Şimdi Ara

HALF-LİFE COUNTER YARDIMI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    mrblar ben cafede calisiyorum.bazi biligisayarlar counter ile half-life a girmiyor.daha dogrusu giriyor ama hareket edemiyor.yani klavye gorev gormuyor.yeniden yuklememe ragmen yine olmadi.tamamen silip sonra yeniden yukledım ama olmadı.sadece bır defa oluyor. bırdefadan sonra oyunu yenıden yuklemem gerekıyor.bende bu yuzden masaustune counter setup ı kopyaladım. her gıren onu kurup gırmek zorunda kalıyor.aynı cd ıle baska bılgısayara yukledım ama oyle bır sorun cıkmıyor.eskıden bu sorun sadece bır bılgısayarda vardı ama sımdı 3 tanesınde var.hepsıde aynı sorunu yasıyor.fdisk atıp formatşadıktan sonra bıle aynı sorun devam edıyor.oyuna gırıldıgı zaman couldn`t config.cfg dıye bır yazı cıkıyor.cd den bu dosyayı bulup yapıstırmama ragmen olmuyor.klavyede ESC tusundan baska bır tus gorev gormuyor.klavye tamamem kılıtlenıyor sanki. bışgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun.
    sımıden tesekkurler....

couldn`t config.cfg
    couldn`t config.cfg
    aynen bu tazı cıkıyor ve sonra oyuna gırıyor ama klavye gormuyor.yanı sadece esc tusu tek calısıyor.

• config.cfg dosyasını başka bir cd den kopyalamayı dene ve bu arada ekran kartının en son sürücülerini ve en güncel directx'ide yükle. kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.