Şimdi Ara

Haksız fiyat artışı şikayetleri için HFA-Bildirim uygulaması yayında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Turistlik yerlerdeki bakkal, market, restorant ve benzeri yerleri şikayet ettik diyelim ki. Serbest piyasa ekonomisi ne olacak o zaman? Ama şimdi ülkenin %90’ı BİM, ŞOK, A101 gibi yerlerden alışveriş yaptığı için sıkıntı yok. Gazını alırsın ağlaması geçer bu milletin ne de olsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu düzenleme ve konu başlığı, zaten bozuk olan ekonomiye en büyük darbeyi vuruyor farkında değiller.
    Resmen serbest piyasaya müdahale var. Bu durum ülkeyi yabancı yatırımcı için "asla yatırım yapılmayacak ülke" sınıfına sokar. Çok yanlış karar çok.

• ios 11.2 istiyor jailbreak kullanıcılarını düşünen mi var? bunu yapanın taa....

• Ben doğalgaz elektrik zamlarını şikayet etmeyi düşünüyorum. Çok güzel yorumlar yazılmış. Marketlerden alın isteyin fiyatları haksız yapmış mı yapmamış mı gör. Devlet herşeye zam yapsın, özel sektör siz yapmayın desin. Siz akıllısınız onlar keriz di mi? Sen önce kendin zam yapma da sonra de ki kimse yapmayacak.

• Devletin boş ilerinden biri; ticaret il müdürlüğüne etiket farklı, faturadaki fiyat farklı bir ürünü şikayet ettim, elimde delil var. İl müdürlüğü yerinde yaptığımız incele sonucunda böyle bir olaya raslayamadık diye yazı yazmışlar.

• Bi boka yaramaz. Sms leri şikayet ettikte noldu. Bu arada tüccarları günah keçisi yapmayın. İşsizlik artınca tüketicilerin götüne girmicek mi zannedionuz. Bu borç özel sektörün devletin değil yalanı kadar büyük bir yalan.

• düzenli gittiğim eskortu hangi kategoriden şikayet edebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu şikayetler ne kadar dikkate alndı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.