundan cıkıp yolluyorum ortam süper ama halen yer altındayım gına geldi walla köstebek gibi yada gece oldugundan pek tırstım

şaka bi yana super otesi akıcılık var full 1024*768 kendi ayarlarında baktım 2x e 4x vermiş bonkör oyun

alexy yaşama donmeye calısıyor bende bi yerde takıldım ordan cıkmaya yarın inş ordanda kurtulcam baya ilerledim hadi hayırlısı 3ü 4gözle bekliyoruz zzzz

• quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

2008 son çeyreği...

umarım dedigin gibi olur 2 ye benzemesinde
  • ben 2008 aralık diye duymuştum en son inşallah uzamaz yanında çıkmasını bekledigim oyunlar portal 2 ve 7 saat savaşını anlatan kısa bir oyun istiyorum

ha bu arada portal 2 duyrulmuştu oyunun çıkacagı doğrulandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 14 Aralık 2007; 11:23:18 >
  • güzel olur inş beklicez artık
  • Episode 3'ten sonra seri bitmeyevek...

http://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=14059
  • saten gabe newell öncedende açıklamıştı oyunu bitirmeyecegini hatta half life 3 te başka şeylere yönelecez demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 14 Aralık 2007; 14:24:27 >
  • zaten ep3 ile ilgili bir topic vardı niye bnu açtınki?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.