Şimdi Ara

Hala fırçayla araba yıkayanlar var! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende oto şampuanı yok, bulaşık deterjanını kovaya dökup daldırıyorum fırçayı yıkıyorum öyle mis gibide oluyor.

Malınızın kölesi olmayın, o sizin rahat etmeniz kullanıp eskitmeniz için var.Kucuk hesaplar peşinde harcamayın ömrünüzü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pentium 4 kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi en nihayetinde. Bu fotoğrafı çektiğim akşam bir adam daha vardı benimle aynı vakitte gelen. Birasını açtı adam, bir buçuk saatte ben yıkadım bitirdim o hala takılıyordu

• ben her zaman makineye sokuyorum. mis gibi yumuşak fırça arabayı tertemiz yapıyor. evde yıkadığım zamanda fırça ve hortumla yıkarım. asıl tehlike fırça değil tazyikli su veya adına basınçlı su dedikleri şeydir. yakın mesafeden arabanın her yerine tutuyorlar o şeyi. boyası kalkan çok kişi gördüm. kılcal çizikleri kafanıza takmayın araba nihayetinde. süs eşyası değil. bu tarz şeyleri kafasına çok takanlar genelde bütün parasını arabaya yatırmış olup, en ufak bir pürüzde kafayı sıyıran kişiler oluyor. bunlar sürekli sahibinden de gezerler arabamın piyasası ne kadar artmış diye. bunlar araba kullanmıyor. araba bu arkadaşları kullanıyor

• O yuzden beyaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabaya verdiğin değerle, cebindeki parayla, zamanın olup olmamasıyla orantılı bir durum...
  • Buradaki bir Total istasyonunda Total'in özel bir otomatik yıkama sistemini kullanıyorum. Sivri uçlu fırçalar yerine mikrofiber bezlere benzeyen bir materyalle yıkamayı yapıyor, lastik temizleme özelliği de dahil 6 TL'ye 6-7 dakikada misler gibi aracımı yıkatıp çıkıyorum. Yıkama sonunda hemen kurutmayı da hallettiği için sonradan kalan lekeler vb sorunlar da olmuyor.
  • Kasmamak lazım sakınan göze çöp bataranzi.
  • Herkes bizler gibi araçlarına bebek muamelesi yapmıyor kimi çok kolay kazanıyor o yüzden umursamıyor kimi sadece ulaşım aracı olarak görüyor. Yadırgamamak lazım
  • bu gun motorla gecerken bir mercedes jip vardi. suriyeli 5 tane felan cocuk araci kaydirak olarak kullaniyordu. aynaya vs tutunmuslar. karsi yolda oldugundan biseyde yapmadim. yapsam ne olacak? 5 dk sonra baska araca zarar verecekler araci istediginiz kadar koruyun, yapan yine yapiyor malesef. bunlari sikayet edebilecegimiz yer varmi acaba? yoksa atalarimizin yontemini kullanmak en saglikli sonuc olacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana havalimanından iskenderuna giderken kırmızı ışıkta suriyeli veledi zinalar para vermediğimiz için arabaya tekme atıp kaçmışlardı. Çözümü yok bu işin fransa bünyesinde bulunan 3000-5000 suriyeliyi göndermeye çalışıyor, onlarada biz bakarız anasını satayım. Bişey yapmaya kalksak 30 yıl sonra soykırımcı derler derlerde derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtts -- 28 Ekim 2016; 16:40:58 >
  • ben çalışıyorum
    araba benim
    vergisini ben ödüyorum
    mazotunu ben alıyorum
    para benim sana ne?
  • biz forum sakinleri olarak açık ve net şekilde arabanın kölesi olduğunuzu söyleyebilirim.

benim yıkama şeklim makineye 5 lira atıyorum yıkama köpük cila kurutma her şeyi yapıyor. metal yığınına tapmamak lazım derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: BitterliLokum

50 lirayı veriyorum bezlerle okşaya okşaya iç dış yıkıyorlar. Böyle muhabbetlerim de olmuyor tavsiye ederim

adam gt3'ü bile kendi yıkıyor

türkiyede kaç gt3 sahibi kendi yıkar, adama fakir derler

Bu kadar para verdikten sonra araca küvet yaptırır orada ılık suyla yıkarım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-porsche-nasyonel-2013-porsche-911-gt3-seramik-fren-dogus-cikisli-350296008/detay

• Arkadaşlar ben arabayı mobla yıkıyorum çekçekle suyunu çekip tam kurumadan güneşe bırakıyorum. Genelde kuyu suyu kireçli su tercih ediyorum birşey olurmu.. Sampuan olarak pril güzel köpürtüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upliftingsky -- 29 Ekim 2016; 0:23:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtts

Adana havalimanından iskenderuna giderken kırmızı ışıkta suriyeli veledi zinalar para vermediğimiz için arabaya tekme atıp kaçmışlardı. Çözümü yok bu işin fransa bünyesinde bulunan 3000-5000 suriyeliyi göndermeye çalışıyor, onlarada biz bakarız anasını satayım. Bişey yapmaya kalksak 30 yıl sonra soykırımcı derler derlerde derler

eskiden dugun araclarina saldiriyorlardi simdi trafikte bekleyen araclara bile saldiriyorlar. bakalim daha neler gorecegiz. onlem alinmazsa bu manzaralari daha cok gorecegiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

Arkadaşlar ben arabayı mobla yıkıyorum çekçekle suyunu çekip tam kurumadan güneşe bırakıyorum. Genelde kuyu suyu kireçli su tercih ediyorum birşey olurmu.. Sampuan olarak pril güzel köpürtüyor..

Bulaşık teli kullanıyorum ben de. Kirleri çok güzel söküyor. Çıkmayan yerlere de VİM ya da CİF döküyorum ovalaya ovalaya reklamlardaki gibi çok güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanc64

quote:

Orijinalden alıntı: upliftingsky

Arkadaşlar ben arabayı mobla yıkıyorum çekçekle suyunu çekip tam kurumadan güneşe bırakıyorum. Genelde kuyu suyu kireçli su tercih ediyorum birşey olurmu.. Sampuan olarak pril güzel köpürtüyor..

Bulaşık teli kullanıyorum ben de. Kirleri çok güzel söküyor. Çıkmayan yerlere de VİM ya da CİF döküyorum ovalaya ovalaya reklamlardaki gibi çok güzel oluyor.

Kardeşim tavsiye için saol. bulaşık telini bir deneyeyim güzel olur iyice bastıra bastıra deneyeyim.gecende enjektörleri temizlesin diye 1şişe porçöz döktüm depoya miss.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.