Şimdi Ara

Hala Knight oynayan var mı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıklara bakarken Knight 'ı gördüm. Bırakalı 10 yılı aşkın oldu, bırakmadan önce bir 10 yıl oynamışlığım var. Duyduğum kadarı ile artık exp 'i oyunun kendi kosp 'u ile kasılabiliyor tabii paralı. Onun dışında oyunun kölesi olup 7/24 kasman lazımmış. Eeee hala neyin peşindesiniz :D

İnsan EXP kasmak için bu kadar oynar mı, artık bırakın yahuuuuu

Oyun alışkanlığı olan illa oynar da bari keyif veren bir şeyler oynayın.

PC niz sağlamsa Aion tavsiye ederim, sağlam değilse bilemiyorum :)

• Artik exp kasan nadir charlar ucuZ oldugu icin direk 83 reb li charlar aliniyor 83 reb 3 1.8m np li priesti 350liraya almistim pk da koxp olmadigi icin gayet zevkli oynamasi.yayinlar var izliyip ortami gorebilirsin 10sene once birakmissin bilmemen normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun elbette 2004-2008 zevkini vermiyor. Fakat çöküş süreci bitti. PK'da koxper hiç yok, exp kasmak daha kolay. Az biraz emek vererek zevk alınabiliyor. Ayrıca daha fazla etkinlik var artık.
  • seninle aynı kafadaydım..nostalji olsun diye yükledim ama baya değişmiş oyun hoşuma gitti.
  • Bi kere bi cuma günü utc ye girin(girebilriseniz) bak bakalım knighta neler olmuş:)
  • sallama kardeşim yara yapacaksın.

bırakalı 10 sene oldu.demek ki 2007 de bıraktın. bırakmadan önce de 10 sene oynamışlığım var 2007-10 =1997 nerde lan 97 de ko 2003-2004 de açıldı bu oyun çakal.
  • Bizim Turkler disinda oynayan kalmadi. Onlarda tl basip ego kasan tipler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Bizim Turkler disinda oynayan kalmadi. Onlarda tl basip ego kasan tipler.

yabancılar 2005 de türkler serverleri basıp k.s ile slotları pç ettiklerinde kaçtılar. o zamandan beride oyunda hile hurda hiç bitmedi. nova atan civcivler zamanında oyun kültürü olan düzgün oyuncu hep kaçtı zaten.
  • ulan 10 sene deyince harbiden benimde bırakalı 10 sene olmuş 10 sene ne ara geçti lan. Arada bir bakıyorum şu bölüme hep benim gibi 10 sene önce falan bırakanlar konulara bakıyor gene. Efsane oyundu gerçekten aslında zevk alan için hala öyledir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.