Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

half-life için lütfeeen yardımmm!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> half-life için lütfeeen yardımmm!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1162 Mesaj
    yahu ilk bölümün sonuna kadar geldim east black mesa da bir bayan beni karşılıyor ve eli ye ulaştıracak asansöre getiriyor onu çağırıyor ama içine binmiyor ve ben sşağıya inemiyorum bu eğer bir sorunsa ve çözümü varsa lütfen yazın çıldırmak üzereyim!!!!

|
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    sorun elindeki oyununun o bölümde yapay zeka kapalı olmasından öyle şimdik şöyle oluyor kadın daha konuşurken yada konusacağı ve konuşması bittiği (BU ZAMANLARDAN BİRİ TEK TEK DENE) gibi save yapıp oyundan cıkıp tekrar load ettiğinde kadın asansöre biniyor devam ediyor ben bir kac sefer denedim ve oldu şimdi ise oyunu bitirmiş durumdayım iyi oyunlar kardiş ADALMAZ
    |
    |
    gigabyte ma785gt udh3 ddr3 pciex 2.0 crossfire - amd3 phenom 2 x2 550 @x4BE550 3100 mhz zalman 9500 led cooler - hi-level DDR3 2*2 4gb 1333 mhz dual kit - HİS hd 5750 icooler 1gb 128 bit gddr5 4.6 gbps//mhz - wd 500 gb 32mb cache hd - Feel Mio 935-BB FL650 Piyano Siyah 500w Atx Kasa - A4 X7 mouse kalvye - 5+1 roadstar 200 wat surround - inca 20.1 inc 2ms lcd - win7 ultimate 64 bit işletim sistemi 7.9 üzerinden puanlama: hd 5,9 cpu 6.8 3d 7.1 ram 7,5
  • Yarbay
    2621 Mesaj
    TAM ORADA OYUNU SAVE ET SONRA YENİDEN YÜKLE BİDE ÖNCE KIZ GİRSİN BU BİR KAÇ YERDE AYNI ŞEKİLDE OLUYOR.. ÖNEC SAVE SONRA YUKLE SONRA OYNA...
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
haberler
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.