Şimdi Ara

hala ipad mini 1 kullanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • var mı kullanan? ios 8 ve jailbreakli bütün uygulamaların eski versiyonları kurulu mis gibi akıyor. ama ram bazen yetmiyor 1 gb olsaydı sıkıntısı kalmayacaktı

• Ben İPad 2 kullanıyorum iOS 8.4.1 yüklü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

Ben İPad 2 kullanıyorum iOS 8.4.1 yüklü
    bendensin hacı ipad 2 daha mı eskiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-406E52D83

bendensin hacı ipad 2 daha mı eskiydi

Alıntıları Göster
    2. Nesil iPad, 2011 yapimi icinde A5 islemci ve 512 MB DDR2 RAM var...

o derece eski
  • Bende ipad 2 ios 7.1.2 ile aranıza katılıyorum. :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski ipad kullanamlar kulubu kuralim
  • Apple tüketicisi bilinçlidir. Telefonunu, tabletini güncellemez. Bizzat forumda şahit olduğumuz durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Olur benimde ekleyin. Bende de ilk ipad mini piksel özürlüsünden var. Ekrana bakarken kör olacağımı sanıyorum bir an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPad Mini Retina 9.3.5

• Bendede iPad 4 var 8.1.4 jb yaptim hala canavar gibi masallah :)

• en yaşlı kiminki şimdi : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-406E52D83

en yaşlı kiminki şimdi : )
    simdiye kadar iPad 2 ler...

bir tik gerisi zaten ilk iPad
  • quote:

Ben İPad 2 kullanıyorum iOS 8.4.1 yüklü
    En guzel surumlerden biri.

• merhaba arkadaşlar

yıllardır ıphone kullanıcısıyım işim ve normal yaşantım gereği hiç tablet ihtiyacım olmadı

ama nedense hep özeniyorum ipad lere

şu anda sizlerin kullandığı ipad 1-2-3 mini 1-2 oldukça uygun fiyata bulunuyor

dediğim gibi pek geniş kullanım alanım olmasada

arada video izlemek sosyal medya takip vs gibi şeyler için tavsiye edermisiniz

halen x ve xr kullanıyorum

bu cihazların hızından sonra yavaş gelir mi acaba

bazı videolarda ayarlara youtube e falan girmesi uzun sürdüğünü gördüm

beklemeler tahammül sınırları içinde mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

merhaba arkadaşlar

yıllardır ıphone kullanıcısıyım işim ve normal yaşantım gereği hiç tablet ihtiyacım olmadı

ama nedense hep özeniyorum ipad lere

şu anda sizlerin kullandığı ipad 1-2-3 mini 1-2 oldukça uygun fiyata bulunuyor

dediğim gibi pek geniş kullanım alanım olmasada

arada video izlemek sosyal medya takip vs gibi şeyler için tavsiye edermisiniz

halen x ve xr kullanıyorum

bu cihazların hızından sonra yavaş gelir mi acaba

bazı videolarda ayarlara youtube e falan girmesi uzun sürdüğünü gördüm

beklemeler tahammül sınırları içinde mi
    Elinizdeki cihazlara göre oldukca yavas gelecektir bunu fark etmemek cok zor. yıllar öncesinin cihazı ile elinizdeki cihazları karşılaştırmak yanlış olur. Bende ipad mini 1 ve mini 2 ve bu ipad mini 2 hala ios 12 sürümü alıyor ve yavaslık ve bazı takılmalar cok net gorunuyor. ama sosyal medya video izleme internette dolasma vs gibi işler için cok rahat iş gorurler. ayrıca ilk ipad de var bende kamerasız olan ve onunla bile internette cok rahat dolasabiliyorsunuz. ve tabii cok eski ios surumune sahip oldugu için neredeyse hiç uygulama yukleme durumu yok.

• iPAD 3 ( THE NEW İPAD ) olarak geçen versiyonunu kullanıyorum. İnternet, gazete dergi okumak için halen daha işimi görüyor. Çoğu uygulamayı artık desteklemese de web işleri için kullanılabilir durumda...
  • Arkadaslar benim iPead 2 de ios 9.3.5 yukluydu ama kontrol ettigimde Buradan Kontrol Edebilrsiniz... Apple'in iPpad2 cihazim icin ios 6.1.3 imzasinin acik oldugunu gordum ve hemen indirip yukledim, can cekisen iPadim bir anda tektar kendine geldi. Sonrasinda ota'dan 8.4.1'e yukselttim, simde cok memnunum. Gerci ota guncelleme var diyor ama yemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 20 Aralık 2018; 9:27:3 >
  • quote:

Arkadaslar benim iPead 2 de ios 9.3.5 yukluydu ama kontrol ettigimde Buradan Kontrol Edebilrsiniz... Apple'in iPpad2 cihazim icin ios 6.1.3 imzasinin acik oldugunu gordum ve hemen indirip yukledim, can cekisen iPadim bir anda tektar kendine geldi. Sonrasinda ota'dan 8.4.1'e yukselttim, simde cok memnunum. Gerci ota guncelleme var diyor ama yemezler.
    güncelleme hocam : ) ios 6 cok güzel keşke dönebilsem ama bi çok uygulamayı kuramam o zaman heralde.

gerçi ios 8 de fena değil ipad mini 1 için suan. bazen ram doluyor programla sıfırlıyorum rami

bir de sürekli fake hesabınız çalındı mailleri geliyor apple dan bana galiba eski cihazları pek sevmiyorlar

• bende de ipad mini vardı 2013 de aldıgım tatlı su kactı bozuldu cıhaz baya faal olarak kullandım yıllarca ama artık su guncelleme olayı bıtırmesıyle cogu uygulamayı ındıremıyordum bozuldugu ıyı oldu gıttım uygun fıyata ıpad 2018 aldım mısler gıbı akıyo cıhaz on numara 5 yıldız,uygun fıyata bulursanız yenısını alın sımkartlı olması da cok daha ıyı
  • valla hala ipad mini 1 kullaniyorum hocam 7 yasini bitirdi :) sikinti yok suan ios 8 ile devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.