Şimdi Ara

HAKLISIN KRAL SONUNA KADAR ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hakan şükür efsanedir, Blackburn Rovers Galatasaray'a tekrar döndüğünde baya heycanlanmıştım. Çok eleştirildi zamanında, gol kaçırdığında adama edilen küfürleri tribünde kendim duydum ama daha iyisi gelmedi ne yazık ki.
  • Hemde leeds te Elland roadta ingilterede kralın imzası...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdikiler daha çok para alıyorlar ama Hakan ların verdiği katkıyı veremiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Şimdikiler daha çok para alıyorlar ama Hakan ların verdiği katkıyı veremiyorlar.

Tamam birşey demiyorum. Dön yine başa Sat Burak Yılmazı, Selçuk İnanı koy yerlerine yerli 2 adam daha ucuz ve daha çok katkı versinler. 2 isim söyleyemez kimse.
  • Belki net 2 isim söyleyemem ama eminim altyapıda veya liglerde vardır.

El mahkum olduğuna inanmıyorum ben.Burak'tan başka forvet mi yok?

• quote:

Belki net 2 isim söyleyemem ama eminim altyapıda veya liglerde vardır.

El mahkum olduğuna inanmıyorum ben.Burak'tan başka forvet mi yok?

Sen biraz araştır biz bekleriz.
  • Bekle sen biraz.

• quote:

Bekle sen biraz.

Mantıklı bir cevapla gel dostum. Burak Yılmaz dan daha iyi olacak Yerli olacak ucuz olacak. Örek yok. Kralı veremez örnek . Malesef yok. FB gibi tüm savunmayı yerli yapıp forvet hattını yabancı yapacaz, çare bu.
  • Bizim takımda sonradan yorumcu olan futbolculara acayip sinir oluyorum.Sürekli bir Galatasaray eleştirisi zaten fb medyası vuruyor bu arkadaşlarda sağ olsun bir tekmede kendileri atıyor.Hakan şükür,hakan Ünsal ve hasan şaş biraz susun yeter cidden.

Hayır Rıdvan aykut gibi çakallık yapın demiyorum.Fb lehine siyasetle işbirliğine bile girdi adamlar.Şikenin ş'si geçmiyor bu ülkede medyada.Gökhan gönüle emek hırsızı diyen varmı 1 tane adam medyada.Senin futbolcun Burak'a denilmedik laf kalmadı.Güntekin bile iş Gökhan'a gelince sus pus oldu.

Bak yukarda ki gibi olman lazım değil ama şu bjk yazarlarını biraz örnek alın kendinize.Metin Tekin,Ali Gültiken ne bileyim furbolcu olmasada Cem Dizdar bu adamları örnek alın kendinize yorum yaparken...

Siz ne metin ali gibi adil oldunuz ne de Rıdvan aykut gibi kulübünüzü savundunuz varsa yoksa eleştiri...

• ax kullanıcısına yanıt
    İşin bir de bu tarafı var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.