Şimdi Ara

Halen Ellerim Ayaklarım Titriyor [Ciddi Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar çok sevdiğim bir kız arkadaşımın evindeydim az önce kuzenleri falan vardı sohbet muhabbet derken gülüp eğleniyorduk.

Arkadaşım epilepsi hastası sürekli bayılıyor yine bayıldı iyice fenalaştı biz yardımcı olmaya çalıştık korkudan her yerim halen titriyor ambulansla bile zor konuştum eve zor geldim.

Kendine gelemiyorum neler yapıyım onuda çok seviyorum şuan hastanedeler çok üzülüyorum neredeyse ağlayacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 13 Temmuz 2012; 1:29:38 >

• Hastane yakınsa git onun yanında ol.Burdan yapabileceğin her türlü iş saçma olur.Geçmiş olsun üzülme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Hastane yakınsa git onun yanında ol.Burdan yapabileceğin her türlü iş saçma olur.Geçmiş olsun üzülme.

Gidemem zor bela gittim zaten evlerine beni görmemeleri gerekiyor.

Arkadaşım dediğim evli birisi eşi çalışıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 13 Temmuz 2012; 1:12:25 >
  • Ağla rahatlarsın ama bu kadar üzülmene gerek yok. Dirençli ol. Bak sen olmasan ambulansı kim arayacak? Erkeksin sen, dirayetli, sakin olman lazım bu meselelerde.
  • Block listemdesin ne yazdın bilmem ama.. ergensel.olduğu kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybaba62

Ağla rahatlarsın ama bu kadar üzülmene gerek yok. Dirençli ol. Bak sen olmasan ambulansı kim arayacak? Erkeksin sen, dirayetli, sakin olman lazım bu meselelerde.

Midesi bulanıyordu kafasını omzuma yasladı bende biraz salladım kafasını iyice kendimi suçluyorum kötü haldeydi zaten lanet olsun.
  • teyzemde bu hastaliktan var,ama aliştim artik seninki gibi elim ayağim titremiyor.

Gecmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Softwaré

teyzemde bu hastaliktan var,ama aliştim artik seninki gibi elim ayağim titremiyor.

Gecmiş olsun

Sağol kardeşim. Teyzenede allah acil şifalar versin.
  • Seni görünce Fennaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Ağla rahatlarsın ama bu kadar üzülmene gerek yok. Dirençli ol. Bak sen olmasan ambulansı kim arayacak? Erkeksin sen, dirayetli, sakin olman lazım bu meselelerde.

Midesi bulanıyordu kafasını omzuma yasladı bende biraz salladım kafasını iyice kendimi suçluyorum kötü haldeydi zaten lanet olsun.

Kendini suçlama, senin bir suçun yok. Epilepsi nöbeti 2-3 sallama ile olacak bir mesele değil. Bütün gün kıpırdamadan yatanada, deli gibi çalışanada gelebilir. İçsel bir mesele.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Kendini suçlama, senin bir suçun yok. Epilepsi nöbeti 2-3 sallama ile olacak bir mesele değil. Bütün gün kıpırdamadan yatanada, deli gibi çalışanada gelebilir. İçsel bir mesele.

Evet abi haklısın ne güzelce eğlenecektik gülmeye gitmiştim yanına keşke gitmeseydim ne biliyim böyle olacağını üzüleceğimi

Halen hastanedeler zorla ordaki kızların telefonunu aldım az sonra mesaj atarım durumu nasılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: WirLieBen

Seni görünce Fennaa

• Babam sara hastası yanımda bayıldı bayıldı derken dilini parcalarcasına ısırma ve anlamsız sesler 1 yıl kendime gelemedim en son pskologa gittim kesinlikle ciddiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

Block listemdesin ne yazdın bilmem ama.. ergensel.olduğu kesin.

yazik sana

• benim kuzende var bu hastalık ama hiç onun o halini görmedim ama okulda bi çocuk vardı gözümün önünde çakıldı yere bende 1-2 hafta kendime gelememiştim.
  • Annemde epilepsi hastasıydı. eskisi gibi degil artık ayda 1-2 kere bayılıyor. eğer pm atarsan gerçekten tavsiye edebilecegim doktor var. Ona ilaçlarını düzgün bir şekilde almasını söyle ve morel çok önemli sürekli mutlu olması lazım. 1-2 tavsiyede bulunayım nöbet geçirdigi zaman camı pencereyi ne varsa açın. yan tutun. kolonyagı koklatıp burnuna ve yüzüne masaj yapın açılıcaktır. tamamen ayılmadan da başından ayrılmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.