Şimdi Ara

Hala E39-W210 alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 136 ya da 150 hp olması çok sorun değil bizim için. Genelde babam kullanacak ve uzun yolda da zaten 120’yi geçmeyiz.
    Temiz bulamaz isem mondeo ghia bakacağım artık

• Merhaba,
    Bütçenizin 45 olduğunun farkındayım ama bir ara linkteki aracın aynısı 45 e vardı, 8-10 bin civarı hasar kayıtlı.
    Ayrıca eskiyle uğraşması zor olur, araba temiz kullanılmış olsa bile trim aksam yıllara göğüs geremiyor. Bu yüzden mümkün olduğunca genç olmasında fayda var.

Ayrıca mondeo3 2.0 tdci, accord filan da bakın derim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-125-favoriye-tsk-son-fiyat-55.250-ona-gore-arayin-685240559/detay
  • Ne yaparsanız yapın, bu araçların bir yaşı var. zamana yenik düşecek parçalar var.

Tüm arızalarda bu yaşta normal diyeceksiniz. Parça problemleri olmadığı gibi sadece motor işine girerseniz masrafları büyük oluyor.

astra-golf de alsanız onlara da masraf yaparsınız ancak asla bi e39 tadı vermeyecektir.
  • En temizini bile alsan birçok sorun çıkacak, özellikle vanos çoğunda arızalı ve güç kaybı var çoğu arabada, düzgün kazasız arabayı bul üzerine 10-15 bin lira para harca keyifle bin, İstanbul'da usta isterseniz önerebileceğim ustalar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizinle aynı modellere bakıyorum. eski kasa premium araçlar. 40-45 civarına yeni kasa konforsuz araç almaktansa 20 yaşında üst segment güvenlik ve diğer donanımları dolu olan bmw/mercedes araçlara bakıyorum. favorim e39 5.28'ler. fakat kitlesi sebebiyle çok fazla hor kullanan oluyor. henüz bir araç beğenip gidip bakmadım . ilan detaylarını okurken çoğu araçtan vaz geçiyorum.
    gönül ister kapıda bir e39 5.28 dursun
  • Bana sorsan w140 bile alınır. Üç beş kuruş çingene pazarlığı yapılacak arabalar değiller. Al ama aliyorsan hakkini ver.

Yakıtları ve yedek parçaları bir tık daha masraflıdır.

• w210 kesinlikle tercih edilmesi lazım temizini bulunduğu zaman kesinlikle üzmez bmw için aynı şeyi söyleyemeyeceğim güzel araba ancak biraz daha nazlı olur.
  • bu saatten sonra w210 alınmaz çürümeyen yok gibi . kırk yılda bir gerçekten alınası araç düşüyor ona da astronomik fiyat çekiyorlar
  • Herkese teşekkürler
    Seçeneklerimi biraz düşürdüm. Şimdili şu araçlara hafta sonu bakacağım;
    •w210 97 model E280, deri, manuel, 400bin km
    •e39 98 model 520ia, deri, otomatik, sunroof, 300bin km
    •subaru outback, 00 model, deri, otomatik, sunroof, 270bin km

• Bugün hem e200’e hem de 520ia’ya baktım.
    E200’ün kapı üst çıtalarının olduğu yer ( cam fitillerinin altı ) çürük çıktı. Sahibinin dediğine göre bu kronik bir sorunmuş. Ayrıca bagaj havuzu içi ve çamurluk içleri de çürümeye başlamış.
    520ia ise galeride idi. Hal ve tutumları hoşuma gitmeyince ( 20 yaşında araba, o kadarına bakma der gibiydiler ) pek fazla incelemeden bıraktım. Dışı diri ama içi pisti.
    Yalnız benim e39 daha çok hoşuma gitti. Sanki w210’a göre daha tok bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 18 Mayıs 2019; 19:20:39 >
  • beyler aracin resimlerini istemistiniz fakat araca kapora almis arkadas 23 mayis icin bilginiz olsun o yuzden yollamadim

• sen yine yolla piyasayı biliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

beyler aracin resimlerini istemistiniz fakat araca kapora almis arkadas 23 mayis icin bilginiz olsun o yuzden yollamadim
    Hayırlısı olsun

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.