Şimdi Ara

HALF LIFE 2 BİTTİ NE SORARSANIZ SORUN.. YARDIM EDEYİM :) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bi yerde takılmadım biraz gerden takip ediyorum şimdi tam olarak şeydeyim bu böcekleri kontrol edeceğim yumurta tarzı şeyi aldım bu düşmanların sahildeki gözcü kuleleri olan yere geldsim 2 helikopter geldi aynı anda onları hakladım karargahlarına girdim kodesler falan var orda bir dev böcek daha öldürdüm(2.kez) neyse sanırım 9. level oluyor bunu sonradan farkettim ben bitiyo sanıyodum meğer 14 levelmiş daha çok varmı bitmesine oyunun merak ettim :) bide sonunda gordon ı ölüyıomus gibimi bitiriyolar bunun içinmi kasıcam ben şimdi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: d-765

HALF LIFE 2 BİTTİ NE SORARSANIZ SORUN.. YARDIM EDEYİM :)
    RESİMLİ SORUN AMMA
    CAVAP VERECEM

arkadaşım tebrik ederim valla o oyunu bitirmek kolay iş değil
  • Ya şu sorumu cevaplayın lütfen oyunda ki şu "ADD FRIEND" muhabbeti nedir bi açıklayabilirmisiniz.
  • bittide ne oldu doom gibi bir son ehuehueh
    daha fazlasını bekliyor ya insan
    silsemmi oyunu acaba
  • cs için silmem ben valla :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

cs için silmem ben valla :)

eheheh sildim gitti :D
    HL3 desen zaten hikayedeki gibi 2010da falan anca çıkar
  • Bu arada işte şiki şiki half life

• ben hl2 yi mario bitirir gibi bitirdim
  • son bölümde yukarıda dönen levha gibi birşeylet var.. aynı ilk oyunun sonuda ki koca kafalı yaratığın etrafındaki sarı şeyler gibi.. onlara ateş et.. patlat hepsini.. ilk oyunla aynı nerdeyse... sonra gerisi sana kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölü ozan -- 2 Ocak 2005, 11:49:36 >
  • Yaw arkadaslar daha ben birinci bolumde takildim. hani çol de geçen bolum varya. yerin alt1ndan koca koca çekirgeler çikiyo. iste orda. ikinci kirik kopruye geldim. hani bi uzay gemisi gelip saldiriyo ya bize. ( gemi elekrtik diregine takildi bende bende firsat bu firsattir deyip gemiyi yok ettim. ama kirik kopruden karsiya bitürlü gecemiyorum. napmak gerek nasil gecilir. altimdaki arabayla karsiya atlamaya clisiyorum ama yetisemiyorum??? lutfen yardim
  • Yukari çıkıp vinçi kontrol ederek köprünün açılıp kapanan kısmını aşağı indiriyosun....
  • orda shift e basıp ara gazı verecen arabaya walla
  • hl2 mi ......... haaaa şu taa önce bitirdigim oyun evet hatırladım
  • Konu yardım ama ben ve 1 2 arkadaş dışında herkes bitirdiysede oyunu kimse geyik dısında bişey yazmamış...
  • Millet bitirmiş bizim buraya yeni geldi hadi hayrılısı
  • ya resim yok ama anlatsam! arabayı vinçle kaldırıp koydugumuz yerden cıkamadım arkada bi yol var ama köpru kırık karsıyada atlamıyo zaten araba! napıcam bilemiyorum bi cözüm!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: d-765

HALF LIFE 2 BİTTİ NE SORARSANIZ SORUN.. YARDIM EDEYİM :)
    RESİMLİ SORUN AMMA
    CAVAP VERECEM

YA ARKADAŞIM HAYIRLI OLSUNDA BEN ERTESİ GÜN BİTİRMİŞTİM YANİ BAYA GEÇMİŞ SENİNKİDE
  • BLACK MESA EAST 'de kadin asansörün başinda mal gibi bekliyor? dürtüyorum dürtüyorum aptal aptal suratima bakiyor? yapay zeka sorunu filan dediler, sinir oldum bilgisayara kafa atmadan allah rızası için yardım edin ne yapmam gerekiyor

• ORDAYKEN SAVE YAP SONRA LOAD YAP OLUR ARKADAŞIM
  • hemen deniyorum bi dk...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.