Şimdi Ara

HAKLISIN KRAL SONUNA KADAR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakan Şükür:"Galatasaray'da oynamak hayalimizdi ama hayalimizde olmayan şeyleri kazandık. O kadroya biraz daha vefalı olunabilirdi tabii."

bu kulüp sizlere vefalı olmaz ama selçuk a eray işcan a burak a olur

• Hadi kulüp sahip çıkmıyor ama yıllardır Hakan Şükür'e ''şaban'' diyerek hakaret yağdıran veletlere ne demeli ?

Futbola siyaseti karıştırırsak bir halt olmaz bizden.
  • O dönemin en iyilerine hatta kulübe adını altın harflerle yazdıranlara dahi bu denli sahip çıkılmamışken sahada gezinip, tribünlerle kavga edenlere sahip çıkılması işin ironik tarafı. Hakan Şükür'ün kıymetini gerçekten bilememişiz, şu an kral diye nitelendirilen adam Şükür'ün çeyreği dahi olamaz.
  • Hakan bir kafa gooolllllllll
  • Keşke siyasetten uzaklaşıp galatasarayda çalışsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şey değil. Şimdiki kadar değerli değil Yerli futbolcular. Şimdi elinden Burağı Selçuğu kaçırsan yerine adam alamazsın. Yerli ST yok, iyi kötü tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Keşke siyasetten uzaklaşıp galatasarayda çalışsa

+1 Milletvekili olması bitirdi bütün karizmasını.AKP'den olması ayrı
  • Hakanın futbolculuğuna laf atmak kimsenin haddine değil.Sevmediğim yönleri çok fazla fakat olaya Galatasaray açısından bakarsak Hakan bu klübün en iyilerindendir.Şu kırmızı kart videosunda adam ağlayacak neredeyse...
  • Hakan'ın galatasaraylılığına ya da futbolculuğuna bu ülkede kimse laf edemez orası kesin de, Türk futbolcuların şu gereksiz duygusallıkları adamı yer bitirir.
    Sanıyorlar ki klübün üzerine yapılması gerekir. Adama diyorlar; seni takımda düşünmüyoruz, gel sana jübile yapalım. O da yok ben bir sene daha oynamak istiyorum diyor. Öyleyse kendine takım bul denilince hebele hübele vay bunlar vefasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

Bu ne ? Ulan o hakemi sopalarla dövmek lazım abi bu nedir ?
  • hakan Şükür özelliklerini taşıyan şuan dünyada santrafor yok

gelmiş geçmiş en iyi golcü
    kafa topu
    isabetli vuruş
    her iki ayağını da kullanabilme
    gezerek defansı dağıtma
    topu ayağında yeterince tutabilme
    sırtı kaleye dönük oynayıp duvar görevi görmek
    vs vs vs vs vs

hepsi bir aradaydı be arkadaş

yok eşin benzerin büyük KRAL gerçek KRAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

İnsanların düşüncelerine saygı duyduğumuz zaman bu tip insanları harcamamayı öğreniceğiz ülke olarak. Daha çoook ekmek yememiz lazım çook.

• quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

Hakan'ın galatasaraylılığına ya da futbolculuğuna bu ülkede kimse laf edemez orası kesin de, Türk futbolcuların şu gereksiz duygusallıkları adamı yer bitirir.
    Sanıyorlar ki klübün üzerine yapılması gerekir. Adama diyorlar; seni takımda düşünmüyoruz, gel sana jübile yapalım. O da yok ben bir sene daha oynamak istiyorum diyor. Öyleyse kendine takım bul denilince hebele hübele vay bunlar vefasız.

hocam hakan şükür 37 yaşında 15 gol attı son sezonunda bir yıl daha kalıyım para vermeyin gerekirse dedi adam yalvardı eeee 1 yıl daha oynasa kötü mü olurdu ? baros ümit karan nonda hakan şükür olurdu forvet hattımız o yıl yaser yıldız kazması kulübede olacağına kral olurdu ..

ayrıca o yıl galatasaray disiplinsizlikten şampiyon olamadı gayet iyiydi aslında kadro olarak hakan bu disiplini sağlayabilirdi

• Gerçek kral herşeyiyle tam futbolcuydu.

• isterse şuan koalisyon kurup hükümete ortak olsun
    benim ve bir çok tribünden kardeşimin ortak görüşü şudur ; Hakan ŞÜKÜR adam gibi adamdır.
    Bizi ilgilendiren yönü yeşil sahadaki mücadelesi , golleridir.
    Futbolculuğu bıraktıktan sonraki kararları sorgulamak bana bize düşmez bence.
  • Bu haliyle oynasa Burak'ı 5'e katlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathgoz

Hakan'ın galatasaraylılığına ya da futbolculuğuna bu ülkede kimse laf edemez orası kesin de, Türk futbolcuların şu gereksiz duygusallıkları adamı yer bitirir.

Yahu adam gerekirse para vermeyin diyordu, 1 sene daha tutsak ne zararımıza olacaktı yediği yemek mi takımı zarara sokacaktı? Trilyonlar bomboş parasını aldığı sürece hiçbirşeyi umursamayan adamlar için çöpe atılırken şu adama 300.000lik 500.000lik minik bir kontrat ile 1 sene daha oynatmak nasıl gözünüze gelebilir anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

quote:

akpden ? xd
  • Bence de sorun yok, isterse 5 yıl daha kalsaydı.
    Ama Türk futbolcuların özellikle de bu kadar para kazandıkları bir meslekte böyle duygusal olup, profesyonelliğe sığmayan hareketler yapmasına anlam veremiyorum.
    Real Madrid Raul gibi adama kapıyı gösterdi o da sesini çıkartmadan futbol oynamak için Schalke'ye gitti. Futbolda var böyle şeyler ama bizim ülkede bu olay çok abartılıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.