Şimdi Ara

HAKKIMIZ OLAN UPLOAD'I İSTİYORUZ! #HakkıNeYapacakUploadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
91.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkcell Süperonline ve Türk Telekom tarafından açıklanan UPLOAD hızlarını 1 Haziran 2020 tarihine kadar upload hızlarını Türkcell Süperonline 20 Mbps ve Türk Telekom tarafından 2 kat şeklinde açıklama yapılsa da bu upload hızlarının minimum 20 Mbps olması ihtiyaçtır.Bu sebeple sesimizi çıkarıyoruz Minimum en azından 20 MBPS olmasını istiyoruz ve paketlerimize tanımlı olarak kalıcı olmasını istiyoruz.

Bu sebeple destek olmanızı bekliyorum ve konuyu öne çıkarmanızı rica ediyorum.Destek çıkmayanın da canı sağolsun.

Twitter'dan İnternet Altyapı firmasının Genel Müdür Yardımcısının konuşmalarını incelemenizi öneriyorum.

"Ni yebaceğniz yiğenim uplouyud muployud ne garışdıruyonuz siz?"

Twitter üzerinden Aşağıdaki 2 Etiketi'de kullanabilirsiniz.

#HakkıNeYapacakUploadı

#UploadHızıArtırılsın

Etiketlemek isterseniz;

@tcbestepe @BTKgovtr @BTKbasin @BTKKurumsal @TTDestek @TTMedyaMerkezi @tcmeb @ziyaselcuk @TurkTelekom @VodafoneTR @TurkNet @UABakanligi @umitonaltr @kablonet @turksat @TurksatAsistan @turksatkablo @TRSUPERONLINE @TurkcellHizmet @millenicom @krc_ysf

Örnek Twitter;YÜKSEK UPLOAD HIZLARI "HAKKI"MIZDIR! @tcbestepe @BTKgovtr @BTKbasin @BTKKurumsal @TTDestek @TTMedyaMerkezi @tcmeb @ziyaselcuk @TurkTelekom @VodafoneTR @TurkNet @UABakanligi @umitonaltr @kablonet @turksat @TurksatAsistan @turksatkablo @TRSUPERONLINE @TurkcellHizmet @millenicom @krc_ysf

https://www.cimer.gov.tr/ üzerinden Varsa ilk önce;

Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanlığı Yoksa Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı seçmeniz daha doğru olur.

https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/tsys/giris.html

Şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Örnek Metin;

SAYIN CUMHURBAŞKANIM;

Şikayetlerime istinaden BTK , ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI'dan hiç bir yanıt alamadım.

Malum Koronavirüs "COVID-19" sebebiyle diğer insanların yaptığı gibi hepimiz evimizde hayatımızı sürdürüyoruz gerek öğrenci olarak evimden uzaktan derslere katılıyorum.Gerekse evimde çalışmak durumunda kalıyorum.

"UPLOAD" hızlarını yetkili mercii'lere iletmeme rağmen sonuç alamadım.

Bu "UPLOAD" hızları sebebiyle İSS (İnternet Servis Sağlayıcıları) tarafından hiç bir şekilde düzenleme yapılmamakla birlikte "3-4 MBPS" hızlar ile Aile şartlarında görüntülü görüşme,ders canlı yayınları,kişisel dosyamızı,ödevlerimizi yükleme gibi "UPLOAD" gerektiren işlemler olduğundan dolayı "UPLOAD"ın önemi "DOWNLOAD" kadar fazladır.

Bir her ne kadar BTK , ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI'dan tüketici lehine hiç bir yanıt ve karar alınmadığından CUMHURBAŞKANIMIZA başvurmak istedim.

Bizim şikayetlerimizi görmezden gelen , cevap vermeyen , şikayetimizi klasik cevaplar ile geçiştirip kapatan BTK , ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI kurumlarında çalışan yetkili kişilerin ve yetkili personellerin incelenmesini ve en azından "20 MBPS UPLOAD" hızlarının yükseltilip kalıcı olmasını talep ediyorum.

Saygılarımla.

Herkesin hür iradesi kendisine aittir.

Özel Mesaj yoluyla tarafıma @NitroNos'a tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 20 Nisan 2020; 18:5:57 >

• Upload hızı malesef yerlerde... Acilen süresiz yüksek hızda upload hızları tanımlanmalı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek upload hızı ve biz kullanıcılar temsili;

• Upload sıkıntısı artık ihtiyaç olmaktan çıktı ZARURİYET oldu.

• Parasını ödeyerek aldığımız HAKKI'mız olan hizmeti almamız gerekli artık.
  • Zam yapmayı biliyorlar hizmete gelince ağlıyorlar.

• Bununla ilgili konu açmıştım.
  • QUINRY kullanıcısına yanıt
    CİMER'e şikayette bulunuyoruz sizin konunuz da yok fazla dan 1 konunun zararı olmaz çıkarlar ortak.
  • İnternet firmaları upload hızı verirken bu upload hızları düşük olduğu sürece internet kimse verim alamaz. umarım en kısa zamanda her şey yerine oturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imate -- 17 Nisan 2020; 23:15:53 >
  • Arkadaşlar şöyle bir tweet dizisi oluşturdum. Uzunca içimizdekileri döktüm. Tag altındaki tweetlerimiz ile etkileşimde bulunmak önemli. Herkes attığı tweetleri buraya bıraksın. Etkileşim gerçekten önemli.

İlgili Tweetlerim ve Link:https://twitter.com/tartalcs/status/1251244840450392065

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartal -- 17 Nisan 2020; 23:27:41 >

• tartal kullanıcısına yanıt
    Destek olduğunuz için teşekkür ederim.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Herkesin aynı seviyede destek olması gerek.
  • Destek verelim. Evet gen olaya iki yönlü bakıyorum. Telco'ların da kendi sıkıntıları var düşük ARPU gibi ancak bu durum en azından daha makul seviyelerde hizmet vermeye engel olmamalı bence. Zaten altyapı tarafında büyük bir sorun da çıkmayacaktır, genel manada müsait görünüyor. Vanaları hiç olmazsa Upload tarafında biraz daha açmalı ve bunu kalıcı yapmalılar. Yeri geldi çok kere telco'ları savundum ama adil olmak lazım, denge için terazinin diğer küfesine de koymak gerkiyor.
  • Şimdi yeniden güzellik mi yapsak? Şu meşhur ceo'ların ses getiren mail listesi hepimizin "gönderilmiş postalar" kısmında duruyor, konuya onları yeniden mi ekleyip email bombardımanı yapsak? ceo ttnet olan mail adreslerinden bahsediyorum. Hani mail attığımızda dh'yı telefonla arayıp kaldırmalarını istemişlerdi, işte onlar..

twit etkinliğine gelin.

internet faturalari indirilmeli ve her aile evine alabilmelidir. 50 mbit upload istiyoruz.!
    #UploadHızlarıAcilenArtmalı #UploadHızıArtırılsın #turktelekom @TurkTelekom @VodafoneTR @TurkNet @BTKgovtr @UABakanligi @umitonaltr @kablonet @TRSUPERONLINE @millenicom @krc_ysf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 18 Nisan 2020; 3:46:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakLEE

Şimdi yeniden güzellik mi yapsak? Şu meşhur ceo'ların ses getiren mail listesi hepimizin "gönderilmiş postalar" kısmında duruyor, konuya onları yeniden mi ekleyip email bombardımanı yapsak? ceo ttnet olan mail adreslerinden bahsediyorum. Hani mail attığımızda dh'yı telefonla arayıp kaldırmalarını istemişlerdi, işte onlar..

twit etkinliğine gelin.

internet faturalari indirilmeli ve her aile evine alabilmelidir. 50 mbit upload istiyoruz.!
    #UploadHızlarıAcilenArtmalı #UploadHızıArtırılsın #turktelekom @TurkTelekom @VodafoneTR @TurkNet @BTKgovtr @UABakanligi @umitonaltr @kablonet @TRSUPERONLINE @millenicom @krc_ysf
    Rahat bırakmayacaksınz 7/24 sürekli her kanaldan ilgili kurumlara şikayet edceksin, bu kişiler mail atacaksın.

Biz rahat değilsek, biz rezil upload ve download hızları ile, fahiş faturalarla eziliyorsak onlar da rahat durmayacak.

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Para verirken sadece download ve 3-4mbps upload için mi para veriyoruz... Bize Hakkı mızı verin

• Slm verdiğin metin ile cimere şikayette bulundum ulaştırma bakanlığını secip bakalım ne cevap verecekler

• şu yazıları düzgün yazsanız da öyle atsanız keşke cimer gibi yerlere. ilkokul terk cümle yapıları var. kopyala yapıştır yapıp attırıyorsunuz bir de başkalarına.

not: konuyu %100 destekliyorum ama bu metinle olacak iş değil, kendim 10 kat iyisini yazarım atarım.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.