Şimdi Ara

Hal Lobisinin Gücü : Erdoğan Açıkladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
5.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adam koca sarayda gezmekten yine lobbyleri karistirdi anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz soğan patates yiyeceğinizi mi sanıyorsunuz? Burada yaptıkları maliyetleri ve zararları yine bizden kat kat çıkaracaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Hocam hal'e giren müfettislere saldırabiliyorlarsa bunlar ciddi bir kuvvettir.Ben yakınlarıma-sevdiklerime basınızı belaya sokmayın bunları zaten kendi tabanları gönderecek , don kisot'luğun lüzumu yok.Zulmün iyisini bu siyasal islamcılar yapar derken.
    Bunlara karsı gelebilen lobi çok ciddi bir güçtür ve silahlılardır ve baska güçleri de vardır.

Sonuçta Açıklayan Erdoğan yalan değildir sadece görüntülerin açıklanacağı Cuma gelmemistir.

Bu kadar güçlü olduklarına göre fiyat daha artmasa bile , baksanıza devletin bası bile mağdur.

Alıntıları Göster
    Sonuçta Açıklayan Erdoğan yalan değildir sadece görüntülerin açıklanacağı Cuma gelmemistir.

Beni bir gülme aldı

• 16 senedir hal lobisi yokmuydu? Adam kendi hatasını kabul etmek yerine suçlamadık kişi, kurum, ülke bırakmadı yakında yanındakileri, paralı aktrollerini bile suçlamaya başlıycak herkes düşman bu adama herkes kandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 12 Şubat 2019; 18:47:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dribblingmaster

16 senedir hal lobisi yokmuydu? Adam kendi hatasını kabul etmek yerine suçlamadık kişi, kurum, ülke bırakmadı yakında yanındakileri, paralı aktrollerini bile suçlamaya başlıycak herkes düşman bu adama herkes kandırıyor.
    reise herkes oyun oyniyi tüm ülke reisi devirmeye çalışıyi
  • Hükümet bu konuda doğru iş yapıyor doğru iş yaptımı hükümet sağcımı solcumu umurumda olmaz desteklerim sonra yandaş derler

yanlış iş yaptımı pat pat söylerim sonra hain derler
  • Onların patlıcanı, biberi varsa bizim de Allah'ımız var.
  • Kuzey kutbunun manyetik merkezinin Sibirya’ya kaymasından dolayı ülkemizde soğan fiyatları arttı.

• Az çok tarımla uğraşan yada çiftçi tanıdığı olan mevcut durumun sıkıntısını anlar, çiftçinin tarladan çıkardığı ürünün pazarda yada markette yıllardır ne kadar fiyat farkıyla satıldığı ortada, günümüzde bu fiyat farkında ipin ucu kaçmış durumda, geçen gün markette biberin kilosu 17 tl gördüm :) Bakın çiftçi biberin kilosunu bırakın 17 tl'yi 15 tl'ye satsa seneye üretim yapmaz :)

Siyasi propaganda haline dönüşmesini bir kenara bırakıyorum, bu durum yıllardır vardı fakat şimdi göze batıyor.
  • hayal lobisi okudum bi an
  • Sonunda Atatürk ün kurduğu kominizim geri gelecek Yanlız satmak yetmez üretime de başlamamız lazım. Tıpkı Atatürk ün kurduğu fabrikalar gibi. Yürü be resi kim tutar seni
  • dribblingmaster kullanıcısına yanıt
    Ne 16sı hep vardı. İnsanlar azdan çok kazandıkça dahada arttı. İlk zamanlar bunlar ile uğraşsaydı sandıktan tek başına iktidar oalrak çıkamazdı. İşin ucu kime dokunursa o AKP ye küsüyor. Resi topuğuna sıkı sıka gidiyor bakalım. Allah yardımcısı olsun.
  • Onların patlıcanı varsa bizim allahımız var hayırdır.

• Arkadaşlar bu halciler çok hafife almayın bütün halciler mafya ve suç örğüt liderlerinin elinde kurtlar vadisinin ilk sezonunu izleyenleriniz varsa ordaki halde geçen olaylar tamamen gerçektir mafyacılık hat safhada.Örnek vermem gerekirse bizim işyerine haftada 6 7 bintllik meyve sebze alınıyor ürünleri hal takip sisteminen kontrol ediyorum.Örnegin domatesi adam üreticiden 45 kuruşa almış halciye kadar 4 tane aracı var ne hikmetse aracıların hepsinin soyisimleri halciyle aynı aracılar dediğimiz adamlar halciler yine.O yüzden burdaki sorun halcileri kontrol etmek.Halciler masum rolü oynuyorlar arkadaşlar.

Devletin burda yapması gerken şey tarladan sofraya gelene kadarki sistemi kontrol etmesi ama nedense bu yapılmıyor büyük sıkıntı burda tabi meydanı boş bulan halci mafyasıda değerlendiriyor bu durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 13 Şubat 2019; 15:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.