Şimdi Ara

Hakuouki (2010-2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu seriyi yeni bitirdim bence 8-9 puanlık bilinen çoğu seriden güzel ve konusu olmadığını görünce ben açıyım dedim, Kenshinin ovalarıyla aynı dönemde yani Edo döneminin sonlarında geçiyor Samuray Animesi arayanlar kaçırmasın, fazla uzatmadan tanıtıma geçiyorum.

Seri Shinsengumi adlı samuray grubunu merkeze alarak Tokugawa shogunluğu ile Emperyalistler arasındaki savaşı anlatıyor ve birazda fantastik ögeler ve süper güçler ekliyor, ben işin fantazi kısmına pek sıcak bakmadım ama yine de beğendim animeyi.

Hakuouki (Shinsengumi Kitan) 1.Sezon

Hakuouki (2010-2012)

Yukimura Chizuru, doktor olan babasıyla Edo’da yaşamaktadır. Bir gün babası iş için birkaç aylığına Kyoto şehrine gider; ve Chizuru’ya 1 ay boyunca mektuplar yollamaya başlar. Bir süre sonra babasından mektup ve haber alamayınca Chizuru, onu aramak için Kyoto şehrine gitmeye karar verir. Gece, çıldırmış ve kana susamış savaşçılar tarafından saldırıya uğrayan Chizuru, görevleri şehirde güvenliği sağlamak olan Shinsengumi adı verilen samuray grubu tarafından kurtarılır. Efendisiz samuraylardan oluşan Shinsengumi ekibi de aslında bir süredir doktoru aramaktadır ve babasını bulana kadar erkek kılığında Chizuru’nin Kyoto'da yanlarında kalmasına karar verirler.

Hakuouki Sekkaroku Ova

Hakuouki (2010-2012)

Bu ova ilk sezonun 8. ve 9. bölümün arasında geçiyor aynı günde yaşananları farklı karakterlerin gözünden anlatıyor.

Hakuouki Hekketsu Roku 2.Sezon

Hakuouki (2010-2012)

Tarihte, 260 yıl süren Edo Devri kapanır ve Meiji Devri başlar. Fakat; yeni hükümetin askerleriyle eski Tokugawa muhafızları arasındaki acı çekişmeler devam etmektedir. Shinsengumi'nin sağ kalan üyeleri, Tobafushimi'deki yenilgilerinden sonra yaralarını sarmaya çalışırlar ve Kouyou Chinbutai birliği olarak Koufu Kalesini korumak için Shogun'lukla (Bakufu) anlaşırlar. Bakalım batılı silahlar mı üstün gelecek yoksa Samurai kılıçları mı....?

Hakuouki Reimeiroku 3.Sezon

Hakuouki (2010-2012)

Aslında 2.Sezon final, bu ise geçmişi anlatıyor.

Hakuouki'nin Anizm'deki OpenLoad kaynaklı videolarının görüntü kalitesi başka sitelerdekinden iyi bundan da haberiniz olsun izlemek isterseniz.

Ayrıca Hakuoukinin 2 tane de filmi var dizinin tekrarı niteliğinde onlarda.

Bu da gerçek hayatta da yaşamış olan animemizin baş karakteri Hijikata Toshizo'nun heykeli.

Hakuouki (2010-2012)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 25 Ekim 2017; 19:55:17 >

• Ellerine sağlık dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam
  • Şunu bir kereye mahsus hortlatıyım belki izlemek isteyen olur
  • İzleyeceğim bakalım :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu konuya yorum yazan biri çıktığına sevindim biri izlemeye değer mi diye konu açmıştı sonra beğendiğini söylüyordu, sen de beğenirsin umarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.