Şimdi Ara

Hala CD Kullanan Var Mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
6.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben orijinalciyim. USB'lere kaydedilmiş orijinal müzik veya film gösterin. Alalım. Ama yok. CD'ye karşıyım, USB candır demek orijinal medyaya karşıyım. Yaşasın korsan demek gibi bir şey.

Para karşılığı şarkı indirten yasal sitelerden indirip USB'ye kaydediyorsanız, ona sözüm yok.
  • Bugün yeni bmw 7 serisi videosu izldim. Onda bile hala cd okuyucu var. Ses daha kaliteli oluyor diye yapmışlar galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1E1FC651D

Bu mesaj silindi.
    helak qnq 100 milyon doları olan adamları mağdur etmemek lazım
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    Ben uzun zamandır Spotify kullanıyorum. Aylık abonelik ile.

Ayrıca Shazam ve soundhound ile uyumlu, liste oluştururken çok faydalı oluyor.
  • Aracım 308 ve CD girişi yok. Bir kez bile hissetmedim eksikliğini. Apple CarPlay yetiyor.
  • Aracımda orjinal 6lı cd çalar var,hunharca kullanıyorum

• ben kullanıyorum hala. taa 2002'lerden kalan cd'lerim var ara sıra da dinlerim. ama genelde usb takılı aracımda onu dinliyorum..
  • Ne CDsı, hala kaset kullananlar bile olabilir burada

• Var.2008 model Corsa sağolsun.
    Arabanıza CD yazdırdınız ve okumuyorsa Verbatim CD
    alın ve tekrar deneyin.%90 okunacaktır.Yazım hızında 24x üzerine çıkmayın.Eğer okumazsa Sony-TDK-Memorex gibi CD’lerden de deneyebilirsiniz.Teybiniz MP3 destekliyorsa MP3,
    desteklemiyorsa Track (Audio CD) doldurun.Track için Windows Media Player,MP3 için BurnAware yazılımları ile yazdırma işlemi yapın.CD’leri zarf yerine çantaya koyun.Çizilmeyi en aza indirirsiniz.

• 2002 doblo da kaset kullanıyordum, 2010 doblo ile Cd kullandım, 500l ile Spotify kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018 Corolla var.
    CD çalar
    USB
    Bluetooth
    Radyo
    AUX var. Birtek kasetçalar eksik. Orjinal CD den aldığım keyif diğerlerinde yok.

• Hocam yeni nesil araçlarda cd rom yok hatta artık bilgisayarlara bile koymuyorlar. Zaten aux girişi var diyorsunuz internetten kablo siparişi edin telefondan aktarın müziklerinizi, cd den daha kaliteli oluyor her zaman. Hem cd sürekli çizilebiliyor aux ile kafanız rahat olur

• Bırakın CD'yi falan , Spotify + varsa Bluetooth yoksa AUX .Dünyanın müziği aracınızda.
  • Yeni arabalarda cd çalar yok.
    Aux-bluetooth-usb ile bağlanılabiliyor sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.