Şimdi Ara

HALF LIFE 2 BİTTİ NE SORARSANIZ SORUN.. YARDIM EDEYİM :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HALF LIFE 2 BİTTİ NE SORARSANIZ SORUN.. YARDIM EDEYİM :)
    RESİMLİ SORUN AMMA
    CAVAP VERECEM

• ben 2 kere bitirdim türkçe yap altyazılı bide öle bitir
  • Muhehaheah. Bende bitireli cok oldu be. Zaten fps iste neresinde zorlanabilirsin ki.
  • Ben sonunu anlamadım.Müdür Bey yine çıktı ortaya.

Kız vardı neoldu şimdi kıza.Ben bütün oyun boyunca aralarında bişeyler olur diye bekledim şimdi tufoyamı geldik amaç neydi?
  • anladığım kadarıyla adam bize seçim hakkımı ne vermiş bakalım ne yapacaz diye? İsyancımı olacaz askerlere mi katılacaz diye.

Yeni görev filan vercek işte 3.de
  • 3. gelecek adam giderken sonra görüşeceğiz mr freeman diyo. öle patlamada gordon ve hatun nasıl yaşıcaklar hayret.
  • hani bitireli be arkadaş
  • quote:

Orjinalden alıntı: d-765

HALF LIFE 2 BİTTİ NE SORARSANIZ SORUN.. YARDIM EDEYİM :)
    RESİMLİ SORUN AMMA
    CAVAP VERECEM

DOSTUM NE DEMEK ASIL SENIN BIR SORUN VARSA BIZ YARDIMCI OLALIM. HEMDE RESIMSIZ...

• quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

3. gelecek adam giderken sonra görüşeceğiz mr freeman diyo. öle patlamada gordon ve hatun nasıl yaşıcaklar hayret.

Kızı bilmem ama freeman kurtulur oradan. Kolay değil valve için para demek o adam
  • cok kek bır oyun bence daha zor olmalıydı bu benı kesmedı

bu bıle bıtırırdı allah rahmet eylesın !!!

• ya arkadaşlar güleceksiniz belki ama ben hala biri bitiremedim.14.bölüm(sondan bir önceki) de bir türlü yukarıdaki yerlere zıplayamıyorum.açılıp kapanan zıplama alanları var.üstüne gelince zıplamıyor.içine girince fırlatırken öldürüyor...bilen varsa allah için yardım etsin yaaa
  • mutlumusun ? :p
  • Abi hl3'ün ekran görüntüleri yayınlandı(!?) sen bunu daha yen mi bitirdin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trenyolu

ya arkadaşlar güleceksiniz belki ama ben hala biri bitiremedim.14.bölüm(sondan bir önceki) de bir türlü yukarıdaki yerlere zıplayamıyorum.açılıp kapanan zıplama alanları var.üstüne gelince zıplamıyor.içine girince fırlatırken öldürüyor...bilen varsa allah için yardım etsin yaaa

www.merlininkazani.com senin ilacın

• filmlerdeki gibi düşünün kahraman ölürse film bitrer.
    freeman ölürse de hl serisi biter. o kadar. ölmemesi lazım.

freeman ölmez blackmesa bölünmez!!!!
  • half life da maksiumu aa seviyesi kac 6 m1 8 mi?
  • ARKADAŞLAR BEN BİTİREMEDİM O ZAMAN BANA YARDIMCI OLUN PLEASE SON BÖLÜMDE TAKILDIM
  • YARDIM EDEN YOKMU BANA BİTİRDİM DİYORSUNUZ
  • d-765 bana harf life 2 konusunda yardımcı olurmusun ben sonuna kadar geldim ama bir türlü sonunu getiremedim adam asansöre binip kaçıyor ama ben bişey yapamıyorum yardım please ...
  • ben yeni başladım her an kapını çalabilirim ona gore tamam mıı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.