Şimdi Ara

HALA HEDEFİNİ KAZANACAĞINA İNANANLAR İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay kaldı gün geçtikçe umudunuzu nasıl yitirmiyorsunuz ? Sizce son 2 ayda nelerden uzak durulmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elindeki şeyden

• Hangisi ? :)

• Konuya bunun için girmedim ama sanırım sendin herkes 40 net yapıyor diye konu açmıştın ben sana ağla yazmıştım. Şahsım adına çok özür dilerim umarım üzmemişimdir seni. Çok aklıma geldin lütfen evet durumdan çok sıkılmıştım ama öyle de dememem gerekiyodu. Bloklamıştın ama yazayim yine de helalleşelim.

• marmaradishastası kullanıcısına yanıt
    Biz seninle 31 temmuzda görüşücektik dimi? Helal olsun kardeşim küçük şeyler için birbirimizi üzmeye gerek yok

• Aynen dostum sana katılıyorum herkese yardım etmeye çalıştığım için ben bir aptalım bu yüzden benden uzak durulmalı

• Evet o tartışma çok ileri gittim farkındayım, seninle tartışmamalıydım, gerçekten görüşelim 31 temmuzda ama yazdıklarım için affola:) O gün çok sinirliydim sen de barut oldun. Helal olsun:)

• İnancımı yitiriyorum yavaş yavaş

• Hala bir umut var bence. Biraz pozitif düşünmek lazım. Hiçbir şey için geç değil. Zaman zaman umutsuzluğa kapılıyorum ama kaderde varsa eğer kazanacağım
  • marmaradishastası kullanıcısına yanıt
    Gerçekten sorun değil bende kırdıysam özür dilerim. Erdemli davranışın için teşekkür ederim. Ayrıca sınavdan sonra böyle biriyle arkadaşta olmak isterim malum şu aralar pek müsait olamıyoruz

• Tamamdır ekleyeyim seni ben kabul edersin konuşuruz:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Angry Man kullanıcısına yanıt
    Ben çok umutlanıyorum biraz yapabilince sonra foruma girdiğimde bütün inancım kayboluyor çünkü herkes yüksek yapıyor. Sadece forumda değil çevremdeki insanlar tarafından verilen örneklerde dahil

• beyler ne umudu yitirmesi bu kadar geldik 2 ay sonra bitiyo işte son vuruşları yapın metin2 deki metinin patlaması gibi sonuna gelince çok heyecanlı şekilde kırılınca nasıl itemler düştüğünü buda öyle bir şey metini yarıda bırakıp başkasına kestirmeyin
  • Örnek efsane... Bende aynı düşünüyorum açıkcası şu aylar çok önemli

• Bu sınav sadece bilgi sınavı değil, psikolojik dayanıklılığı da ölçen bir sınav. O yüzden olabildiğince soğukkanlı kalmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Sonuçta çalışıyor musun, çalışıyorsun. O zaman korkmana umudunu yitirmene gerek yok. Benim bir arkadaşım vardı kız gerçekten o kadar rahattı ki ygs de ilk 1000 içindeydi lysde de 2500 yaptı. Bana sürekli söylediği şey şuydu: rahat ol. Evet bir özgüvene sahipti ama bunun kaynağı boşluk değil, çalışmanın verdiği bir özgüven idi. Bu yüzden çalışıyorsanız rahat olun.

• internationalrelations kullanıcısına yanıt
    Çalışıp kadere bırakmak şart, elimden geldiğince kendimi kimseyle kıyaslamamaya çalışacağım

• yeniüye75 kullanıcısına yanıt
    Haklısın, gerçekten kendimize güvenip rahat olduktan sonra olmayacak iş değiş açıkcası

• Bre Bismillah.Ona sen karar ver hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nabizade Nazım

Hangisi ? :)
    Birader bu Nası bi cevap gece gece boşluğuma geldi kahkaha attım

• Icimdeki o inanci yitirirsem yasamak icin bi amacim olmaz . O inanca bagladim kendimi . Icimde buyuk bi korku var ya olmazsa diye ki bu hepimizde vardir gayet normal . Ama olmamasina dair bi inanc olmamasi gerek .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.