Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 2:22:56 >

• 1saatde biten şarj işini gördüğüne göre pek kullanmıyorsun zaten telefon 3310da işini görür

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teliniz çok güzel diyenlere sahteden gulumsuo musunuz  

• Masa başı çalıştığınız için kullanabiliyorsunuzdur muhtemelen 😂 başka türlü yemez diye düşünüyorum 🙃

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hala iş yapar aslında 2 yedek batarya olacak onları akşamdan dolduracaksın falan zaten tak çıkar yapılıyordu bataryası ekran boyutu falanda iyi 5.7" kalemi var güncel bir rom atarsın birde her türlü iş görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 3:26:31 >
  • smtzngn kullanıcısına yanıt

yooo gayet yiyor yanlışınız var

• 4.4.2de yeter her türlü yeterde 4.4.2'ye şu an you tube bile kuramıyorsun çok sıkıntılı bir sürüm. Güncel hiçbir uygulamayı kullanamazsın. Mevcut uygulamalarıda son sürüme güncelleyemezsin her türlü sıkıntı çıkartır. Telefon akıllı telefon modundan yarım akıllı moduna geçer yani kısaca. :) En mantıklıso dediğim şekil stabil sade güncel bir rom kurup 2 batarya idare edilebilir.

youtube uygun sürüm buldum hocam kurdum. vancedin bir sürümü var bide youtube alternatif sürüm var sıkıntısız çalışıyor. facebook instagram falan whatsapp hepsi kurulu şuan. kurulmayan sürümler minimum android 5 istiyor. aslında android 5 kurabilirim ama kurmuyorum. çünkü o uygulamalara ihtiyacım yok.

telefona kernel de kurdum overclok yaptım bir sürü bloatware uygulamayı sildim.

oyun da pek oynamam ama çoğu oyunu da açıyor. güncel romları yıllarca denedim bu telefonda android 7 var sadece. android 11 var ama ses sürücüsü çalışmıyor. sıkıntı şu 4.4.2de google play hata veriyor bazen bir de dediğiniz gibi bazı uygulamalar eski sürüm diye kurulmuyor. ama şuan bana yetiyor.

• You tube uygun sürüm vardır illakide mesela en basitinden yeni sürümdeki özelliklerden mahrum kalırsın işte video hızlandırma yavaşlatma olmaz mesela, facebook instagram whatsapp aynısı geçerli bende note 4 vardı onda bile you tube vancedda falan kasmalar oluyordu sürüm eksikliğinden dolayı note 3ü düşünemiyorum bile.

puretube v3 aratın hocam flawless çalışıyor valla. hiçbir kasma yok. telefonda da yok. video hızlanırma, hız ve ses yükseliği bütün ayarlar var. modlu apk sanırım bu. fb instagram whatsapp son sürüm zaten 2.22.13.76 2022 sürümü olarak geçiyor. huawei p9 lite 2017 var bir de bende note3de youtube şuan daha iyi çalışıyor

• up

• Anti-kapitalizm ödülü veriyorum sana.

• bende de suan elimde note 4 var. iyi guzel ekrani var falan idare ediyorum da, sarji fazla dayanmiyor. bataryayi yenilesem belki 4-5 saat ekran suresi verir. zaten telefonda kronik sebeke problemi var 4.5g hic kullanmiyorum. telefonu degistireyim desem işsizlikten telefona tl bile yukleyemiyorum.

note 4 icin unofficial lineageos var. onu kursam olur da güvenlik takintisi var bende biraz. gerci gelistiricisi xda de bilindik birisi sanirim.

• 10 ay önce 3-4 ay boyunca note4 kullanmıştım. kullandığım süre boyunca ya şusu da olsaydı demedim ekran boyutu güzel, kalem güzel bi şeyler karalayarak vakit geçiriyodum kamerası tatmin edici seviyede zaten. powerbankle gezmem dışında aşırı ısınması sorundu. başka da sorun yaşamadım. güzel telefon yapmışlar helal olsun şuan mecbur kalsam alır yine kullanırım hatta 2 sene boyunca da yeni telefon almam  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.