Şimdi Ara

HALF LIFE 2'YE DOYAMAYANLAR İŞTE OYUNUN DEWAMI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HALF LIFE 2 yapımı TAM """6""" YIL SÜRMÜŞ Bİ OYUN VE TAM BİR SON YOK YAZIK OLUR YANİ VE ADAMLARDA BUNU DÜŞÜNMÜŞ VE EK PAKETİNİ HALF-LIFE 2 AFTERMATH'İ ÇIKARIYOLAR. KONUSU YENİDEN YAPILANMAYA ÇALIŞAN Bİ ŞEHRİN SOKAKLARINI TEMİZLEMEK. YANİ YİNE SOKAK ÇATIŞMALARI. SİZE SCREENSHOT VE VİDEOLARI VEREYİM SİZDE MERAKINIZDAN KURTULUN. TABİ MERAK EDEN WAR MI O DA AYRI Bİ KONU

SCREENSHOTS
    http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2aftermath/screenindex.html

VİDEO
    http://www.gamespot.com/pc/action/halflife2aftermath/media.html

• Saol

Kız ölmemiş iyi ben öldü sanıyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Montage -- 19 Ağustos 2005, 1:02:04 >
  • temizlik için bekliyoruz..
  • Yanlız ben oyun hl2 ile aynı zamanda geçiyor diye biliyorum.yani patlamadan önce biz şehir dışındayken alyx in yaptıkları fln gibi olabilir.yanılıyorda olabilirim.
  • ya ben bu oyuna niye ısınamadım bitirmek dahi gelmedi içimden bi motora bindim git babam git farcrydan sonra tat vermedi bana.
  • evet o buggy li bölümler baya uzun olduğundan insan sıkılıabiliyor zaten oyunun %60 ı falan arabada geçiyor.ama ben şahsen bayıla bayıla bitirdim bu oyunu.
  • Bende cok rahat bitirdim Bence cok iyi idi :)
  • bildiğim kadarıyla iki farklı hl oyununun hazırlığı sürüyormuş.. biri hikayenin dewamı diğeri daha farklı bi zamanda geçen farklı konulu bi oyun ??! ikisininde isimlerini bilen varmı ?
  • Oyuna hakkaten doyamamıştık. Hele de Ravenholm'e Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • evet gercekten oyle sırf hl 2 ıcın 70 mılyon bayıldım ve counter source oynamak ıcın dee tabıkı
  • adam expansion satsın diye oyunu bitirmedi yani?
  • Öyle bi bitirmiştim ki oyunu 1 haftada.. Sonra da oynayacak oyunum kalmamıştı.
  • Adamlar para musluğunu kapatırlarmı hiç tabi expansion çıkaracaklar.
  • çıkarsınlar valla ben memnunum ne kadar hl2 modu, o kadar güzel vakit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiesTorN -- 19 Ağustos 2005, 13:55:52 >
  • süper
  • oyunun sonunda adamın bize dediklerini tam olarak hatırlayan varmı yada genel hatlarıyla. zaman içinde kayboldun gibisinden bilaflar geciodu herhalde. cevirememiştim tam anlamamıstım bu yuzden
  • quote:

Orijinalinden alıntı: supremum

ya ben bu oyuna niye ısınamadım bitirmek dahi gelmedi içimden bi motora bindim git babam git farcrydan sonra tat vermedi bana.

Aynen bir öykü yok ortada ha babam öldür,kaç!!!
    Amaçsızca bir adam öldürme furyası tamam grafiklerine falan sözüm yok ta
    ilk half-life olmasa bence bu oynun yüzüne bakılmazdı bende hörmeten oynadım oyunu
    insan biraz ilgisini çeker oyuna insanın kimden kaçtığımı neden kaçtığımı bile anlamadım ben
    Anlayan varsa anlatsında içimdeki bu dert bitsin.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Faux Carnival

Öyle bi bitirmiştim ki oyunu 1 haftada.. Sonra da oynayacak oyunum kalmamıştı.

abi 4 gün deeyim ben sana o kadar sardı yani.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: face01tr

bildiğim kadarıyla iki farklı hl oyununun hazırlığı sürüyormuş.. biri hikayenin dewamı diğeri daha farklı bi zamanda geçen farklı konulu bi oyun ??! ikisininde isimlerini bilen varmı ?

evet birisi internet üzerinden çıkıcak olan aftermath diğeride ek paket olan lost coast.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.