Şimdi Ara

Half Life apk yi görmek istiyormuyuz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> Half Life apk yi görmek istiyormuyuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7137 Mesaj
    Arkadaşlar gelin ozaman toplu bir şekilde valve ye isyan edelim. Gta san Andreas bile port edilmiş telefonlara neden hl oyunu edilmedi bence geç bile kaldılar. Düşünsenize Android cihazınızdan arkadaşlarınızla lan game oynadığınızı internet üzeri multiplayer oynadığınızı yada survival mod u oynadığınızı güzel olmazmıydı arkadaşlar? Haksızmıyım şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Dostum internette portlanmis halde var cok istiyosan oradan indirebilirsin.

|
    |
    Bir ada değildir insan, bütün hiç değildir bir başına; anakaranın bir parçasıdır, bir damladır okyanusta; bir toprak tanesini alıp götürse deniz, küçülür Avrupa, sanki yiten bir burunmuş, dostlarının ya da senin bir yurtluğunmuş gibi, ölünce bir insan eksilirim ben, çünkü insanoğlunun bir parçasıyım; işte bundandır ki çanlar kimin için çalıyor diye sorma; çanlar senin için çalıyor.
  • Yarbay
    4477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

Arkadaşlar gelin ozaman toplu bir şekilde valve ye isyan edelim. Gta san Andreas bile port edilmiş telefonlara neden hl oyunu edilmedi bence geç bile kaldılar. Düşünsenize Android cihazınızdan arkadaşlarınızla lan game oynadığınızı internet üzeri multiplayer oynadığınızı yada survival mod u oynadığınızı güzel olmazmıydı arkadaşlar? Haksızmıyım şimdi?

Haci nette half life 1 apksi ve datasi var.
    Half life 2 oynamak icin tegra cihaz lazim ya da rootlu cihazina gltools kurup calistirabiliyorsun.

Hatta nette Return the castle wolfenstein bile var.

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.