Şimdi Ara

half life 2 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir yerde galiba radyasyondan arındırılıp kapı açılıyo içeri girip bi kadını izliyorum kadın bi asansör çağırıyo ben biniyorum fakat o binmiyor olduğu yerde kalıyor ne yapabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_69 -- 15 Şubat 2005, 14:03:00 >

• orayı save le sonra tekerar load yap ozamana kadın da biniyo
  • nasıl yani biraz daha açarmısın
  • yani o orda beklerken orayımı save yapayım bide half life 2 n,n save dosyası nerde
  • merhaba dostum bu bölümü geçmek kolay.ilkbaşta oyunu save le daha sonra öl ,yeniden başlıyacaktır
  • merhaba dostum bu bölümü geçmek kolay.ilkbaşta oyunu save le daha sonra öl ,yeniden başlar kadın asansöre bindiği zaman sende bin gerisini sen halledersin
  • Arkadaşım kadın olduğu yerde duruken ekranda da "AI Disabled" yazıyor mu? Eğer öyleyse çözümü farklı çünkü.
  • hayırrr hiç birşey yazmıyor
  • ok orayı save yaptım geçtim
  • ai disabled ben de diyo arkadaşlar ne yapmam lazım?
  • aynı şey banada oldu asansore girmeden once save at ordan bi kac kez dene oluor....
  • "ai disabled" sorunu bende de oldu. Windows yılını 1 yıl geri aldım düzeldi.(2004 yaptım.) Biraz dandik bir çözüm oldu ama işe yarıyor. Belki daha mantıklı bir çözümü vardır...Neyse umarım işine yarar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.