Şimdi Ara

hala araba alan insanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.elde yavaş olduğu söylenen mazda arabalar bile 1 hafta ilanda kalmadan satılıyor. size her şey müstehak. al satçılar galericiler az bile yapıyor size inşallah fiyatlar daha da artar 15 20 yaşında çürümüş arabalara 80 90 verirsiniz.

• Ulan almayıp da napacak insanlar. Sizin gibileri dinleyip de geçen yıl araba almayanlar fiyat düşsün diye bekleyenler şimdi kafasını duvarlara vuruyor. Fiyatı uçmayan bir şey mi var bu ülkede.
    Herkes senin gibi otobüse mi binsin bunu mu istiyorsun. Otobüste sıkışık ayakta beklerken yanından geçen araba içindeki insanları mı kıskanıyorsun?
  • Başkası adına konuş, sıfır araba aldım 5 senedir kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylık akbil yükletince ben (temsili)
  • Bi bitmediniz. 2.el fiyat konuları açmaktan. Paran yoksa almayacaksın. Sıfır araçlar ekmek peynir gibi satılıyor 4 ay sıra var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Önceki yılların aynı döneminden daha fazla mı araç satılıyor? Daha az araç gelip çoğunu galeriler kapatıp kalanı için mi sıra var?
  • Ulan almayıp da napacak insanlar. Sizin gibileri dinleyip de geçen yıl araba almayanlar fiyat düşsün diye bekleyenler şimdi kafasını duvarlara vuruyor. Fiyatı uçmayan bir şey mi var bu ülkede.
    Herkes senin gibi otobüse mi binsin bunu mu istiyorsun. Otobüste sıkışık ayakta beklerken yanından geçen araba içindeki insanları mı kıskanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Önceki yılların aynı döneminden daha fazla mı araç satılıyor? Daha az araç gelip çoğunu galeriler kapatıp kalanı için mi sıra var?
    Geçen yıla göre satışlar nerdeyse iki kat arttı. Hiç bir otomobil firmasında araç kalmadı. Alan alıyor hayat bu forumdan ibaret değil.

• quote:

Algi yapma yillik arac satisi 750 binden 490 bine yukseldi.

Bosuna uzme kendini hala cok arac satiliyor saniyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Algi yapma yillik arac satisi 750 binden 490 bine yukseldi.

Bosuna uzme kendini hala cok arac satiliyor saniyorlar.

Alıntıları Göster
    Geçen yıla göre satışlar arttı. Bilmiyorsan bakabilirsin verilere boş yapma.

• EmreGLC kullanıcısına yanıt
    ODD verileri yayınlıyor. Oradan detaylı bakılabilir :
    http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=36

Ocak ayı satışlarına baktım merak ettiğim için :
    2017 : 35.373
    2018 : 35.076
    2019 : 14.373
    2020 : 27.273

Her ayın verilerini yayınlamışlar, merak eden marka bazında tüm detaylara yukarıdaki linkten bakabilir.
  • quote:

ODD verileri yayınlıyor. Oradan detaylı bakılabilir :
    http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=36

Ocak ayı satışlarına baktım merak ettiğim için :
    2017 : 35.373
    2018 : 35.076
    2019 : 14.373
    2020 : 27.273

Her ayın verilerini yayınlamışlar, merak eden marka bazında tüm detaylara yukarıdaki linkten bakabilir.
    Söylenen zaten önceki yılın ayıyla kıyaslıyorlar. 2017 yılındaki dolar kurunu hesaba katarsanız ona göre 2020 yılındaki satışı bir de öyle yorumlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikşah_38

Ulan almayıp da napacak insanlar. Sizin gibileri dinleyip de geçen yıl araba almayanlar fiyat düşsün diye bekleyenler şimdi kafasını duvarlara vuruyor. Fiyatı uçmayan bir şey mi var bu ülkede.
    Otobüse bindik bir şey mi kaybettik bugüne kadar siz almaya tüketmeye devam ettikçe fiyatlar şişecek 500 euro ya satılan arabaya 70 bin vermeye devam edin siz

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Geçen yıla göre satışlar arttı. Bilmiyorsan bakabilirsin verilere boş yapma.

Alıntıları Göster
    Yukseldi dedigin veriler onceki yillarin yarisi

Yil sonuna bakilir ay ay hesaplanma yapilmaz. Yil sonunda 700 u gecemedigimiz her an bizim icin zarardir.

2000 yilinda 750 bin arac satildi mesela al sana veri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Swayne

Otobüse bindik bir şey mi kaybettik bugüne kadar siz almaya tüketmeye devam ettikçe fiyatlar şişecek 500 euro ya satılan arabaya 70 bin vermeye devam edin siz

Alıntıları Göster
    Benim bir şey aldığım yok 5 senedir aynı arabayı kullanıyorum zaten. İhtiyacım olsa alırdım tabi.
  • Başlığa bakılırsa siz ARABA ALMIYORSUNUZ, doğru değil mi?

E siz almıyorsanız yükselmesinden size ne!

• Haset etmekten hasta olacaksiniz. Insanlar ister araba alir, ister ev alir, ister paralarini yakar. Sizi geren ne bu konuda? Uc kurus paranizla istedigini arabayi almak istiyorsunuz ama gidip calisip paranizi arttirmaya useniyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balraos -- 23 Şubat 2020; 13:46:40 >
  • Bulabilsek alacağız da araba yok

Dizel otomatik araba bul alalım Kapora basalım

• Sanane alan alır

• quote:

Orijinalden alıntı: Swayne

Alıntıları Göster
    otobuse binmem mikrop yuvasi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.