Şimdi Ara

Half-Life 2 - Türkçe Yama v2.0 [Tamamen Türkçe] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
31.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğenmedim. Daha önce online olarak oynadınız mı bu oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Beğenmedim. Daha önce online olarak oynadınız mı bu oyunu?

Neyi beğenmedin anlıyamadım... Oyunu mu yoksa altyazıyı mı??
    Yoksa sen de mi ironi falan yapıyosun can sıkıntısından??
  • elinize sağlık
  • buradan çıkan arşivin şifresi ne yahu???
  • quote:

Orijinalden alıntı: nty1907fb

quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Beğenmedim. Daha önce online olarak oynadınız mı bu oyunu?

Neyi beğenmedin anlıyamadım... Oyunu mu yoksa altyazıyı mı??
    Yoksa sen de mi ironi falan yapıyosun can sıkıntısından??

Ee, ironi yapıyorum.
    Altyazıya lafımız yok.
    Oyun Türkçe karakterleri desteklediği halde, menüyü çeviren arkadaş, kullanmamış Türkçe karakterleri.
  • kurulum dosyasının şifresi paketteki dosyada yazıyor açıp okusan göreceksin :)

türkçe karakter niye eklemedin diyen arkadaş tamam yaparız o zaman beğenecekmisin? :)
  • Half Life 2 Altyazı son gelen güncellemeden sonra orijinal oyunlarda maalesef çalışmıyor. Yani herşey ingilizce olmuş. tekrardan yükledim resource klasörüne senin yamayı ama yine de nafile. İlgilenirsen sevinirim. Çünkü bu güncellemeyle grafikler episode 2'yle aynı yapıldı. Artık yeniden bitirmek isteyenler olacaktır ama ingilizce hoş olmuyor
  • Orjinallerde olmuyor peki diğerinde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourDooM

Orjinallerde olmuyor peki diğerinde ?

Eski versiyon korsanlarda çalışır
  • Arkadaşlar bende resource dosyası yok bi türlü bulamadım dil dosyalarını. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar menü filan tamamen türkçede konuşmalar çıkmıyor ekranda:S ne yapmam lazım?
  • Bu güncellenmiş Half Life 2 sürümünde Türkçe yamayı çalıştırmayı başarabilecek kimse yokmu ????
    Eski sürümlerini de bulamıyorum. HL2 Orjinal var elimde ama nafile Türkçe yama çalışmıyor Ustalar bi el atsa çözerler eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

orange box korsan evet resource içine attım onu bende düşündüm hatta farklı biyerde englis, french gibi txt dosyaları var onların içine falanda attım bulabildiğim biçok yere attım türkçe olmadı. half life 2'yi tek başına yükledim orange box değil yani ayrı buldum illegal yollardan onda klasör içinde buna benzer dosyalar vardı attığımda değişti hatta tümüne evet dedim oyuna girdim tak herşey yine ingilizce.

sorunumu hallettim daha önce oyuna atmış olduğum tüm dosyaları sildim resource adlı tüm klasörlere dosyalarımı attım ((: girdim ve birde baktım oyun türkçe :) yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum oyunu türkçeleştirenlere ayrıca teşekkürler zaten (:

selam umarım buraya hala bakıyorsundur.Bu orange box da ki hl2 nin türkçe altyazı olayını nasıl çözdüğünü anlatabilirmisin bir zahmet? ben ne yaptıyas olmadı maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seifer Almasy

quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

orange box korsan evet resource içine attım onu bende düşündüm hatta farklı biyerde englis, french gibi txt dosyaları var onların içine falanda attım bulabildiğim biçok yere attım türkçe olmadı. half life 2'yi tek başına yükledim orange box değil yani ayrı buldum illegal yollardan onda klasör içinde buna benzer dosyalar vardı attığımda değişti hatta tümüne evet dedim oyuna girdim tak herşey yine ingilizce.

sorunumu hallettim daha önce oyuna atmış olduğum tüm dosyaları sildim resource adlı tüm klasörlere dosyalarımı attım ((: girdim ve birde baktım oyun türkçe :) yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum oyunu türkçeleştirenlere ayrıca teşekkürler zaten (:

selam umarım buraya hala bakıyorsundur.Bu orange box da ki hl2 nin türkçe altyazı olayını nasıl çözdüğünü anlatabilirmisin bir zahmet? ben ne yaptıyas olmadı maalesef.

evet bakıyorumda şöyle bir durum var orange box ile çözemedim olayı bende çareyi yeniden tek başına half life 2 olarak indirmekte buldum.

• blackenedd seçeneklerden alt yazıyı açman gerekiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mısırga -- 12 Temmuz 2011; 19:20:19 >
  • bişey sorucam bende herşey türkçe iyi hpş güzel elinize sağlık ama alt yazılar açılmıyor ne ingilizce ne türkçe options dan da açtım only dialog filan 2 seçeneğide denedim alt yazı yok yardım edin lütfen ne yapabilir
  • arkadaşlar half life 2 steam'den satın aldım türkçe yamayıda indirdim denilen şekilde kurdum ama hala ingilizce
    yardımcı olabilecek var mı ?
  • Beyler Orange Box indirdim. Ama türkçe yapamıyorum resource klasörüne atıyorum ama olmuyor nasıl yapıcam yardım edin.
  • indirdim denedim yama güzel eline sağlık
  • beyler herşey Türkçe bende menü falan sağlık kısmı Türkçe ama alt yazı İngilizce neden olabilir...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.