Şimdi Ara

Hala covid-19 olmayan şanslı kişiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günde 100 insana yakın para alışverişinde bulunuyorum işimin gereği. Ancak covid-19 olmadım. Zombi salgınında enfekte olmayan birkaç kişi gibi hissediyorum kendimi. Hala olmayanlar bu konu altına toplansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağustos ayında grip gibi bir şey geçirdim ama tam emin de olamıyorum korona olup olmadıgımdan.

Ateşim pek çıkmadı, bacaklarım çok ağrıyordu çabuk yoruluyordum, tat-koku alma ilk 2 gün yoktu 3. gün geri geldi, burun akıntım vardı ve balgamlı öksürük. İnsan her yakalandıgı hastalıga korona diyor bu zamanda bende grip mi korona mı ikileminde kaldım.

Umarım virüs daha fazla sevdiğimiz kişilerin aramızdan ayrılmasına yol açmaz. Sağlıcakla kalın.

• Perpa gibi bir yerde çalışıyorum, market olsun banka olsun angut tiplemeler dibimde bitiyor. Ne kadar uzak kaçsam da, fetiş gibi yanaşıyorlar 

• Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Mecidiyeköyde mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belkide olduk ve farkinda degiliz

• Sağlıkçı olarak bende dayanıyorum bakalım nereye kadar gidecek

• Bende şaşırıyorum cevremdeki herkes korona olmyaya başladı vefat edende var bende kendimi senin gibi hissediyorum

• Kisma kardeş Perşembe Pazarı'nın kısaltılmışı olan ünlü PERPA elektronikçiler çarşısı Okmeydanın'da Darülaceze'nin yanında yer alır ve Mecidiyeköy'e arabayla 5 en fazla 10 dakikada gidilir aynı Mecidiyeköy gibi ŞİŞLİ ilçesi sınırları arasında yer alır, burası oldukça büyüktür ve ulaşımı çok kolaydır hemen yanından Metrobüs geçer

• Kisma kardeş Perşembe Pazarı'nın kısaltılmışı olan ünlü PERPA elektronikçiler çarşısı Okmeydanın'da Darülaceze'nin yanında yer alır ve Mecidiyeköy'e arabayla 5 en fazla 10 dakikada gidilir aynı Mecidiyeköy gibi ŞİŞLİ ilçesi sınırları arasında yer alır, burası oldukça büyüktür ve ulaşımı çok kolaydır hemen yanından Metrobüs geçer

• Kardeş bende 8 aydır ülkemizin 3'ncü büyük marketi zinciri ŞOK marketlerinde çalışıyorum ve çok şükür 2020'nin başından beri dünyanın başına bela olan KORONA'ya yakalanmadım ama kasiyerlik yaptığım için insanlarla yakın temasta olduğumuz için KORONA'ya her an yakalanmaktan korkuyorum yani diken üstündeyim

• Kardeş bende 8 aydır ülkemizin 3'ncü büyük marketi zinciri ŞOK marketlerinde çalışıyorum ve çok şükür 2020'nin başından beri dünyanın başına bela olan KORONA'ya yakalanmadım ama kasiyerlik yaptığım için insanlarla yakın temasta olduğumuz için KORONA'ya her an yakalanmaktan korkuyorum yani diken üstündeyim

• 70 kişinin koronayı atlattığı 2 kişinin öldüğü bir fabrikada sokağa çıkma yasağı varken dahi çalıştım .

sizinkiler tırı vırı

• Bende yakalanmadım bende insanlarla iç içe çalışıyorum Güvenlik görevlisiyim yani belkide yakalandım ama herhangibir rahatsızlığım yok.Çok garip bir virüs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 21 Ekim 2020; 9:7:26 >
  • Olmadığınızı nereden biliyorsunuz belki semptomlar olmadan atlattiniz

• yıl başından beri dönem dönem her 15 günde bir boğazım ağrıyor. psikolojik de olabilir.

bence virüs kapma miktarı hastalığı ağır ya da hafif atlatmanızı belirliyor.

• Bugüne kadar herhangi bir belirti olmadı.Muhtemelen olmamışımdır.

Lakin çember daralıyor.Artık yakınımda olmaya başlayanlar sıklaştı.Daha çok olan duymaya başladım.

Aşı bulunana kadar olmamaya gayret edecez artık.He aşı bulunuca olurmuyum?

• Bana mı denk geldi bilmiyorum fakat, kendimi aşırı derecede korumama rağmen virusu kaptım, çevremde kendini tavsiyelere uygun şekilde koruyanlarda da kapanlar oldu, laylaylom gezenlerde olmadı, yada belirti göstermediler. Aşırı derece korunma faydadan çok zarar mı veriyor, çok dikkat etmeyen virusu az az alıp bağışıklık mı sağlıyor bilemedim.

• Biz ailecek olduk arkadaşlar.. Nerden geldi bilmiyoruz , 3. gündeyiz. Bende ve annemde hiç belirti yok yani belirti olmaması virüs olmadığınız anlamına gelmesin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.